Ne/vtip na tento den


Nedávno mi dorazil následující mail s obrázkem:

Zdravím. Vlku, když jsem zjistil, že zmrzlina vybalená z tohoto obalu, dříve na začátku letošního února, chutná úplně stejně, jako v dnešním srpnovém horku v tom vylepšeném balení, tak jsem nedlouho dumal v čem to bude. A mám to. Možná. Ukrajinské krávy dojí naprosto stejné mléko. Nebo by to bylo v tom představenstvu onoho prodejce Bidfood, jinak skrytého anonymitou běžnou u dnešních dodavatelských řetězců ?
Takže je zde otazné, jak je to s těmi krávami – nebo voly ? Dnes už i v těchto zvířecích oblastech vládne také LGBTQ+ ?

Výstřižek

Tolik  zásilka.

Já za  sebe  se  rozhořčeně  ohrazuji!!!  Opravdu rozhořčeně!  Jsem si jist,  že  zmrzlina  v  tom novém obalu  určitě, ale  určitě  chutná lépe, radostněji a  je  vůbec  skvělá. Na  rozdíl od  toho  podvratného produktu s hybridně  válečnickým názvem. Ruský  už  u  nás  může  být  jen  šváb! A  s těmi zatočíme. Viz  vyjádření  bohužel ministra za  jistého Rédla  jménem Rakušan.

Teď  si uvědomuji,  že při pátečním nákupu  v discontu Penny,  jsem vlastní  ženě  osobně  koupil onu prožluklou zmrzlinu  se  starým názvem. A  to dokonce pro svoji  dobrou  ženu a  tak ji nepochybně ohrozil na  životě…..Protože má zmrzku, zejména teď  v létě  moc  ráda. Už to neudělám. Dokud nedostanu tu jedině  a vždycky  správnou!

Věřím, že  to máte  nastavené  stejně. No proto, holoto!

Příspěvek byl publikován v rubrice Politické vtipy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.