Flash jak je to se západními společnostmi v Rusku doopravdy podle informací Bloombergu


Mezi sumářem drobných zpráv z politickoekonomického prostředí  na  Bloombergu  jsem  našel i jednu mimořádně  zajímavou. Týká se zahraničních společností, působících v  Rusku k  datu  zahájení  války  na  Ukrajině. My neustále čteme , jak utíkají houfně  z Ruska a nehodlají se tam  vrátit. OK.

Ale  jak to je  doopravdy a  v reálu? Tak o tom  Bloomberg  krátce  informuje  takto:

The Moral Rating Agency has published its latest analysis of corporate responses to Russia’s war in Ukraine, ranking both what companies have said and what they’ve done. While Shell Plc was praised for denouncing the invasion and quitting the country, the analysis shows that only 28% of 122 corporations involved in Russia spoke out against the incursion.

  • Moral Rating Agency zveřejnila svou nejnovější analýzu reakcí společností na ruskou válku na Ukrajině, v níž seřadila, co společnosti řekly a co udělaly. Zatímco Shell Plc byla chválena za to, že odsoudila invazi a opustila zemi, analýza ukazuje, že pouze 28 % ze 122 společností zapojených v Rusku se vyslovilo proti invazi.

Už tohle  hodně  vypovídá.  Ale  zkuste  si jen tak rozkliknout  ten link na  analýzu reakcí společností,  tak jak ji sestavila  ta  Moral Rating Agency!!!!  To  opravdu skvělé kino!!!!! Demonstrující jednotu a  odhodlanost kolektivního Západu trestat a trestat  Rusko. I skrze  jeho firmy!!! Nebudete  věřit  vlastním očím. Angličtina  není celkem potřeba. Vše  je dostatečně  jasné. Co je  zelené, to podle  Moral Rating Agency  nebí  zkažené, jak jsme  říkali  na  vojně, nýbrž  vidí to stejně  jako fanatičtí muslimové  – to je správné a příkladné, protože  zelená  je barva  pravého věřícího.

Oranžová je pozor, pozor!!! Skoro  fuj!  A všechny odstíny  červené až  po tmavorudou? Tak ty  jsou  fuj!!!!!!  Máte  tam  každou firmu  jednotlivě  z celkem 1164-I celková  dílčí sumáře  za několik desítek firem!

Velmi  jsem se bavil! zejména , když  jsem si vzpomenul na  zcela  nedávnou  reportáž  Vostala  z ČT z USA  z Yalovy  university, která  tyhle  seznamy  vede  také  a  Rusko prý je, co do zahraničních společností úplný  sirotek. Tak tady  je  to  černé na  bílém. Vlastně  na  barevném!

No jo no  -business is usually! Na  rozdíl od jakési Moral Rating Agency…..

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.