Úvodník dnešní Kosy – o útěku s vlašťovkami a světu, Evropě a Česku na huntě.


Snažím s e Kosu psát  úderně  faktograficky s tvrdými   a přísně logickými závěry, A také  kauzálně konkrétně. Dnešní Kosa  je  tak  trochu  jiná.

První z textů, který  vám nabízím  je  je o světu na huntě. A zejména  Evropě. A  tím pádem  i Česku.  Měl vyjít  den po zahájení války na Ukrajině. takže  už je  skoro  7 měsíců  starý.  A tím pádem  nedokáže  na  tu nesmyslnou zbytečnou a  zoufalou  válku reagovat. Ale to nevadí. Ona  to byla jedna  hrůza, z našeho pohledu  už před tím. Jak sami zjistíte.

Může  být , že  z té hrůzy budete  chtít  někam  utéci. Třeba jen  na pár  měsíců.  někam, kde bude teplo, aniž  by  vás to finančně položilo,  někde, kde ani  souhrou hloupých náhod nezavadíte o nějakého Fialu nebo někoho jemu podobného, někam kde ještě snad  funguje  zdravý rozum.   Velmi  náročně  stanovená  kritéria  pro takovou  destinaci, že?

Ano, ale….  no vlastně  to je  za tím ale  se dozvíte  v druhém dnešním příspěvku. S  vlašťovkami za  teplem se odletět  dá. Alespoň to tak vyšlo Hospodářkám.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.