Flash – volební průzkum STEM


No vida jak se nám průzkumníci najednou snaží ohledně volebních preferencí!!!

Dlouhé měsíce   z jara  ani ťuk a najednou před  týdnem Kantar, včera SANEP a dneska  STEM!!!!

A opět je to zajímavé!

STEM: Volby by v září vyhrálo ANO, SPD by přeskočila ODS

Suverénně  kraluje Babiš- 30% Nikdo z ostatních se mu ani  nepřiblížil.

A pak největší pecka  tohohle  měření  -Okamura předstihl  předsedu vlády  pražsko brněnské oblasti  Republiky Ukrajina. Přestože  ten vysílá silné signály  všemi směry!

Hypotetická Babikamura  by dohromady  dala 44,3% všech hlasů. Podle  STEMu.

Obludárium, když  sečtu jeho  veškeré zisky  pak 41,1%  Což by ovšem z důvodů, které jsme popisoval už několikrát nenasbírala. Ale  budiž. Vezměme to jak to je!

Když to zkusmo přepočtu  na  mandáty tak mi to  vychází  nejméně  + 16 pro Babikamuru, ale  nedivil bych se, kdyby  to nakonec  dalo  se započtením dnes už  jen mírného zvýhodnění pro nejsilnější strany  celých 20. Takže  poměr nejméně 108 :92 ale spíše  110 :90 pro  dnešní opozici!!!

Asi se zeptáte – a co Rajchl, který  zabodoval  v průzkumu SANEPu? Odpovím poctivě – netuším!

Možných odpovědí je hned  několik. Kovaného člověka  z alternativy, co má vždycky a hned  jasno okamžitě  napadne – je to zmanipulované, z Rajchla  mají strach!

není to vyloučené , ale já tomu  moc nevěřím.

Za  daleko pravděpodobnější pokládám, že tyhle velké agentury  zatím fenomen Rajchl do svých  baterií dotazů  nezahrnuly.  A  jeho preference  jsou ukryty  v těch 10,2% sloupečku Ostatní. To mi přijde jako asi  nejlogičtější.

Ale nelze  vyloučit  ani možnost,  že  Rajchl jim vyšel až  za Přísahou, na nějakých +- 3%. Pro tohle by existovala jedna  indicie – Babiše  ani Okamura  neztratili. Naopak -Babiš meziměsíčně  přidal  1% , polojaponec  2,4%. ÓDĚS naopak ztratila 1,3%. A to i přesto, že  Fiala  má  někde  v Kyjevě na  chodníku  nějakou  speciální čestnou desku. Představte  si jaký je to sukces a sláva a oni  si toho tady  ti zaostalí burani neváží!

Zopakuji svůj  závěr z minula, co se Rajchla  týče  – pro volby  v příštím týdnu NENÍ alternativou!!! Své právo na život  teprve  bude muset prokázat! A pokud je nejvyšším cílem, který přebíjí všechny ostatní – připravit Fialovi a  Obludíriu co největší porážku, je potřeba  dát hlasy  těm, kteří z ostatních disponují největším potenciálem, Za mne  jsou jen dvě  volby  – ANošéfe a Okamura s.r.o.  Krvácím, když  to píši.  Ale nic jiného neplatí!! Svůj postoj ani k jednomu z  těch dvou jsme nezměnil. A nezměním. Oni pro mne nejsou  cílem. Nýbrž  nástrojem.  Kterým lze  oslabit Obludárium.

Co mne zarazilo, je proponovaná  účast  -ani ne  60%…. Sakra co by lidi asi tak mělo přitáhnout k volbám, když  2 z pěti voličů dnes, v téhle  zoufalé situaci jsou rozhodnuti nevolit????

Tohle všechno lze  ze  STEMáckých dat vyčíst.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.