Volební speciál pro senátní volební obvod č.7 Plzeň


Netuším, kolik  čtenářů má Kosa  na území volebního  obvodu  č. 7, tedy  v  části  městského obvodu Plzeň 2, přilehlých  samostatných částech,  starším  městě Plzni, tedy  slovutném Starém Plzenci a  velevážených  městech a obcích bývalého okresu Plzeň jih, kde  dnes jdeme  k druhému kolu senátorských  voleb.

Ale  ono je  to úplně jedno,  i kdyby  žádný  neexistoval, tenhle  speciál, nanejvýš pro pár  desítek lidí prostě vydat musím!!!!

V konečném rozstřelu se  o post senátora  po pohádkáři Chaloupkovi  utká starosta Přeštic /Pekarová Adamová/  s paní  bývalou exministryní spravedlnosti, advokátkou Danielou Kovářovou.

Pětihlavá  saň  stojí  za  Pekarovou Adamovou, převlečenou za jistě  schopného starostu, jak už  řečeno -Přeštic.

Já zase  za jeho oponentkou. A předvedu  vám, že k tomu  existuje mimořádně pádný  důvod. Parlamentní listy  s ní přinesly  rozhovor. Je  to opravdu skvělé čtení. Je  v něm obsaženo všechno, proč  s radostí  hodím hlas  právě  jí. Věřím, že si počtou i nezainteresovaní.

„I kdybyste měli chcípnout hlady,“ říkají nám. Kovářová před finále voleb přitvrdila

Je to nějaký nový typ davového šílenství nebo nějakého kultu fanatické sekty. Argumenty nehrají roli. My vám to podnebí vylepšíme, i kdybyste měli chcípnout hlady nebo zimou,“ říká kandidátka do Senátu a advokátka Daniela Kovářová. Bývalá ministryně spravedlnosti, prezidentka Unie rodinných advokátů a nezávislá kandidátka do Senátu za Plzeň-jih chce uchránit normální svět a zabránit likvidaci rodiny a potlačování svobody slova.

V CNN Prima News jste se názorově střetla se starostou Přeštic Karlem Naxerem (TOP 09) ohledně energetiky i vládních kroků v době krize. Byla jste celkem rázná ve svých postojích, jak výměnu zpětně hodnotíte?

Hodnocení nechám na voličích. Já si řekla své a můj protikandidát z vládní TOP 09 odrecitoval pár předepsaných frází.

Mimo jiné jste řekla, že vláda nedokáže přiznat pravdu a pojmenovat realitu – tedy, že hlavní důvod energetické krize je sebevražedný Green Deal, emisní povolenky a další nástroje, které s emisními povolenkami souvisejí. I kdyby byla realita pojmenována, Green Deal prosazuje Evropská unie a zatím se nezdá, že by od svého záměru ustupovala. Jak si to vysvětlujete?

Je to nějaký nový typ davového šílenství nebo nějakého kultu fanatické sekty. Argumenty nehrají roli. My vám to podnebí vylepšíme, i kdybyste měli chcípnout hlady nebo zimou.

Co se s tím dá dělat?

Prvním krokem musí být najít odvahu říkat pravdu. Druhým: Přestat si sebevražedně ničit domácí fungující energetické zdroje. 

Zmínila jste, že koaliční strany šly do voleb se záměrem změny, ta ale podle vás není vidět. Jak by podle vás měla vypadat?

Myslela jsem to jinak. Změn je naopak až moc. Já změny nechci, já chci uchránit normální svět. Nechci změny v podobě šedesáti pohlaví, likvidace rodiny, potlačování svobody slova, inflace, energetické drahoty, ekofanatismu a všeho toho bruselského smetí. 

Co byste ráda prostřednictvím Senátu, pokud uspějete v druhém kole, změnila vy? A jak na to vzhledem k jeho omezeným pravomocím? 

Nejsou zas tak omezené, jen nevyužívané, protože Senát je okupován silami vládní moci. Je třeba vyměnit jeho složení, aby se konečně stal protiváhou vládní moci.

Pětikoalice také hovoří o tom, že dostatečné kroky na pomoc Čechům dělá, ale špatně komunikuje. S tím by měla pomoci nová kampaň. Co vy na to?

Vypnete někomu proud, plyn, zdražíte potraviny a znehodnotíte úspory, ale hlavním problémem je, že to lidem špatně vysvětlujete? Hnusná břečka zůstane hnusnou břečkou, i když ji nalijte do drahého porcelánu.

Vláda schválila snížení nutné teploty na pracovištích i v učebnách. Jde o správný krok?

Někdo nám snad ukradl naše uhlí? Vypnul jaderné elektrárny? Zdražování energie je umělé a úmyslné, má nás dovést k tomu, abychom museli šetřit, aby bylo za sto let o stupeň chladněji.

Jak jako bývalá ministryně spravedlnosti vnímáte nyní probíhající soud s Andrejem Babišem kvůli dotaci pro Čapí hnízdo?

Ať soud soudí a ať vynese spravedlivý rozsudek. Ale vyřvávání pod okny soudu je odporné, je to pokus o lynč, ne o spravedlnost.

Jste na sociálních sítích obviňována, že schvalujete sexuální obtěžování. Chcete se k tomu vyjádřit?

Ráda to uvedu na pravou míru. Sexuální obtěžování je totiž přirozené chování mužů a žen, které vymyslela příroda kvůli rozmnožování. Kdyby nebylo sexuálního obtěžování, nikdo z nás by nebyl na tomto světě. V různých kulturách v umných společenstvích se namlouvací rituály odehrávají různě a někdo je může posuzovat jako zdvořilé nebo nezdvořilé. Ale všechny vedou k jednomu cíli a já doufám, že nikdy nebude sexuální chování kriminalizované.

Právo má stíhat jenom naprosté excesy a násilníky, kteří překročí jasně stanovenou hranici. Pokud někomu vadí vtip nebo plácnutí přes zadek, musí si to vyřešit sám, protože takové chování žádný zákon nevyřeší. Pokud budeme trestat namlouvací rituály, způsobíme tím vztahové problémy mezi muži a ženami. Koneckonců už dnes si mladé dívky stěžují na pasivitu chlapců.

Za mne naprosto senzační  shrnutí zásadních problémů dnešní doby!!!  Co proti tomu může  postavit její protikandidát?  Jalové  kecy  a  floskule  současné  vlády!

Kdo z těch  dvou  mne  a vás má zastupovat????

POJĎTE  PPROSÍM VOLIT!!!!

Speciálně u druhého kola  senátek se doslova  počítá  každý  hlas!!!  To je o pár tisících lístcích. Opravdu tam chceme  dalšího papouška  těch  gigantických pitomostí?????

Navíc  – občané Slovan  vidí totéž  co já – masu  bilboardů  kde je  starosta  Přeštic  se  slovanským kolegou a senátorem za ODS  Aschenbrennerem /mimochodem nejvíce preferenčních hlasů v komunálkách  z celé Plzně/ ! Na tohle a  na Ukrajince peníze  jsou! Oni je  mají. Dr. Kovářová nikoliv. Ten  malý  letáček s její podobiznou, který  se mi včera objevil ve  schránce na  ty  houfy těch megabilboardů nestačí. Proto jsem se rozhodl vydat  tenhle speciál, jakkoliv  je nedostatečný. Chci trošlinku srovnat poměr  sil.

Paní advokátka Kovářová mi imponuje. Svými názory.  A vedle  toho nepokrytě  konstatuji,  že  dostala naděleno  nejen, co se rozumu týče, jakkoliv  to je v tomto případě rozhodující! Je to i kočka!!!! Mít  jako svou zástupkyni  chytrou  a hezkou  dámu??  Co kdo může  ctít  víc?

Výstřižek

Nenechme ji propadnout!!! Pojďme  volit!! A vezměme  s sebou za  ruku každého, na koho dosáhneme!  Manželky/manžele, rodiče, děti, příbuzné, známé. Prostě  každého, kdo  je  aspoň trochu odpovědný ke  své zemi. V tomto případě  k volebnímu obvodu č.7 Plzeň a především sám k sobě  a své rodině!

Hrrrrrr na ně!  Tohle  je  stokrát účinnější než  deset demonstrací v Praze!

Prosím  ty, co mají nějaké mailové napojení na někoho tady u nás, kde se  volí, nemeškejte  a  přepošlete mu tenhle  článek Kosy nebo alespoň  ten rozhovor  z Parlamentních listů!!!!

Já od  svých  čtenářů nic nechci a nežádám.  Kosu vydám ve  své režii náklady  a investuji do ní  desetitisíce  hodin  volného času.  Teď  si to chci  vybrat zpět. Tím, že  sebereme  jeden  senátní mandát  Fialovi, Svetrové -Dvousvetrové a  celému Obludáriu.  Malé vítězství? Lepší než malá porážka!  Každé vítězství se počítá!

Držím palce  paní Danielo!  A držím je i sobě!

P.S.

Paní Danielu Kovářovou  osobně  neznám, pokud  vím, tak jsme se nikdy nepotkali, nejsme  příbuzní, nejsem její klient a ona  nikdy nebyla klientem mým. Nikdo si  u mne  její PR  neobjednal, nikdo mi za tenhle  článek  nedá  ani zlámanou grešli. To aby bylo úplně jasno!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.