Úvodník dnešní Kosy – co aktuálně najdete v New York Times jste si mohli dávno a dávno najít na Kose. A v našem mainstreamu až tehdy, když to vydají v USA.


Jsem  v poslední době  hrozně  unavený a nebaví mne  psát ani dohledávat  věci pro Kosu. Navíc  do toho přicházejí  neodkladné věci  typu  – doktor, zase doktor a pak ještě doktor. Nebo  Nutně  mazat na  chatrč, protože naše  jediná  jabloň je obsypaná  jako nikdy a  je třeba očesat  jablka. S podotknutím, že  i naprosto vzácných případech i Spartan  je  skvělý a užitečný….

No nic. Prostě Kosa mi nejde. Ještě, že blog  má svoje  čtenáře.  A  ti luxují a luxují informační zdroje o nich  samozřejmě  vím, ale  nějak se nedostávám k jejich otevření. Jako třeba New York Times. Naštěstí takový PP bděl i po dobu mé  chandry a dokázal  najít!!!  Pravé poklady, které  opravdu  české dez/informační kanály obejdou velikánským obloukem. Ovšem jen do doby, kdy  to  rozmáznou jejich velké  americké vzory.  To pak se zmíní… Co také jiného zbývá, že?

V jednom případě je to vražda!  Brutální vražda  v módu  čistého státního  terorismu!!  Spáchaná na  ženě, na území cizího státu. Z rozkazu  režimu, který kolektivní  Západ na  krev podporuje, kvůli kterému  hrozí kolaps  evropské ekonomiky a zima, jakou  nejspíš  Evropa nezažila  ani za  II.ww.

A ta druhá  věc  z NYT?  Tak ta  je zase o tom,  jak svět  se jen jen třese  aby  vyhověl Západu a  USA  speciálně ohledně protiruských sankcí.  Však uvidíte…

Jen dodávám, že  stejné  informace  už dávno a dávno přinesla  Kosa.  Například  už 28. června

Flash -The Geniuses at Work!

Ohledně  ropy

a 22.srpna  ohledně  té teroristické vraždy:

Flash – FSB objasnila vraždu Duginové. Stopa vede na Ukrajinu.

Jaký  že je  rozdíl  mezi  dezinformací a informací?

Jen v čase!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.