Šílenost na tento den


Ano, šílenost na tento den! Jinak to, co vám za chvilku ukáži, nazvat nelze!!! byl jsem na  to upozorněn Václavem, o němž  jsem psal nedávno k 17.listopadu- Díky Václave!

Oč běží?  O to,  že  v podstatě  nejspíše  jen náhoda  zabránila tomu, aby se incident  s raketou v Polsku  zvrhnul  v celosvětový mazec!!! Bez ohledu na  to,  jestli by probudili Bidena a jak by se vyspal. Jsou li údaje pravdivé, pak  měl svět  neuvěřitelnou a jedinečnou kliku!!! Bude ji mít  příště?

Silně pochybuji!Tohle jsem našel  v  diskusi pod jedním článkem na Neviditelném psu

Výstřižek

Takže  nějakých 15 metrů dělilo tu rachejtli od  napěchovaného skladu  hnojiv??? A těch 15 metrů zabránilo opakování  výbuchu z Bejrůtu?

Netuším, jestli je  to pravda  nebo ne. Ani nemohu. Ale  už jenom pomyšlení  na něco takového je superšílenost!!!

Kdo to může  vyloučit? Co ovšem vím zcela  bezpečně, pak to, že  ani ne  celých 500 metrů daleko se nachází místní škola! Zkuste si představit, co by se dělo, kdyby  to vybuchlo v té škole a zabilo to tam děti!!!

Prostě jedna hrůza větší než druhá!!!!

Opakuji znovu  – jen další a další důvody pro to, aby byla podrobným ,ale především POCTIVÝM a férovým šetřením vyloučena  spekulace, že  šlo o předem připravený, hnusný a záměrně  vykalkulovaný  útok s cílem zatáhnout NATO do války s Ruskem!  Objasnění tohohle  je  v nejvlastnějším zájmu VŠECH  členských států NATO.

Ale  schválně  si najeďte  na vlákno té diskuse, kde  jsem to sebral! A podívejte  se na reakce  těch vždycky a jedině správných!

Tyhle  dutohlavy   ani nenapadne přemýšlet o obsahu  toho příspěvku, jestli na tom něco je nebo není, oni sprostě nadávají tomu, kdo si ho tam dovolil pověsit!!!  To je zločin!! Nikoli možnost, že  by to snad mohlo být tak, jak píše!!!

Děs a hrůza! Prostě šílenost na tento den!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.