The postmillennial.com: Ukrajina se „spojila“ s krypto společností FTX od hlavního dárce Demokratů, zatímco Biden financoval její válečné úsilí…..


Tohle, co jsem  šťastnou náhodou nalezl na americkém webu  The   postmillennial.com vám  v Česku opravdu  žádný  vždycky a jedině správný  „informační zdroj“  nenabídne!!!  Ani souhrou galaktických náhod!  I když je  to  o  tak finančně  světoborné  události, jakou je  pád  kryptoburzy  FTX.

Ale  pojďme na  článek  z Postmillenialu a  nechme  zbytečných řečí!

Ukraine ‚partnered‘ with top Dem donor’s crypto company FTX as Biden admin funded war effort: report

podle překladače

Ukrajina se „spojila“ s krypto společností FTX od hlavního dárce Demokratů, zatímco  Biden financoval její válečné úsilí: zpráva

Ukrajina se spojila s FTX, když Bidenova administrativa k ní  mohutně nasměrovala finanční prostředky po ruské  invazi a FTX poté poskytla masivní dary demokratům v USA.

Multimiliardová kryptoměnová společnost FTX , kterou vede generální ředitel Sam Bankman-Fried , druhý největší dárce demokratů hned po Georgi Sorosovi , se minulý týden zhroutila, když se objevily podrobnosti týkající se jejich finančních praktik, což vedlo k tomu, že zákazníci začali provozovat FTX. FTX neměla prostředky na výplatu závazků.

Bylo také odhaleno, že FTX se spojila s Ukrajinou , aby zpracovala dary na jejich válečné úsilí během několika dní poté, co Joe Biden přislíbil zemi miliardy dolarů amerických daňových poplatníků. Ukrajina se spojila s FTX, když Bidenova administrativa nasměrovala finanční prostředky do invaze a FTX poté poskytla masivní dary demokratům v USA.

Článek ze zpravodajského webu o kryptoměnách Coindesk z 15. března 2022 informoval, že Ukrajina uzavřela partnerství s FTX a že „FTX převádí kryptopříspěvky na ukrajinské válečné úsilí na fiat měnu pro uložení v Národní bance Ukrajiny“. Fiat měna je zákonné platidlo nebo papírové peníze konkrétní země.
VýstřižekVýstřižek1

Putin uskutečnil  invazi 24. února a do března již Bidenova administrativa poslala Ukrajině na bezpečnostní pomoc celkem 2 miliardy dolarů. 16. března, dva dny po partnerství Ukrajina-FTX, dal Biden Ukrajině dalších 800 milionů dolarů. K listopadu poslaly USA na Ukrajinu přes 60 miliard dolarů.
Výstřižek

Bankman-Fried poskytl Demokratům dary v celkové výši 39,8 milionu dolarů, čímž se dostal těsně za George Sorose a jeho dary ve výši 128 milionů dolarů pro cyklus 2021–22. Bankman-Fried se stal významným dárcem Bidena od roku 2020.

Byl největším finančním přispěvatelem do PAC Protect Our Future, „politického akčního výboru, který podporoval demokratické kandidáty, jako je Peter Welch, který tento týden stal se příštím senátorem Vermontu, a Robert J. Menendez z New Jersey, který si zajistil sídlo ve sněmovně.“

Jak uvádí Bloomberg, Bankman-Fried měl o víkendu čisté jmění z 15,6 miliardy dolarů, která se bleskově  smrskla  na 1 miliardu dolarů v „největším jednodenním kolapsu, jaký kdy mezi miliardáři viděl“, což byla osobní ztráta finančních prostředků, která se shodovala s implozí FTX.

Očekává se, že Bankman-Fried zbankrotuje tváří v tvář likviditní krizi a náhlé změně finanční situace, a již podal žádost o soudní ochranu dle kapitoly 11.

FTX ztratila zhruba 1 miliardu dolarů ze zákaznických prostředků a peníze „zmizely“, což přimělo federální regulátory, aby se podívali na společnost. Vyšetřování bude provedeno s cílem určit rozsah poškození klientů a jaké zákony mohla FTX porušit, ačkoli FTX nemá sídlo v USA, což je krok, který FTX umožňuje obejít americké finanční regulační zákony.

„FTX je vyšetřován Komisí pro cenné papíry a burzy USA (SEC) ohledně správy a manipulace s finančními prostředky klientů. S tímto nejnovějším vývojem má FTX na zodpovězení více otázek, protože vyšetřování SEC narůstá,“ uvádí Cryptoslate .

V neděli bylo z FTX vybráno zhruba 5 miliard dolarů. Problém začal pro FTX minulý týden, když konkurenční krypto společnost Binance oznámila, že prodává své držby FTT, což je vlastnická struktura FTX. Poté, co to Binance oznámila, spadla  okamžitě FTX do finančních potíží a v podstatě hledala pomoc od jiných firem, mezi nimi u Binance.

The New York Post uvádí , že imploze FTX následovala po odhaleních, „že spoluzakladatel Sam Bankman-Fried předával peníze sesterské obchodní společnosti vedené jeho přítelkyní“. Tuto společnost, Alameda Research, vede přítelkyně Bankmana-Frieda Caroline Ellison a také sídlí na Bahamách.

Výstřižek

Binance oznámila, že společnost koupí, poté od  toho odstoupila s tím, že po u prověrce usoudili, že by to nebyla dobrá investice. „V důsledku korporátní due diligence a také nejnovějších zpráv týkajících se nesprávného  nakládaní s prostředky zákazníků a údajného vyšetřování amerických úřadů jsme se rozhodli, že nebudeme pokračovat v potenciální akvizici http://FTX.com ,“ uvedla Binanceí.

Výstřižek

„Na začátku jsme doufali, že budeme schopni podporovat zákazníky FTX při poskytování likvidity, ale problémy jsou mimo naši kontrolu nebo schopnost pomoci. Pokaždé, když velký hráč v odvětví selže, maloobchodní spotřebitelé budou trpět. Viděli jsme více než posledních několik let, kdy se kryptoekosystém stává odolnějším, a my věříme, že praktiky, které zneužívají uživatelské finanční prostředky, budou časem  vymýceny volným trhem. Jak se vyvíjejí regulační rámce a tento průmysl se stále vyvíjí směrem k větší decentralizaci, ekosystém bude silnější,“ prohlásila Binance.

Část problému pro Binance spočívá v tom, že Alameda Research, vedená přítelkyní Bankmana-Frieda, drží velkou část jejich aktiv v FTT a FTX investovala prostředky svých zákazníků do Alamedy “ zadními vrátky “ bez dohledu. „V pátek pozdě večer bylo potvrzeno, že zakladatel FTX Sam Bankman-Fried (SBF) přesunul celkem asi 10 miliard dolarů z FTX do Alameda Research,“ uvedl Cryptoslate. Bitcoin Archive to zveřejnil na Twitteru, který Cryptoslate citoval, že byl „použit k přesunu aktiv v miliardách dolarů, aniž by vydal upozornění pro zaměstnance a externí auditory“.

Výstřižek

„Je fascinující vidět, že většina čistého kapitálu v podnikání Alamedy je ve skutečnosti vlastní centrálně kontrolovaný a vytištěný token FTX,“ řekl Cory Klippsten, generální ředitel investiční platformy Swan Bitcoin.

To vedlo k runu na FTX ze strany zákazníků, což odhalilo, že FTX neměla prostředky na výplatu.

S chybějícími miliardami peněz zákazníků vyšlo najevo, že hlavní dárce demokratů a zakladatel FTX Sam Bankman-Fried je na Bahamách , kde FTX sídlí. Další zprávy jsou, že vedoucí činitelé FTX hledají cestu  jak zmizet do Dubaje.

Výstřižek

Parádní čtení!!!! Jen co je pravda. Zatímco  Hospodářky  líčí  zakladatele  FTX Bankman-Frieda jako matematického a  finaannčího genia, se superušlechtilými úmysly, kterému se  to  jaksi vymklo z  rujy, což  se stává a může přihodit  každému,  tak americký zdroj píše, že  to byl v podstatě  darebák. Který přesouval klientské peníze  do firmy, psané  na jeho přítelkyni.

Oba  články  se shodují, že  uělechtilec/gauner  byl druhým největším sponzorem Demokratů a Bidena.  Ale jen Američané  pracují s jeho vazbami na  Ukrajinu a Zelenského. A navíc  vysloveně  vystavili spojení  finance pro Bidena a  Demokraty, americké prachy pro Ukrajinu, spojení  Ukrajina  FTX!!!  Nic si nevymýšlím, jen v podstatě  opakuji  americký originál!!!!

Prostě  paráda. Každým coulem.  Realita  dneška.

Jo v  závěru  prvního článku z Hospodářek jsem vám položil otázku, zdali ušlechtilec  Bankman-Fried vám nepřipomíná svou  ušlechtilostí  a  obecně úžasnými záměry  typu  green deal a podobně  jiné  megaušlechtilce  dnešních   dní  – například  vedení Evropské unie?

Takže  se ptám  znovu, protože ten americký článek jsou určitě  jen a jen hnusné pomluvy:

nepřipomíná vám Bankman-Fried  v.d. Leyenovou, Michela, Timmermanse, Jourovou  a vůbec  tu superušlechtilou  chásku, co chce  zachraňovat celý svět  před záhubou? Když jsem četl  ten článek v HN o tom, jak dnes jasně podvodný majitel FTX chtěl nechutně  zbohatnout, aby majetek rozdal následně potřebným, okamžitě  se mi vybavil green  deal a ostatní bruselské ušlechtilosti…..

Je někdo, kdo by mi garantoval,  že  EU neskončí jako FTX?  Obávám se, že nikoliv! Jsou si až příliš  podobní!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.