Dnes Hodina vlka na Slobodném vysielači!


To je hrůza, jak ten čas  letí!!! Zdá se mi, že  minulý pátek byl předevčírem s Hodinou vlka, včera úterý s Poštovnou a už je  tu zas pátek. ostatní dny jako by nebyly….

A přece  tomu tak není! Je tu nový regulerní pátek a tudíž  i další Hodina vlka….

Námět jsme avizovali s Borískem už  v úterý při Poštovně  – mistrovství světa  ve  fotbalu!!!

Dějí se tam věci!!! Saudi si vychutnali Messiho a  Argentinu a  předevčírem Japonci nachytali se staženými kalhotami  německé namistrovance! Ti se  evidentně  víc  soustředili na politiku než na fotbal. Takže  je Japončíci vystřihli!!! Paráda!

Ale o fotbalu  to nebude  dnes večer. Na mušku si vezmeme tu politiku!

Ta si  o to říká už dlouho!

Takže  míč kopaný přijde zkrátka. Ale  myslíme, s Borískem, že  tahle relace  vás  rozhodně  i tak určitě nebude nudit!

Takže  večer ve

                                        20,30 hod.

Na slyšenou!

Ale  ještě před tím ….

Činím tak vysloveně  nerad, doba je opravdu zlá a bude ještě horší. A vím, že  drtivá většina  z  vás má už takhle hluboko do kapsy. Jenže  už minulý měsíc  se nevybrala suma potřebnák  zajištění provozu Vysielača. Neobrátil jsem se na  vás  se žádostí o pomoc. Do poslední chvíle jsem věřil, že to přeci jen klapne.

Neklaplo….

Teď  do konce měsíce  zbývá už  jen pár  dní. A  Borískův  finanční tachometr ukazuje,  že  vybrané finance jsou na  75%  potřebné  částky…..

Výstřižek

Dovoluji si vás, jednoho každého, požádat velmi zdvořile, ale velmi naléhavě o pomoc. Vysíláme pro vás. Za vaše příspěvky. Bez vás nejsme nic. Bez vašich  dotací  skončíme. A  vyklidíme pole těm vždycky  a jedině  správným…..

Děkuji  za pochopení.

Výstřižek

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.