Politico – Evropa obviňuje USA, že profitují z války


Když  už  mistr Leo K. udeřil dnes na  notu  vztahů  USA  – Evropa a  vazalství Evropy  a to z pozice německého, řekněme  nemainstreamového  mediálního proudu, soudím, že má smysl v  této melodii pokračovat. Ale  řekl bych že  daleko těžším kalibrem  než  je bývalý  soc dem sárský premier, pak spolkový ministr  financí a nakonec neúspěšný  kandidát na  kancléře – Oskar Lafontaine.

Jeden z  čtenářů  mne upozornil na  opravdu výživný  text  na toto téma na  americkém  webu Politico!!! To je  opravdu jiná  váhová kategorie  než takové německé  DWN!!! S daleko větším dosahem a dopadem.

DWN  nikdo  ve  Strakovce, Černínu a podobných  pražských barácích číst nebude, ale americké Politico??? To by  se, v nějakém, aspoň výtahu, mohlo  dostat do denní svodky  i  pro takové  neumětele, kterými jsou  Fiala  nebo bakalář.

Třeba  by  si připustili  alespoň  určité pochybnosti, jestli  ta rektální speleologie, co tak rádi, ochotně a  často provozují, není  náhodou  aspoň trochu šíf…. Ale dost řečí.  Pojďme na ten text:

Prostě transatlantická  soldoriti přímo příkladná a  ty  transatlantické hodnoty  jak by  smet!

Už to fakt  chápe  i Borell nebo francouzský ministr  hospodářství. Čekat  něco takového od  jejich  českých protějšků je  čekání na Godota!

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.