Nevtip na tento den. Doplněno!!!!


Netuším, kdyby někoho napadlo uspořádat  soutěž  o  vládně politického  Zlatého mlamoně, kdo že  by si odnesl palmu vítězství. Konkurence  veliká, převeliká!!!  Favoritů mnoho.

Ukrajinský místodržící Fiala, finančční podgenius  Stanjura, pseudoministr průmyslu a obchodu  Síkela, rádo by  zemědělec Nekula, antisociál Jurečka, by nepochybně  měli v téhle disciplině  oprávněné  ambice.

Nicméně  já bych  asi, pokud  bych potlačil chuť  to namáznout principálovi Obludária, protože konec konců  ředitel cirkusu  je odpovědná za  celý  cirkus, bych asi zvolil jednoho z následující  finálové dvojice

Pekarová-Adamová a bakalář z Černína. Tady  by to bylo těsnější než jen o pověstný  vlas!!!! Asi by rozhodoval  vítězný fotofiniš! V okamžiku uzavření ankety!

Momentálně a teď v tuto chvíli?  Jednoznačně  Pekarová-Adamová! Respektive  Svetrová-Dvousvetrová, prostě ta,  co vám a mně doporučuje, abychom místo topení  doma  si  navlékli svetry a neotravovali a nestěžovali  si na nějaké nepohodlí. Ona prý  natruc Putinovi bude ráda  mrznout!!!

A sněmovna,  tedy naprostá  většina tátůmámů -poslanců a poslankyň s ní nadšeně  souhlasí. Ovšem platí klasikovo  – kéž  by jim Pán  ty dobré oumysly  z huby do rukou  vraziti ráčil!  Respektive biblického – po ovoci poznáte je!

A jak takové ovoce  vypadá?  Tak  to se dozvíme  z tweetu  jihočeského hejtmana Kuby:

Výstřižek

Zkrátka blíží se zimní lyžařská sezona a  ti nejlepší z nás, co na nás  uvalují  své šílené nápady  formou zákonů, daní a  různých omezení, unavení z toho uvalování /neplést s povalováním!!!/, se potřebují zrekreovat. Nejlépe na horách, v Krkonoších, aby  ukázali,  že  patří k tuzemské elitě,  která  se tam nutně musí ukázat.

Nadlidé ze  Sněmovny, co nás bez mrknutí oka  zadlužují kvůli Ukrajině a  káží nám, jak s ní musíme  být solidární, potřebují přece lyžovat!!!! A  najednou  jsou Ukrajinci přítěž, snad dokonce  pakáž, co má z jejich poslaneckého hotelu vypadnout!!! Hned!  A zase nám  dají přednášku o pomoci Ukrajině….

I když  i tak jsou vystaveni ústrku,  že  jedou jen  do Harrachova a nikoliv  do Špindlu, jak by se  jistě  slušelo a patřilo!!!!

Zkrátka  Poslanecká sněmovna  jim ten Špindl nedokázala  zajistit  a  má rekreační zařízení v  tom méněcenném Harrachově.

Pekarová-Adamová, aby se předvedla, ho kdysi nabídla pro ubytování  ukrajinských migrantů. Kdysi není dnes. Dnes je potřeba  ta rekreace  poslanců a poslankyň! A přes to vlak nejede!

Takže  ať si sbalí svých pět  švestek, zimní soldoriti Sněmovny  končí, ona  chce  lyžovat! 

A  ženština  jménem Pekarová -Adamová, nám, obyčejným  kmánům, co platíme  daně, aby  ona  měla  za  co  žít,  sděluje a to opakovaně,  že  když je nám zima, máme  uvědoměle  mrznout! Kvůli JEJÍMU ideologickému nastavení! Aby si ona sama  před sebou připadala  dostatečně  správně!

Ovšem  ani ona a zřejmě  stejně jako většina poslanců a poslankyň, se nehodlají vzdát  zimních radovánek v  Harrachově!!!!

Zatímco my máme, jak řečeno mrznout, platit  /dříve/ naprosto nepředstavitelné sumy za energie, potraviny, PHM, prostě  chudnout  tak,  jak tenhle životní prostor  os zřízení Protektorátu nikdy  ve  své historii nepoznal!

Abych to zkrátil  – všichni se podle Pekarové-Adamové MUSÍ kvůli Ukrajině a Ukrajincům – USKROVNIT!!!!

MUSÍ!!!  Všichni kromě  jí samotné a papalášů a  papalášek  ze Sněmovny!!!!!

Tohle je  demokracie v  České republice na konci roku 2022!  Se slzou v oku vzpomínám na papaláše komunistické! Ty by něco podobného rozhodně nenapadlo!

Dodatek z pátečního dopoledne:

vyjádřil se konečně také už i premiér Petr Fiala (ODS) – označil to za nešťastné rozhodnutí úředníků Sněmovny. „Nemělo se to stát,“ uvedl v pořadu CNN Prima NEWS o rekreačním objektu Poslanecké sněmovny.

Tak  úředníci  to zavinili!!!!!  Jak jinak!  Svetrová – Dvousvetrová zto přece mohla okamžitě  zarazit!  Nebo snad  ji ti její ouřadové neposlouchají???

A nešťastné rozhodnutí? Nešťastné v čem jako?

Nejspíše  v  tom, že se  to provalilo. Že se ukázalo, co jsou ti nejsprávnější ze  správných zač! Jakou že mají  opravdu morálku! 

Hloupá- Ještě hloupější  porušila  bobříka mlčení a přidala  další neodolatelné moudro – přišla s tím, že to není pravda, že ukrajinské ženy se přestěhují, až v okolí Harrachova najdou ubytování. Ostatně a ž ve chvíli, kdy o kauze informovala všechna média, zareagovala předsedkyně Sněmovny Pekarová Adamová. Ve vyjádření pro server IDNES.cz vzkázala, že kauza je podle ní bouří ve sklenici vody. „Chápu snahu o senzaci, ale přesun uprchlíků z Harrachova do jiného kraje nikdo nechce,“ uvedla.

Ta  ženština  fakt neví, kdy je  dost, kdy má sklopit uši a zalézt někam do boudy. Protože  ono tedy není pravda co přineslo  zpravodajství TN.cz přineslo v minulých dnech informaci, že uprchlíci musejí do konce roku odejít ze svého ubytování v objektu patřícímu Poslanecké sněmovně v Harrachově do Lipnice nad Sázavou? A  ty Ukrajinky  se v  Lipnici nebyly  dokonce  fyzicky podívat?

Pokud ne, pak bych čekal, že  buď Svetrová- Dvousvetrová  nebo její kancl okamžitě:

1-zažaluje  Novu nebo

2-podá aspoň stížnost k příslušné televizní radě nebo/a

3-TV Nova bude  VEŘEJNĚ  zařazena na listinu šiřitelů fake  news a na  základ ě toho

4-k ní bude přistupováno například  tak, že

5- tahle  dámička a  další představitelé Pětihlavé saně  ji začnou bojkotovat, protože lže.

Konstatuji, že nic takového se nestalo. Jen drobná chybička, za kterou mohou úředníci, říká Fiala, se vloudila!!!!

Přiznávám, že  ve mně  vaří krev…. Co nám to vládne? Co to je za za sortu?

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Politické vtipy se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.