Dobytek, který ovládá svět


napsal Jiří Jírovec

Čtu teď Mein Kampf, jsem v polovině a vše, co tam stojí, už ten dobytek provedl.“

Jan Werich ženě Zdence v roce 1938

Stejné lze říct o předpovědi George Friedmana, který v roku 2015 vysvětlil, co USA podniknou aby ovládly svět. To vše se zatím stalo. Anonymní dobytkové vše kdesi plánují a provádějí. Dobytek mezi politiky, pak přeslabikuje něco frází pro lid. Podle agentury AFP například prezident Macron 20.1. 2023 oznámil že chce na rozpočet francouzské armády v letech 2024 až 2030 vyčlenit více než 400 miliard eur (9,6 bilionu Kč), tedy o zhruba 100 miliard více než v letech 2019 až 2025, kdy činil 295 miliard eur. Slibuje, že “Francie má a bude mít armádu připravenou na výzvy století.“

Oznámil to den po tom co ve Francii nastartovalo první kolo masových bouří proti MAcronově  důchodové „reformě“ , která  m  Francouzů, prodloužit odchod  do důchodu. Inu, klasické schéma – na zbrojení a  válčení je, na  důchody nikoliv.

U nás  je to stejné. V ČT před časem fantazírovalo několik specializovaných (pod)dobytků o tom, že musíme být připraveni na moderní válčiště čtyřicátých let. Moderátor se neodvážil zeptat kdo proti komu bude moderně bojovat. S Ruskem asi ne, tomu půjde dát Lipavský na budku hned jak doplníme zásobníky ruskou ropou. Budeme válčit s Čínou, nebo Indií nebo s domorodci  v Africe? Dobytek vlastnící sdělovací prostředky žádné otázky nepřipustí. Jako občana mě děsí zesrabení elit.

Dávno dávno tomu, zní to jako pohádka, vznikl Russellův-Einsteinův manifest. Mezi signatáři dále byli J. Rotblat, M. Born, L. Infeld, L. Pauling, Hideki Yakawa, a F. Joliot-Curie. To bylo v roce 1955. Následně vzniklo Pugwashké mírové hnutí. Vědci byli od té doby zpacifikování. Stali se z nich fachidioti, kteří se starají o umělou inteligenci a je jim jedno, že jednou bude zabíjet lidi podle skriptu neviditelných dobytků. Neschopnost vzepřít na domácí půdě demostrovala předsedkyně AV ČR Eva Zažímalová. Neznám ji, ale jako občan jsem ji požádal, aby se zastala profesora Petra Druláka. Dostal na budku ( reálně byl vyhozen z práce pro ministerstvo zahraničí za nevhodné názory) formálně prý kvůli rozpočtu. Reakce žádná. Ta dáma jistě ví, že se budou koulet další hlavy, ale bojí se hlavně o tu svou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hosté se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.