Flash -Bearbocková v Evropském parlamentu? JSME VE VÁLCE S RUSKEM!!! PODSTATNĚ DOPLNĚNO!!!


Včera  vystoupila v  Evropském parlamentu Annalena Šílená, s  eufemistickým příjmením Bearbocková.  A komentovala  dodání německých tanků na  Ukrajinu. A to zcela  jinak než  její  nadřzený  – kancléř  Olaf  Scholz.

Ten řekl, že  Ukrajině je třeba pomáhat až do konečného vítězství, že dodá  tanky, ale  že se Němci nemusí obávat, že nezavleče Německo do války s  Ruskem. Že prý u mají důvěřovat!

Neruším sice  jak chce lít nekontrolovatelně  do obrovského požáru tuny  benzínu a přitom tvrdit, že  ho vlastně efektivně hasí, ale budiž.

Ovšem jeho tragicky bohužel ministryně  zahraničí  Šílená- Bearbocková, tak ta už svým prohlášením před europoslanci žádnou slovní  manipulaci neprovozovala.  Ta jim prostě  a jasně oznámila:

„A proto jsem již v posledních dnech řekla– ano, musíme udělat více pro obranu Ukrajiny. Ano, musíme udělat více i ohledně tanků.“

A  dodala : „Nejdůležitější a nejdůležitější částí je však to, že to děláme společně a že v Evropě nehrajeme na vinu, protože vedeme válku proti Rusku a ne proti sobě.“

Angličtináři si to ověří zde.

a DOPORUČUJI PUSTIT  SI ASPOŇ  ČÁST Z TĚCH  MOMENTÁLNĚ  2700 REAKCÍ POD   TWÍTTEM!

Takže občane co?  Co  s tím uděláš? Co s tím sakra  uděláš?

Jo, já  vím.  Budeš  se rozhořčovat na internetu…..

Dodatek ze  čtvrtečního poledne

Ten průšvih začíná  nabírat zcela  nekontrolovatelný gigantický  rozměr!!!

Na  webu Strana.ua  totiž před chvilkou   vydali tohle, co přebrali  z bruselské hlásné trouby jménem Politico:

На Западе уже ведутся внутренние дебаты о поставках Украине реактивных истребителей – Politico

překladač mi to vydal jako

Na Západě již probíhá vnitřní debata o dodávkách proudových stíhaček na Ukrajinu – Politico

O dodávkách proudových stíhaček na Ukrajinu už se na Západě vede vnitřní debata. Tyto diskuse iniciují ukrajinští představitelé s podporou pobaltských států.

Informuje o tom Politico .

Nejmenovaný diplomat účastnící se těchto diskusí s armádou NATO řekl novinářům, že pokud jde o vojenskou pomoc Ukrajině, „dalším přirozeným krokem by byly bojové letouny“.

Novináři píší, že hlavní podporu pro myšlenku přesunu bojovníků do Kyjeva poskytují pobaltské země – členové NATO. Největší evropské země se přitom podle Politica obávají, že přesun bojovníků způsobí „další kolo eskalace“, a proto se takovému kroku brání.

Podle jednoho z diplomatů, s nimiž novináři hovořili, Washington řekl Kyjevu, že dodání letadel „v tuto chvíli není možné“.

„Je tam červená čára, ale loni v létě byla červená čára HIMARS a ta se pohnula. Pak byla na tancích a také se pohybuje,“ řekl diplomat.

Podle mluvčího publikace je sice příliš brzy hovořit o rozhodnutí o přestupu bojovníků, ale aktivní diskuse o této myšlence může začít za dva až tři týdny.

Jak napsal Strana, Nizozemsko je připraveno zvážit možnost poskytnout Ukrajině stíhačky F-16 .

Připomeňme, že Spojené státy nevidí známky toho, že by Rusko zaútočilo na NATO v reakci na dodávky tanků Západu Ukrajině .

Zdá se, že  kolektivní Západ  se umanul  do úplného zešílení a opravdu  chce termojadernou  válku. Takže  mu v jistém, nepříliš  vzdáleném okamžiku bude  ruskou stranou vyhověno!!! Už opravdu schází jen malinko. Jde  to pořád ještě zastavit. Teď ještě  ano. Ale  půjde  to ještě dnes odpoledne, zítra  nebo za  měsíc?????

No hlavně si u nás zvolit generála! Abychom to měli ložené!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.