Jak se v pátek svítilo po republice proti Fialově tmě a válce. DOPLNĚNO!!!


Byl zase pátek a zase  kosíři svítili proti Fialově tmě a válce.  A tady je situační přehled o tom, KDE se  svítilo a kolik  že tam bylo světlušek:

Začneme  jako vždycky v Brně. Tady je report od kolegy  Řezníčka:

V Brně nás svítilo 30, tentokrát bez názorových odpůrců, pouze jeden pán s kufříkem nás přišel informovat, že porušujeme volební zákon. Tím že demonstrujeme za mír, podporujeme podle něj Babiše a to je v den voleb nepřípustné.
Děkuji za všechny účastníky za mediální podporu našeho protestu.
Vážíme si toho
Řezníček z Brna

Druhý nejvyšší  počet se  sešel v HAVLÍČKOVĚ BRODĚ!!!!!

Dobrý večer. Havlíčkův Brod – 16 lidí, svíčky, pod kontrolou autohlídky PČR (chápu, jsou volby), bez problémů. Přišel jeden civilista, s dotazem, co je to za shromáždění. Nikdo nechtěl odpovědět, jenom mlžení, diskuzní klub, spolek včelařů atp. Obyčejní lidé mají strach! Říkám si, kam jsme to dopracovali…Pánovi jsem bokem vysvětlil o co jde, on na to, že je farář a když viděl svíčky už poněkolikáté, tak si myslel, jestli je to nějaké nábožné shromáždění. Snad je to pravda, možná legenda, nevím, neřeším. příště tam bude občanů, kteří své syny a vnuka poslat nechtějí více, to je jisté!
S pozdravem
Příznivec míru

Bronzová byla Plzeň

Ahoj Vlku,
„poslušně hlásím“, že počet pěti účastníků zůstal zachován. Nikdo nový nepřibyl, ale zase jsme si prima popovídali. Snad nás za týden bude víc.
Přikládám fotku, přiznám se, že mě na oflaneloané andělíčky upozornil až Mirek, a když jsem je okamžitě chtěla „odčepčit“ ostatní čtyři účastníci mi v tom, jako jeden muž, zabránili.
Výstřižek
Ale až to zítra Babiš „dá“, mrsknu tu fotku na FB s nápisem: Pán Bůh Vás potrestal, že przníte andílky

Hezký víkend

S přáním hezkého dne
Patricia

Následuje  Břeclav

Hezký mrznoucí a trošku sněžící večer z Břeclavi. Tak jsme opět zasvítili za hlubokého nezájmu lidí pro mír. Byli jsme tentokrát jen dva ( já a kolega z Moravského Žižkova ). Mařička se necítila zdravotně fit, a tak nás oslabila. Příště doufáme, že budeme v plné sestavě.
S pozdravem tentokrát jen Karel
No a nakonec jedno nové místo -Uhřice u Velkých Opatovic, okr. Blansko

Dobrý den vlku,
posílám hlášení č.2.

Bohužel jsem byl u památníku zase sám. Dva kamarádi nepřišli ze zdravotních důvodů a třetí mi odpoledne volal, že musí hlídat vnoučata…
Navíc volby a hlavně naprosto surové počasí. Tak doufám, že příští týden se konečně sejdeme.
Z Uhřic u Velkých Opatovic, okr. Blansko Vás zdraví J.B

Dohromady ani ne  50 lidí. Proti Fialově  tmě  a proti válce…. Málo, že , žalostně málo. Necelých 50 statečných. 50 těch, kterým není jedno, co se kolem nás a  s námi děje.

Skláním se před každým z nich a tisknu ruku každému jednomu z nich. A 10.2. kdy nebude Hodina  vlka na Slobodném vysielači budu mezi vámi.  Rád a  hrdý na to,  že tam jsem.

Děkuji.

vlk

Doplněk ze sobotního poledne:

S radostí doplňuji opět Olomouc

Zdravím Vlka, tak v Olomouci jsme byli dva. Trošku jsem rozšířila olomoucké řady. Jsem ráda, že jsem jela. Snad nás bude příště víc. Hela

Děkuji za info paní Helo i za účast!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.