Smrad na tento a zítřejší den a hlavně důvod proč jít k volbám za každou cenu, jste li obyčejný občan.


Ve svém okolí a dokonce  v nejbližší rodině, viď  synu Zajíci,  mám ne zrovna málo těch, kteří  hodlají vypustit  II. kolo prezidentské volby.  S  argumentací,  že  Pavla  volit nemohou, ale Babiš že je  komunista/gauner/ zloděj, který se  jim prostě příčí. Takže  zůstanou doma.

Rozumím tomu!!! Velmi tomu rozumím. respektive  – troufnu si tvrdit, že  sotva  to chápe někdo více a lépe  než já! Do Babiše  buším  nejméně  8 let a  mám jej  ve své galerii zemských škůdců. Spolu  s Klausem, Zemanem  a Kalouskem.

A  stálo mne nepředstavitelné přemáhání psát  svoje  články  před prvním i druhým kolem a  hodit mu lupen před dvěma  týdny.

Ale  tentokrát neváhám  ani trochu. Ne kvůli Babišovi. Je pořád  stejný a pořád zemský škůdce. Na  tom se vůbec nic nezměnilo.

Ale změnilo se, díky těm jedině  a vždycky  správným klima  v zemi. Míním politické! Tihle zastánci pravdy  a lásky, co musí zvítězit nad lží a nenávistí  dnes sejou  právě  tu lež a nenávist  v takovém množství, které  snese  srovnání snad  jen s náboženskými  válkami Evropy  17.století nebo  Německem  začátku 30.let  či naposled fundamentalisty  Islámského státu!

Něco, co jsem netušil, že zažiji, něco, co nejsem ochoten tolerovat, něco, čemu se musím za  každou cenu postavit!

Jestli si to dobře pamatuji, pak když se Churchilla ptali, jak jako zásadní antikomunista  mohl uzavřít po přepadení SSSR  spojenectví se  Stalinem, odpověděl  něco v tom smyslu,  že kdyby  byl s Hitlerem ve  válce  sám Ďábel, zmínil by se v takovém případě o něm pochvalně  nejméně  v Dolní sněmovně!

Stejně to mám  teď  už pár  týdnů  já,  když vidím, co se děje  ve veřejném prostoru, v ulicích a na náměstích!  A úplně poslední kapkou  představovalo shrnutí  těch  vždycky a jedině správných reakcí na první kolo prezidentských voleb, jak ho přinesly  Parlamentní listy

„Po volbách si to s venkovem vyřídím!“ Z Prahy teče, co raději nečíst

Do pomyslného čela městských šiků a řady těch, kteří si myslí, že lidé v menších městech, či obcích nejsou svéprávní, nebo by vesnice rovnou vypalovali, se postavil novinář Jan Tuna. Na svůj twitter si pověsil upravené heslo bývalého prezidenta Havla, kterým se zaštiťují všichni humanisté v naší zemi.

„Praha a láska musí zvítězit nad vsí a nenávistí,“ napsal a nenechal nikoho na pochybách, že v jeho humanismu je Praha symbolem pravdy a vesnice naopak lži.

To ostatně dokazuje i jeho další tweet.

„Já bych ty vesnice zakázal,“ napsal tento novinář.

Autor těchto poměrně ostrých výpadů se ale nerozpakoval k varování před negativní kampaní, která nás podle něj čeká.

„Tak a teď se rozjedou ty nejodpornější hnojomety, jaké tato země zažila. Aby ti, kteří to mohou rozhodnout, za 14 dní nepřišli. Budeme se dozvídat třeba, že mlátil a topil kočičky a vraždil lidi.“

Jeho slova se ukázala pravdivými a první hnojomet na sebe nenechal dlouho čekat. Překvapivě byl jeho autorem sám původce varování před negativní a sprostou kampaní.

„Oficiální oznámení štábu AB: Do veřejného prostoru omylem unikla pracovní verze billboardů pana předsedy. Správná finální verze zní: Jsem svině. Ne člověk. Za chybu se omlouváme,“ napsal si sám Tuna na svůj twitter a potvrdil, že slova o hnojometu byla správně zvolena.

Tuna ale nebyl jediným, komu vadily volební výsledky v menších městech a na vesnicích, kde vítězil Andrej Babiš.

„Prahu fakt nemám rád, ale jak jde o volby, říkám si, že by všichni ti vidláci měli shořet v ohni pekelném, včetně mě a celý posraný Český Lípy,“ je si jistý jeden z uživatelů twitteru, sám zřejmě z města v Severních Čechách.

„Praha zachraňuje, co vidláci doserou,“ přidal se k vlně odporu proti venkovským voličům další diskutér.

„Spalme burany, mažou si chleba hnojem, zmrdi,“ reagovala zřejmě na podle ní chybné volební preference, které se venkov rozhodl dát najevo svojí volbou Andreje Babiše radikální diskutérka.

Z jiného soudku to vzal další přispěvatel, který se poté, co nazval voliče Vidláky, začal pídit po plánu Valkýra, který by měla mít připravený Armáda ČR. V této souvislosti si připomeňme, že šlo o plán na likvidaci Adolfa Hitlera, který vznikl mezi vysokými důstojníky německé armády.

Zda by měl být obětí Andrej Babiš, nebo samotný generál Pavel, není z textu jasné.

„Tak lidí tam bylo nezvykle hodně. I těch, kteří k volbám nechodí. Viděl jsem poprvé dvě rodiny, tři generace najednou.Komu to asi ti vidláci byli hodit? Má Armáda ČR něco jako plán Valkýra? Že ho máte??“

Že mohou být podobná prohlášení „městských elit“ kontraproduktivní, naznačil diskutér, kterého právě podobné výpady vůči venkovskému obyvatelstvu demotivují k volbě v druhém kole.

„Jestli mě něco demotivuje jít k 2. kolu, tak to jsou namyšlený Pražáci, co nadávaj na venkov, protože tam má Babiš hodně procent. Do jednoho jděte všichni do háje, fakt…“

Na mysli měl určitě i tweety podobné tomu, který hlásal nespokojenost s volbou „vesnických kokotů“:

„Praha. Nebýt vesnických kokotů, tak už máme prezidenta.“

Podobné tweety se, jak už bylo zmíněno mohou stát i důvodem, proč někteří voliči nepůjdou ve druhém kole volit generála Pavla, nebo to na truc hodí Babišovi. Jak ukazuje i následující text influencera Ondřeje Tesárka.

„Jen za dnešek jsem viděl dost důvodů, proč to na truc hodit Babišovi. Jste píče a příštích 14 dní bude těžký s vámi přežít,“ napsal ostrým tónem na twitter s tím, že by se Pavel měl vymezit vůči městským elitám.

„Petr Pavel by měl začít kampaň jasným vymezením se od městských elit, pač ty to prohrají úplně komukoliv, s kým jsou na jedné lodi. K zblití,“ zakončil Tesárek.

V debatě o venkovských voličích nemohl chybět ani Pavel „Řeporyjec“ Novotný. Ten se nebál ani označení „Naivní kreténi“ a „Plebs“.

„Nenadávat dva týdny naivnímu venkovu, prosím; co bych pro stát neudělal, ale mele se to ve mně a hned po zvolení generála si to s tupým a bezohledným (já vím, chudým, neotravujte s tím, jsou to naivní kreténi) venkovem vyřídím. A normálové odtama mlčí, málo s plebsem mluvíte!“

Svoje přesvědčení dokladoval i dalším svým textem na facebooku.

„Přemýšlím, že bych sundal klapky z očí a přestal bych se dívat na věc těma pražskýma očima. Co potom pochopím? Proč je správné a pochopitelné volit zmrda Babiše. Aha,“ uzavřel člen ODS svůj příspěvek vulgaritou.

Dodejme, že druhé kolo prezidentské volby se uskuteční 27. a 28. 1. 2023 a po jeho ukončení už bude jasno, kdo se naším prezidentem skutečně stane. Zda na to budou mít vliv urážky venkovského obyvatelstva, hnojomety, či peníze na kampaň, se můžeme jen domnívat.

Tak takhle  to v tom senzačním Fialově  liberálně  demokratickém Česku je!!!

Praha  a  láska  musí zvítězit na vsí a nenávistí!

Všichni vidláci by měli shořet v ohni!

„Spalme burany, mažou si chleba hnojem, zmrdi,“

„Praha zachraňuje, co vidláci doserou,“

Tak takhle  si demokracii představují  ti vždycky a jedině správní, co volí Pavla! Aby, až nám ho zvolí uskutečnili tohle:

„Nenadávat dva týdny naivnímu venkovu, prosím; co bych pro stát neudělal, ale mele se to ve mně a hned po zvolení generála si to s tupým a bezohledným (já vím, chudým, neotravujte s tím, jsou to naivní kreténi) venkovem vyřídím.

Dobrá, máte, co chcete. Vlk s technokratickým  nazíráním si kvůli tomuhle odpornému smradu  jasného počátku  nové totality  vybral stranu. Nikoliv, jak byl dosud  stoprocentně  zvyklý, na základě  přísně  racionální úvahy,  ale na základě  vaší  fanatické a hysterické  patologické nenávisti  ke  všemu a všem, co to mají jinak než zrovna  vy!!!!

Dostanete, co chcete! Když  proti vám bude stát  sám ďábel, nezmíním se  o něm sice  pochvalně v Dolní sněmovně, ale na Kose  v každém případě!! Sejete  vítr, sklidíte  bouři!

Tohle  zítra  a pozítří bude můj způsob  volby!!! Cokoliv proti vám, cokoliv, co vám bude  vadit a překážet!

Babiš  je  zlo. Vy jste větší!

Ano,  zřejmě  to na  nějaké  vítězství Andreje  Babiše  nebude  stačit. Svého komunistu  a  jeho stejně komunistickou  manželku si protlačíte  na Hrad  vy. Vy za ně ponesete odpovědnost!!!

Já budu moci konstatovat,  že  jsem  ke zvolení komouše  na Hrad  po 33 létech nijak nepřispěl. A bude to pravda. O to se mi evidentně prohrávající  Andrej Babiš  bude  volit snáze. Když  můj kandidát  předem prohrává.

Neušpiním se jako ti, co  takzvaně  vyhrají. Sami nad  sebou.

Pokud  váháte zda jít a hlasovat, prosím zvažte, že  tenhle šílený  puch, co tu šíří ti jedině a vždycky správní  už nelze  dál snášet. To platí také pro tebe  synu Zajíci!  Přece jim nebudeme  dobrovolně  ustupovat?  Kdo zůstane doma, volí  Pavla. Tak jednoduché  to je!

A moc  pěkné  jsou ty hlášky, jak Praha zachraňuje  co venkov  zmrvil a  ty o tom, že  vesnice  je třeba  vypálit.

Praha už  české země  „zachraňovala“ několikrát

Třeba v roce  1942

nebo v r. 1948

vím, že  jde o fotomontáž, propojení dvou různých snímků z Února  48!

Kdo mohl za Vítězný únor? 72 let od komunistického puče v Československu |  100+1 zahraniční zajímavost

v roce  1953

Zakončení průvodu na Václavském náměstí

V roce  1977

Výstřižek

V tom prvním případě  došlo na splnění  snů  zdejších superdemokratů. V Lidicích

Retro recenze: Lidice - Ohromila a dojala svět. Největší tragédie moderních  českých dějin | Kinobox.cz

a také  v Ležácích

Víme všechno o tragédii Ležáků? Historici ano, ale je třeba informovat  veřejnost, říká Vojtěch Kyncl | Plus

To se Pražáci, co i tehdy nejspíše láskou  zvítězili nad  vsí a nenávistí  skutečně  zvítězili na  vsí a nenávistí… Škoda, že tohle období  demokrat Tuna a další podobní zmeškali…

V tom případě  druhém už se  vsi nevypalovali , ale běželo cosi na výsost  vítězného  nad  vsí a lží

Výstřižek

aby  se po zlomení odporu těch prolhaných vesnic  rozběhlo tohle

Moderní-Dějiny.cz | Kolektivizace v ČSR

vidíte  tam ty nadšené obličeje?  Jako by  z oka  vypadly  týmž  dnešním, nadšeně  se hroutím z PAvla a  stejně  radikálně  rozbíjející  Babišovy mítinky!

Tak takhle to dopadlo, když  Praha a  láska  vítězila nad  vsí a nenávistí!

Tak tomuhle, synu Zajíci  TOMUHLE, je potřeba se za každou cenu vzepřít!  Tenhle smrad je třeba  zkusit vyvětrat tak rychle jak to je jenom možné!

Bez ohledu na to, zda se to povede, či nikoliv.

Tenhle  článek je psán pro všechny váhající. Ať  už z  jakéhokoliv  důvodu! Uvědomte  si, kdo a co je  na  druhé straně!  Nelze  nepatřit  nikam. Dnes  už to nelze.  Takhle  to vyhrotili ONI.

Joa  na Seznamu.cz právě  čtu

Češi jsou stále méně spokojeni se svým životem. Stěžuje si už i střední třída

a proto, „logicky“  vyhraje  Pavel….Kandidát  zastupujícího ukrajinského protektora a jeho Obludária!

Má ty svatá prostoto! Já to mám přesně stejně  jako kosíř  MK, který mi včera poslal tohle:

Výstřižek

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.