Rozhovor slovenské TA3 s Geoffrey Sachsem


Už  jsem několikrát konstatoval , že  na vlkově informačním orloji existuje několik svatých. Určitě  John Mearsheimer, Gail Tverbergová, James Rickards,  abych jmenoval alespoň ty  nevýznamnější apoštoly. Ale  evangelisté byli  čtyři. Takže ještě  čtvrtého musím přidat!  Snadno  – Geoffrey  Sachs.

Avšak také od nich publikuji, jakmile na něco od nich narazím. A vždycky je to pořádná pecka.

Tentokráte  nebylo třeba hledat. Včera  moje  mailová schránka doslova  úpěla  pod  náporem těch, kteří mne  upozornili,  že  slovenská zpravodajská  televize  TA3 uskutečnila  rozhovor  právě s Geoffreyem Sachsem o Ukrajině. A navíc  v přímém přenosu. Vzorně  snaživá  zpovídající  intervjůčka evidentně nechodí na Kosu, jinak  by  nemohla  být  tak děsivě zaskočena tím, co od Sachse slyšela. A totéž platí pro editora televize a  jejího šéfredaktora!  Prostě  čekali  jen další potvrzení jediné přípustné pravdy ohledně Ukrajiny a  ona…. no  ona POHROMA!

Sachs  zopakoval přesně  to, co vám Kosa od něj průběžně předkládala!

Co následovalo?

To nejjednodušší  řešení – TA3 prostě  video z inteview  stáhla a bylo! Tedy myslela  si ona. Jenže nebylo.

Našlo se dost těch, co  si to preventivně  nahráli a následně  pověsili na YouTube a celou věc  úžasně  rozmázli.

A ve vlkově  poštovní  schránce  způsobili hotovou bouři. Tenhle  rozhovor  s adresou  na Tubce, kde je k mání  mi přišel snad  20x.

Bylo jasné, že  ho vydám. Ale  až dnes. I když  už pro většinu z vás  půjde o notoricky  známou věc!

Nevadí.  Zejména ne po tom, co mi přišel večer  ze  Slovenska  poslední  mail k tomuto tématu:

Kauza Jeffrey Sachs v TA3 – viac info

 

aktualita:

https://www.ta3.com/relacia/27421/cesta-k-mieru-nevedie-cez-zbrane 

TA3 po masívnej kritike vrátila video rozhovoru s Jeffreym Sachsom z relácie Tak takto! na svoju stránku. Miestodržitelia a ich sluhovia z Globsecu im to zrejme dovolili po tom poprasku a zdieľaní videa na sociálnych sieťach a súkromných video kanáloch medzi ľuďmi, veď je to už jedno.

https://www.ta3.com/…ane

Zkrátka  paňáci  z TA3 zjistili,  že mají z ostudy  kabát! Takže nakonec  kapitulovali!!!! A video do archivu  vrátili!  V každém případě  tahle  TV přišla  u řady  svých diváků o důvěryhodnost. Dobře jim tak!!!!!

Ale protože  se jim nedá věřit, takže  se snadno může  stát, že  to opět zmizí,  dám sem pro jistotu i odkaz na Tubku:

Děkuji  všem, kteří se mi s   tímto materiálem ozvali!!!! Všem 20 nebo ještě  více. Ale  největší poděkování patří těm, co  neváhali a  tenhle pořad  nahráli a následně tou nahrávkou  mainstreamové  vymývače mozků  doslova  zesměšnili!!!!

Přesně tohle je potřeba!

A  nakonec ještě  screenshot, který mi došel až večer.

Je na něm  status, který  napsal známý  lovec konspirátorů a  hoaxů  ze  slovenského Deníku  N – jistý  Šnídl, který si několikrát  vzal do své umatlané klávesnice  Slobodný vysielač.

Tak tenhle psáč se  a konto skandálu TA 3 vyjádřil takto:

Výstřižek

 

Jasně  Šnídl – Geoffrey  Sachs  je úplný blbec! Nerozumí vůbec ničemu a měli by ho zbavit svéprávnosti!!!  Dovolil si tvrdit,  že  Covid  byl uměle  vytvořen!  V době, kdy  tací jako právě Šnídl tvrdili,  že  nikoliv a že jde o hoax. A  dovolil si tvrdit,  že  ho stvořili Američané. To říká Šnídl, Já to od Sachse nikdy neslyšel, ale třeba mi to uniklo. No dnes někteří, ovšem také menšinově, říkají,  že  Nordstreamy  nevyhodilo do povětří Rusko nýbrž  USA, Británie, Polsko, Ukrajina, atd. atd. A dokonce už v tyto , menšinové  názory, jako  menšinové, leč  existující , publikují  i Washington Post  nebo The Times,  Šnídl… Ale  Sachs je blbec,  to je jasné. Jak jinak.

V  redakci  Deníku N by ho nezaměstnali  ani jako svačináře!  Tam potřebují Šnídly a podobné šmoky!!!!

Takhle jednoduché  to je!Pro nájemné psáče…..

 

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.