Exsoudruh generál a válka na tento den


Pro Kosu objevil Pavel K.

Všichni ještě  pamatujeme  kampaň  před  druhým kolem prezidentských  voleb. A také ten řev, který spustili všichni  fandové  exsoudruha  generála  špiona a to jak ti obyčejní, tak  mediální nebo  ti papalášští, když Babiš poukázal na to, že  v případě  zvolení exsoudruha  generála, dnes vší moudrosti futrála. hrozí, že nás  zavleče  do války na Ukrajině!

Babiše  všichni správní okamžitě obvinili ze  lži. Že to není pravda, že  exsoudruh generál, dnes vší moudrosti futrál nikdy nic takového neřekl a nikdy  by  to neudělal.  Jenže  Pavel K. někde  vyhrabal záznam ze  sítě  Tik Ťok, kde….

No poslechněte  si to sami.

Rozklikněte si ten první link @andrysekctyrka

a dobře poslouchejte!  Bylo to natočeno někdy loni v létě, to je zřejmé. Ale copak to tam dnešní vší moudrosti futrál sděluje?  Poslouchejte pozorně!

Zejména  ti, co ho svými hlasy  zvolili.

Jen doufám, že nejde o nějaký fake. Nemám , jak to přezkoumat. Ale pokud  dnes  vší  moudrosti futrál sděluje, že Ukrajina musí dostat veškeré zbraně o které si řekne, s výjimkou atomovek,  pak  jsme si vsadil, že jde o autentický výrok. Jen nechápu,  že jej včas neobjevili Babišovi marketéři…

Kdyby se  fake  jednalo, pak se samozřejmš omluvím. Neznám způsob, jak to na pravost výroku přezkoušet.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.