Pohádka o Nordstreamu, pohádka pro dokonalé blbce, DOPLNĚNO! Znovu doplněno!!! Opět doplněno!!! DOPLNĚNO o vyjádření Seymoura Hershe!!! Zase DOPLNĚNO – tentokráte o Guardian!!! Doplněno o BILD!!!!


Prostě a  krátce nestíhám. Před  třemi dny  odpoledne  se mi do mailu snesla zase  lavina upozornění. Tentokráte  na  články, popisující, co kolem  sabotáže  Nordstreamu PRÝ ehmmm… no  prý zjistily německé tajné  služby. A  já na tom časově  byl tak,  že Kosa takhle  velkou pecku  totálně  zazdila a nevydala nejen  že  bleskově  flash, ale  ani druhý nebo třetí den  nějaký, třeba  krátký  komentář. Stydím se,  ale můžu jen to, co doopravdy zmůžu!  Ne  více. A já prostě nemohl. Takže  jste  nedostali ani malinkatý komentář. Jakkoli se držím přesvědčení, že  pro naprostou  většinu z  vás  ho netřeba. Že víte a  myslíte  si  totéž, co já.
Nicméně nelze, abych  to neokomentoval. Protože  to, co se snaží  nám navalit  do hlav  je  do nebe  volající drzá lež. S jasným  a triviálním cílem.
Ale nejdříve  si zopakujme  základní  fakta. Využiji k tomu nikoliv  originální  západní zdroje, nýbrž článek iDnes, protože  je to kompilát informací  rovnou z několika

Západní rozvědky strůjce útoku na Nord Stream znaly. Kvůli Ukrajině mlčely

Nejdříve si  dejme  „informace“, jak to prý podle Němců tedy s Nordstreamem bylo:

Deník The New York Times v úterý přišel se zprávou, že za zářijovým útokem může stát proukrajinská skupina. Její členové nebyli identifikováni a není ani jasné, kdo ji vedl nebo za operaci zaplatil. Údajně šlo o odpůrce Vladimira Putina, sabotéři mají podle zdrojů NYT ukrajinské nebo ruské občanství či obojí.

Výbušniny byly zřejmě nastraženy s pomocí zkušených potápěčů, kteří podle všeho nepracovali pro vojenské nebo zpravodajské služby. Sabotéry podle německých médií dovezla na místa činu jachta pronajatá od firmy se sídlem v Polsku. Tato společnost zřejmě patří dvěma Ukrajincům.

Na moře vyrazil šestičlenný tým: pět mužů a jedna žena. Šlo o kapitána, dva potápěče a dvojici jejich asistentů a o lékařku. ARD uvádí, že není jasné, z jaké země pocházeli, protože se prokazovali profesionálně zfalšovanými pasy.

Německá prokuratura ve středu dodala, že loď, kterou mohli použít strůjci sabotáže, v polovině ledna prohledali vyšetřovatelé. Vytipovali ji kvůli podezřelému pronájmu. Vyhodnocování zajištěných stop a předmětů dosud neskončilo. „Totožnost pachatelů a jejich motivy jsou předmětem probíhajícího vyšetřování,“ uvedla mluvčí zastupitelství s tím, že k otázce zapojení některého státu do sabotáže nelze prozatím nic sdělit.

Zdroje listu NYT zdůrazňují, že neexistují žádné důkazy o zapojení prezidenta Zelenského nebo ukrajinských činitelů. Kyjev odpovědnost opakovaně odmítá. „Toto není naše pole působnosti,“ řekl ve středu ke kauze ukrajinský ministr obrany Oleksij Reznikov. Přesvědčení, že by ukrajinské speciální síly byly schopny provést takovou operaci, je ale podle něj vlastně do jisté míry komplimentem.

Německý ministr obrany Boris Pistorius ve středu varoval před ukvapenými závěry o pozadí sabotáže. „Exploze na plynovodech Nord Stream mohly být také důsledkem operace pod falešnou vlajkou provedené s cílem svalit vinu na Ukrajinu,“ řekl v rozhovoru s německým rozhlasem Deutschlandfunk ve Stockholmu, kde se účastní neformálního zasedání ministrů obrany unijních zemí.

Tak si to představte! Seymour  Hersh ve  svém obsáhlém rozboru  dokládal,  že  šlo o dlouho pečlivě připravovanou  vojenskou operaci,  s přímým zapojením dvou států NATO a nejméně  dvou dalších napůl.   Akci provedlo  velké komando   vysoce specializovaných  vojenských  potápěčů, kteří  svými schopnostmi daleko překonávají i proslulé  NAVYSeals a  disponují zcela ojedinělou potápěčskou  technikou, která není  v arzenálu  ostatních  členů NATO s  výjimkou USA. Ta  potápěčským týmům  umožnila  zůstat dlouhé  hodiny  pod  vodou bez vynoření, aby  mohly  nainstalovat nálože a  další podpůrné technické systémy, nutné k odpálení potrubí.

Nemluvě  o tom, že  velký čas  si vyžádalo pečlivé  vytipování  místa pro atentát!  A  jako krytí  se využily  velké  námořní manévry NATO!

Na Hershe  se  vrhli všichni vždycky a jedině správní, co disponovali dírou  do krku a funkční klávesnicí! A  hledali se hnídy. Doslova  hnídy.

Ale  tady  je nám sděleno,  že  nic   z toho není  zapotřebí. Ale  vůbec nic!  Stačí, když se  jakýsi antiputinovský miliardář, možná s  ruským, možná ukrajinským a možná obojím občanstvím,  ráno probudí, podívá se  z okna a  řekne si  – jak já bych  toho Putlera a  říši zla dneska  nejlíp vosolil? Jo, já mu vyhodím  do povětří Nordstream a zarazím mu přísun peněz za plyn!!! Pak zvedne  telefon a kamsi  zavolá –  chci  jachtu, spoustu trhaviny, chci to dopravit  do Polska  a pak do Německa, tam chci  najmutou jachtu v malou posádkou, aby  vo tom skoro nikdo nevěděl a stačí mi na celou  akci dva špičkoví potápěči plus  tři další kusy!  Více netřeba, bylo by  to jen placení  darmožroutů. A nějaké složité hledání vhodného místa? Proč? Stačí  vyplout a moře. Asi jako jít  do lesa na houby!

A po tom telefonátu, telefonátech, už  to jede  všechno, navíc  v utajení jako na  drátkách, až k onomu  výslednému velkému BUM!!!!! Opravdu velkému!

Nikdo  z těch , co  mají monopol na pravdu se nad  tímhle megablábolem ani   trochu nezastydí. A  drze  to papouškují, jako by se nechumelilo.

A  to není  ani náhodou všechno. Totožnost  antiputlerovského  miliardáře je v mlze. Možná ji prý tajné služby  znají, možná  ne. V každém případě  ho nikdo nezařadil na seznam  hledaných osob a jakýkoliv  náznak jeho identity  je  vyloučen. Má to svůj  důvod!  Ten, že neexistuje!

A  ostatní členové  toho superkomanda?  Tak o těch už teprve nikdo nic  netuší. Protože prý  disponovali  profesionálně  padělanými pasy. Tak dokonalými,  že  je nešlo  odhalit a  nelze  to ani teď. Zvláštní.   Vůdcové Islámského státu se maskovali, schovávali  úplně  špičkově  a nebylo jim to nic platné… Ale  tady nějaká  partička, co se dala  dohromady  ad hoc, doslova  vydrbala  se  všemi  tajnými službami kolektivního Západu a udělal z nich úplně neschopné pitomce  na úrovni putimského strážmistra!

A  co víc  – ten miliardář, co nesnáší Putlera  a jde po něm, je  sice mimořádně  silně nakloněn Ukrajině, ale pozor!!!!  – ta  o jeho činu NEVĚDĚLA, natož  aby  s ním byla jakkoliv spojena!!!  Ne Ukrajina za tím atentátem nestála!!!

Tohle  má  někdo, kdo  nemá  totální sklerozu plus Alzheimera a navíc  prodělal minulý měsíc lobotomii zkousnout?

Západní/český mainstream už nám prezentoval skutečně  nestydaté  bláboly  – viz Skripalovi, Vrbětice a  pár  dalších. Ale  všechno doslova  bledne  ve srovnání s tímhle  německým blafem!

Na jedné straně  tady máme  už legendární neschopy  Čuka a Geka,  kteří ani nejprudším jedem nedokáží zavraždit  zrádce a  když vyhodí muničák v  Česku, tak  je u toho málem statečný, zatím ještě pořád plukovník, Koudelka  chytí za ruku a  proti nim stojí dva potápěčtí supermaníci,  co mýrnyx  týrnyx  provedou největší  známou  sabotáž na světě!!!! Inu rozdíl mezi naším dokonalým západním světem, kde všechno funguje jako po másle, však to denně  vidíme kolem sebe a  mongolskými hordami věčně ožralých mužiků!!!  Tak to ma byt, tak je to správně, řekl by bájný nadporučík Mazurek!

To ale  není všechno. Pamatujete  si ještě  mapku , označující  místa  výbuchů?  Dám ji znovu!

1

Exploze  na potrubních systémech jsou označeny  červenými body  s nápisek Leak.

Na  té mapě  schází  měřítko. Nicméně, když si pomůžete hranicemi  České republiky, zjistíte, že  nálože  od sebe  na  obou větvích  byly  rozmístěny a odpáleny  v distanci  cca  nejširšího místa  od severu k jihu  našeho státu!!! A představte  si  – tohle  všechno stihli, nejspíš  ještě za jedno  odpoledne nebo tak nějak, protože  ti  supermaníci museli sebou zatraceně  hodit, aby se je nikdo nepokusil nějak zkontrolovat a případně jim  ti akcičku zatrhnout, takže  tam nemohli nijak moc  dlouho obejdovat. Ale co je to pro  5 nebo šest odhodlaných nadlidí, plných protiputlerovského hněvu!

Pojďme  dál  – umíte  si představit, že  se po Evropě -minimálně Polsku a  Německu potulují  auta  plná  nelegálních, vysoce brizantních  výbušnin?  A že jich k výbuchu  někdo potřeboval pěkných pár set kilo, ne li rovnou tun!  Kdyby  tohle  představovalo realitu, tak nezbývá, než se podivit, jak to, že muslimští sebevražední atentátníci ještě  nevyhodili půlku Evropy  do  povětří!

Za mně prostě  pohádka. Pro superdementy! Spíše supersupersuperdementy. Jedno super je málo.

Ale  pojďme  ve čtení  toho souhrnu iDnes  dále! Na jeho původně první  část! Tam jsou také  moc pěkné  fláky!

Jméno organizátora zářijové sabotáže podmořského plynovodu Nord Stream prý v západní zpravodajské komunitě koluje už delší dobu. Údajně jde o vlivnou soukromou osobu z Ukrajiny, která ovšem nemá vazby na Zelenského administrativu. Informuje o tom britský deník The Times.

Týden po sabotáži, která poškodila podmořský plynovod z Ruska do Německa, se na ambasádě nejmenované skandinávské země v Bruselu konal zpravodajský brífink. Diplomaté se během něj dozvěděli překvapivě mnoho detailů o explozích, které poškodily tři z celkem čtyř potrubí plynovodů Nord Stream 1 a Nord Stream 2.

Diverzní akci podle zpravodajského hlášení neprovedli Američané, Poláci ani Rusové, ale soukromá osoba z Ukrajiny. Údajně jde o vlivnou figuru, která si může dovolit zafinancovat sofistikovanou diverzní operaci zahrnující jachtu, elitní potápěče, falešné pasy a speciální výbušniny používané v ropném průmyslu.

Diplomaté byli požádáni, aby tyto poznatky nešířili na veřejnosti a na všetečné dotazy na průběh vyšetřování neodpovídali. Jméno sponzora útoku je podle zdrojů listu The Times ve zpravodajské komunitě známo už několik měsíců, s prezidentem Volodymyrem Zelenským prý není nijak spojen.

Britský list ve své analýze rovněž tvrdí, že představitelé NATO chtěli ukrajinskou stopu ututlat, aby neohrozili další dodávky zbraní Kyjevu. Odhalení identity organizátora útoku by mohlo vyvolat veřejnou roztržku mezi Ukrajinou a Německem, které se k dodávkám tanků Leopard 2 nebo protileteckých systémů IRIS-T nechalo dlouho přemlouvat.

„Veřejné mínění je vrtkavé a v Německu podpora vyzbrojování Ukrajiny už nyní visí na vlásku. Představa, že Ukrajinci projeli s autem naloženým výbušninami přes celé Polsko, aby z německého území provedli útok na německý plynovod, německou veřejnost nepochybně podráždí,“ píše šéf zahraniční rubriky The Times Maxim Tucker.

Něco z  toho už jsem komentoval. Teď  ten zbytek. Takže  o tom, že  za  tím stojí  ten ruskoukrajinský  miliardář se tedy vědělo už  týden po sabotáži??? Jooooooooooooooo???

Tak jak je možné, že  jsme  četli traktáty  a slyšely projevy největších hlav  kolektivního Západu o tom, že  Rusko si samo vyhodilo do povětří oba  Nordstreamy???? Jak to, že nás  dlouhodobě takhle sprostě  krmili  takovouhle gigantickou lží? Když  věděli, že….. co vlastně? Když  dnes neví nic. Jak tvrdí. Ale  to, že  Moskva  v tom prsty určitě nemá, naprosto jistě. A přesto lhali a lhali. Dokud  do toho nepíchl Seymour  Hersh.

Motiv PRÝ je jednoduchý  – nechtěli ohrozit  ochotu Německa a především německé veřejnosti podporovat  Ukrajinu!!!!  Týýýýýýýýýýýýýýýýý  joooooooooooooooooooooooooooooo! A dneska  jako  to ta německá  veřejnost, v které valem klesá  nadšení pro Ukrajinu, jako slupne? A  bude  věřit, že s tím Zelenský opravdu, ale opravdu nijak nesouvisí???? To jako vážně????

Tak to nejspíš  Němci už přestali mluvit a jen  úplně  všichni bučí. Jen vzdělanci a alfabeti jsou výjimkou a  projevují se  hýkáním ia ia ia!

Vsadím boty i roční důchod, že kdyby  Seymour Hersh nezveřejnil před pár  týdny  svou verzi, pro Západ a speciálně  Německo daleko   bolestivější, s tímhle gigablábolem by nás  nikdo neobtěžoval!!!!

Teď  přistoupím k velké sebekritice. v několika  Hodinách vlka  na Slobodnom  vysielači  -naposled minulý pátek, mi  posluchači i  Borísek opakovaně položili  triviální otázku  – vlku, bude  někdy sabotáž Nordstreamu  vyšetřena?  A já odpověděl – nevěřím tomu!

Nepletu se  často, ale  tentokrát nezbývá než přiznat velký omyl. Kterému  šlo předejít, kdybych  si  dal práci a  čas  myslet!

Muselo by mne   totiž trknout  že nechat  tzv. „vyšetřování“ , zejména  po Hershových odhaleních,  bez jakéhokoliv  výstupu a zjištění vyšumět do prázdna, by se rovnalo potvrzení  Hershovy  analýzy , že  výbuchy  a poškození páteřní evropské energetické struktury  je prostě  obludnou  AMERICKOU  SABOTÁŽÍ celé  Evropy, její ekonomiky a Německa  a ekonomiky Německa  především. Což  v dlouhodobém horizontu  těžce naruší vzájemné  vztahy! A je  v budoucnosti a to nijak vzdálené, schopno zlikvidovat německé elity, které  tomu všemu jen  bezmocně  přihlížejí, aniž by se pokusily  se vůči  atentátníkům z Washingtonu  vymezit!!!

Odflákl jsem to!!!!  Protože  připustit  takovýhle  závěr a  výsledek  je jasná demontáž tzv. kolektivního Západu!!!

Američany  bylo třeba očistit!!! Za  každou cenu!! Ať  to stojí, co to stojí!!!Protože  tím pádem  jsou  vyviněny  ze  zbabělosti a  nečinnosti  nejen německé, ale  veškeré  evropské elity!! Už jim nikdo nemůže předhazovat, že  si od spojence největšího doslova nechají dělat na hlavu!!!!

Takže  si  hlavouni sedli se  svými statečnými plukovníky  Koudelky z  tajných a ještě tajnějších služeb!!! A vymysleli tenhle  neuvěřitelný  blábol. Bylo potřeba  najít někoho, na  koho by se to dalo  hodit. Kdo NEMÁ  s USA a Západem nic  společného, kdo ovšem MÁ velký  motiv a  především jako téměř neomezené  finanční možnosti i  aby  akci PRÝ naplánoval, zorganizoval, technicky  zabezpečil a provedl! Takže se  zde náhle objevil tajemný miliardář, co sympatizuje  s Ukrajinou, ale je bez napojení na její  vládu a jeho partička  5-6 supermaníků!

Motivem je  podpora  Ukrajiny.  Ale pozor  – tak, aby  s tím oficiální Kyjev  nikdo nemohl spojit, protože  to by občany  na Západě a především v  Německu naštvalo!!!  Hodně naštvalo!!!!

Takže  jsme se dočkali pohádky pro blbce,  které nelze  věřit  ani , co by se za ten úplně nejmenší nehet vešlo.  Už se těším, jak tenhle  zcela nesmyslný kec  začnou cupovat  ti samí, co  namířili okamžitě  svoje hnojomety  na  Seymoura Hershe. Například  jakýsi Robin Alexander, tvrdící, že  Seymourova  verze   je nesmyslná. Čekám, kdy začne  šťourat  do tohohle evidentního blábolu, který je  asi stejně věrohodný, že  děvenky, co postávaly kdysi v Dubí u E 55 byly panny. Nebo že  Fiala  kope  za  Českou republiku a  její občany. To jsou  tři vrcholy  jednoho trojúhelníku.

Kde a v čem to žijeme?

Dodatek z pátečního rána:

Právě mi od jednoho z kosířů přišel tento mailík:

Zdravím.
na celé věci je zajímavé ,že správy o zničení Nord Streamu proukrajinskou skupinou se začaly publikovat 7.3.2023 bezprostředně po návštěvě kancléře Scholze v USA ve dnech 3 a 4 března 2023.
Něco na tom smrdí.

JK

Přiznávám, že  tohle načasování mi uniklo!  Ale  ona to jistě bude jen a jen náhoda a JK  se mýlí a  vidí čerty tam, kde nejsou. Jistě se mnou budete souhlasit, že?

A přidám hned  ještě jeden  dodatek. Tentokrát  s centrálního polského tiskového zdroje  Gazeta  Wyborcza

Czy sześć osób na jachcie było w stanie przeprowadzić sabotaż Nord Streamu?

článek je bohužel placený. Takže se do něj nedostanu a k vidění je jen titulek a pár  řádek perexu. Ovšem i tak  je  Gazeta Wyborcza, normálně těžce proamerická, zcela jednoduchá. Pokud  je další text v intencích titulku a těch pár  úvodních vět. Posuďte sami, co mi vydal překladač:

1

I Poláci došli nejspíš k názoru,  že  jde o pohádku pro blbce. Totální.

Děkuji FJB  za upozornění!

A další doplněk:

Spiegel vydal fotografii  té !jachty“ , která  dopravovala  tu sabotážní skupinu!!!!

Už  vidím, jak tam  bylo nasardinkováno 6 lidí  minimálně přes  týden a  to včetně  několika set  kilogramů, ale  spíše  TUN vysoce  explozivní trhaviny  a  dalšího nemalého velkého nákladu  k hlubinnému potápění , včetně takové „drobnosti“ jako je  dekompresní komora!  A  všechno zařídili DVA SUPER SUPER SUPER potápěči!!!!

Takže  teď  ta  fotografie té  , ehm… jachty….

Podle Spiegelu je lodí, na níž se má za to, že sabotéři přepravovali své výbušniny, plachetní jachta Andromeda, jejímž domovským přístavem je komunita Brege na ostrově Rujána v Meklenbursku-Předním Pomořansku.

Jachtu Bavaria Cruiser 50 (15 metrů) si od charterové společnosti se sídlem na Rujáně pronajala skupina lidí, kteří jsou podle vyšetřovatelů spřízněni s Ukrajinou .

Je to čím dále větší prča! Takže se objevují  už první karikatury:

Dodatek z pátečního poledne:

Pohyboval jsem se kvůli opravdu skvělému článku,  který Kosa  zveřejní v úterý na prestižním švýcarském webu Die  Weltwoche.

A co, že neuhodilo na první pohled moje  unavené oči? Tohle:

Nord-Stream-Sprengung: Stand der Ermittlungen ist, dass eine sechsköpfige Jacht-Crew hundert Kilo Sprengstoff mit Tauchern im achtzig Meter tiefen Meer an den Pipelines befestigt habe. Ist das möglich?

Vyhození Nordstreamu: Vyšetřování říká, že šestičlenná posádka  jachty s potápěči v hloubce moře  80 metrů upevnila  několik set   kilogramů  trhaviny  na plynovody. Je to možné?

Je to kraťoučké, takže  to převezmu celé:

Poslední stav  vyšetřování atentátu na  Nordstreamy je takový, že ho provedla  jakási jachta, patřící Ukrajincům si  najala šestičlenná posádka vybavená  zfalšovanými pasy. A na  téhle  jachtě, O  ČTYŘI MĚSÍCE POZDĚJI BYLY  NALEZENY  STOPY  VÝBUŠNINY….

I tato skrovná informace vyvolává povícero  technických  otázek  než poskytuje  odpovědí: Atentátníci prý manipulovali  se svými výbušninami na palubě jachty tak neopatrně, že po nich na jídelním stole zůstaly stopy. Poté vrátili loď pronajímateli, aniž by ji vyčistili.

Na druhou stranu byli tak vysoce profesionální, že  jejich potápěči dokázali mnoho stovek kilogramů trhaviny  upevnit na plynovody  a  s dostatečným časovým zpožděním následně odpálit. V takové hloubce běžné potápěčské láhve s kyslíkem nefungují a  potápěči si musí hlídat dekompresi.

Specialisté ze spolkové policie v říjnu neuspěli. Místo činu proto pouze do hloubky prozkoumali dronem. Pachatelé na druhou stranu tohle všechno zvládli, když jejich člun navíc nepozorovaně křižoval  obvyklé oblastí manévrů  Baltské flotily NATO.

Ne že by to nebylo možné, ale přinejmenším je to velmi nepravděpodobné.

Teorie  o Ukrajincích jako atentátnících  není nic  víc než  zase  další teorie.  A čím více jich je, tím pravděpodobněji  se ztratí opravdová stopa.


Uznávám, že  medium jako švýcarský  Die  Weltwoche  si nemůže  dovolit  stejný  titulek jako Kosa

Pohádka o Nordstreamu, pohádka pro dokonalé blbce,

nicméně  dochází, byť decentně, ke  stejným závěrům! Minimálně také proto, že i Kosa  je seriozní. Ale  s daleko ostřejším jazykem. Žádný  div – Weltwoche  by  ve Fialalandu také psala  úplně jinak! Stejně tak já  ve Švajcu. Pokud  bych  tam ovšem cítil potřebu se nějak vymezovat proti tamní formě demokracie a způsobu práce  vlády. O čemž  si dovoluji pochybovat.

Dodatek z pátečního podvečeru:

K tomu blábolu  o miliardáři, jachtě  a super truper potápěčům se vyjádřil i Seymour Hersh. Jeho mínění přinesl slovenský portál Hlavné správy  zde:

https://www.hlavnespravy.sk/hersh-sa-vyjadril-k-verzii-o-proukrajinskej-skupine-ktora-vyhodila-do-vzduchu-nord-stream-biden-to-pokazil/3072496

Vyjímám  z něj:

Podľa novinára to musí byť jeden z najhorších krycích príbehov, aké kedy počul, najmä keď si uvedomíte logistiku vyhodenia plynovodu do vzduchu.

Hersh uviedol, že za útok by museli byť zodpovední skúsení potápači, pretože práca je mimoriadne náročná a potápači by museli “trénovať a cvičiť”, aby zničili stenu, ktorá chránila potrubie. “Biden to pokazil. Títo ľudia nie sú veľmi inteligentní napriek tomu, že majú mnoho titulov,” povedal Hersh počas telefonického rozhovoru.

Legendárny novinár povedal, že mu volajú novinári z celého sveta a žiadajú ho o vyjadrenie k článku v Timesoch, a väčšine z nich žartom povedal, že si myslí, že “to urobila Etiópia alebo Somálsko”….

“Je to nočná mora,” povedal Hersh pre Western Standard. Na otázku, či by sa americké ministerstvo zahraničných vecí alebo Bidenova administratíva dali definovať ako “proukrajinská” skupina, sa Hersh pousmial a povedal: “Áno, dali.”

Ostatní si dočtěte na  nalinkovaném zdroji!

Dodatek ze sobotního dopoledne

Ta naprostou  zoufalá a evidentně  vylhaná blbina o  jachtičce a  pár  superesupersuper supermanech, co to ty výbuchy na  Nordstreamech spíchli za pár  hodinek, navíc  ještě nejspíš  s prstem v nose a pískajících si Pochod  amerických námořníků  je natolik neudržitelná, že  už  ji  trhají na cucky i velká  vždycky a jedině správná media. Naposled , jak mne upozornil j61britský Guardian

Divers used chartered yacht to sabotage Nord Stream pipelines – report

Dám jen kraťoučký  výsek:

Experti se ptají, zda množství výbušnin použitých při sabotážních útocích, odhadované na několik stovek kilogramů, spolu s nezbytným dýchacím přístrojem a dalším vybavením mohlo být přepravováno na tak malém člunu, což vyvolává otázku, zda se na něm nepodílelo jiné plavidlo. .

Každý ponor by vyžadoval, aby byla loď nad potrubím asi tři hodiny. Položení výbušnin na dvě potrubí vzdálená od sebe 4 km by pravděpodobně vyžadovalo čtyři ponory během několika dní.

Odborníci na potápění tvrdí, že takové prodloužené hluboké ponory by pro potápěče vyžadovaly dekompresní komoru, která by se nevešla na jachtu. Existuje také otázka, zda by bylo místo pro požadované výbušniny. Dánská a švédská vláda uvedly , že výbuchy odpovídaly síle „několika set kilogramů výbušniny“. Někteří odborníci říkají, že by bylo potřeba až 2000 kg.

„Byl nám předložen kousek skládačky. Nevíme však, jak velká hádanka je. Je to 50 kusů, 500 nebo 5 000 kusů? řekl Christian Mölling, vedoucí střediska pro bezpečnost a obranu při Německé radě pro zahraniční vztahy .

„Byla tam druhá loď a přepravil někdo výbušninu odjinud?“ zeptal se Mölling. „Takže proto si myslím, že v tuto chvíli chybí kousky skládačky.

To jsou věci!!!!  Když  novináři a  především ti, co to údajně „vyšetřují“  dospějí  ke  stejným závěrům jako důchodce  vlk z Plzně, který nemá  žádné informace z místa, na  rozdíl od nich,  tak náhle  druhá loď?  To jako vážně? Když půl roku po výbuších o ní nebyla  není  řeč?

Prostě  lež na lež a navrch ještě  další lež! Tohle je náš  svět!

Američany  bylo třeba vyvinit  za každou cenu. Kvůli tomu, že  by se jednak naštvala  na Velkého bratra  evropská veřejnost a jednak už bylo dál neúnosné, aby  evropské politické elity  dělali  dál chcíplého mrtvého brouka a nechaly  si  močit  na záda.

Stejně  tak ovšem bylo potřeba předhodit  veřejnosti nějakou , třeba bizarní story  o tom, kdo to udělal, proč  to udělal, ale  tak,a by vina  nepadla  na Zelenského a Ukrajinu. To je také nepřípustné, protože by evropská  veřejnost mohla  zatrhnout  další podporu válce a především její placení  ze svých peněz! Protože  evropské vlády a  bruselské hnízdo žádné jiné peníze  nemají.

Takže  poudačka  o  malé  jachtičce, šesti supersupersuper manících, ušlechtilém tajemném  miliardáři se  sympatiemi pro Ukrajinu, ale bez vazeb na Zelenského  a kumpány!!!

Škoda  že  už nejsou  kramáři s flašinetem a jejich pouťové písničky o dávných děsných mordech.. Moc velká škoda! Už  to vidím a slyším, jak by  složili veleúspěšný  cajdák podle  tohohle  blábolu!

Dodatek ze  sobotního večera

Blázny, i když  s vážnou tváří, si už  z toho trapáckého blábolu tzv. německých tajných služeb dělá i  BILD , tedy německý  bulvár. Viz

Startete Mission „Pipeline“ auf DIESER Nussschale?

Mise Neordstream startovala  na  TÉTO  ořechové skořápce:

Stručně  řečeno s ev článku dočtete především toto:

Bild pokládátři otázky, které tuto teorii vyjádřenou západními médii zpochybňují.

Výbušniny . Na tři exploze, které byly spáchány, potřebuje minimálně 1500 kilogramů výbušniny. Ručně to spustit nelze a Andromeda nemá jeřáb, který by takovou váhu přemístil  pod vodou.

Logistika . Jak mohla sabotážní skupina převézt jeden a půl tuny speciálních  výbušnin z armádních zásob přes Polsko a Německo, aniž by se dostala do pozornosti speciálních služeb nebo policie?

Potápěčské vybavení . Odborníci pochybují, že je Andromeda vybavena pro hloubkové potápěče.

O posledním bodu se mimochodem diskutuje i mezi odbornou veřejností. Předpokládá se, že pro hlubinné práce jsou zapotřebí specializovaná plavidla se stabilizací v místě ponoru (jinak by bylo plavidlo proudy  odneseno stranou).

Kromě toho musí mít potápěči speciální výcvik pro práci ve značné hloubce s praxí pokládání výbušnin na simulátoru konkrétního cílového objektu (takový existuje jen  na vojenských základnách).

Ještě nějaké dotazy? Dělají si z nás  blázny  skutečně neuvěřitelně nestydatě!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.