Peklo ve Švédsku: Střelba, vraždy, výbuchy několikrát za den. „Zločin gangů eskaluje,“ přiznává premiér


Dost možná, že  článek, který  vám teď  nabízím už  znáte. Prostě vzhledem k prezidentským volbám  nabral příliš  velké dopravní zpoždění. Nedá se nic  dělat. Migranti museli počkat. Nicméně za mne neztratil nic na  své aktuálnosti, varujícím potenciálu jak to dopadne v zemi, která se úplně zblázní a v  rámci zcela  falešné humanity  zapomene  na pud  sebezáchovy a dá   připrchlíkům přednost před  vlastními občany a její politici  , v zájmu  téhle  falše lžou, falšují  statistiky a prostě  konají proti  svým  voličům.

Původně text vyšel na  Echu 24.cz

Peklo ve Švédsku: Střelba, vraždy, výbuchy několikrát za den. „Zločin gangů eskaluje,“ přiznává premiér

Za poslední dny došlo ve Švédsku k ještě větší eskalaci násilných činů včetně vraždy, přestřelek, předměstí ohlušují časté výbuchy, hasiči vyjíždějí k požárům, policie i politici mluví o válce migrantských gangů. V sobotu a v pátek bylo ve Stockholmu a okolí hlášeno několik střeleb a výbuchů, podobná hlášení přicházela i v předchozích dnech, píše německý deník Die Welt. Incidenty jsou podle policie obvykle vyřizováním účtů mezi soupeřícími gangy, které jsou často ovládány migranty a odehrávají se i na veřejných místech za bílého dne.

„Zločin gangů eskaluje,“ cituje Welt švédského premiéra Ulfa Kristerssona. „Jsou to lidé s extrémním potenciálem k násilí, kteří při hledání pomsty nebo postavení ohrožují bezpečnost a svobodu ostatních,“ dodal.

Výstřižek

Tak takhle  to dopracovali ti jedině  a vždycky správní ohledně migrantů, migrace a toho, co s ní souvisí. Stalo se jen to, co ti, kteří nehodili selský rozum do koše předvídali. Ale to se bavíme o  situaci v  tuzemsku. V zahraničí je to ještě  horší. Tam, kde roztáhli  co nejvíce  do široka  svou   náruč  pro  připrchlíky!  Zejména  tam, kde  demonstrativně  hlásali proslulé Wir  schaffen das!!! A ze všech, kteří to viděli jinak, dělali nelidské bestie. A mávali nám před nosem morálkou, lidskými právy, humanismem a tak  podobně.

Na Seznamu.cz ovšem náhle čteme toto:

V Německu tiká časovaná bomba: Příliv migrantů

Cituji:

Tváří v tvář pronikavě stoupajícím počtům migrantů německý opoziční dvojblok křesťanských stran CDU/CSU a také část vládních liberálů (FDP) přiostřily kritiku spolkové vlády kancléře Olafa Scholze a především ministryně vnitra Nancy Faeserové (oba sociální demokracie – SPD).

„Naši partneři v EU už dříve dospěli ke konsenzu, že migrace se má regulovat a omezit. Jenom Německo si počíná jinak,“ řekl Alexander Throm, vnitropolitický mluvčí frakce CDU/CSU ve Spolkovém sněmu. Narážel tím na návrh Faeserové usnadnit získání občanství ilegálním migrantům, a to v situaci, kdy se možnosti měst a obcí postarat se o ně výrazně ztenčují.

Poté, co ve vlaku u Brokstedtu ve spolkové zemi Šlesvicko-Holštýnsko minulý měsíc Ibrahim A. (33), uprchlík z Pásma Gazy s vydatně popsaným trestním rejstříkem, ubodal čerstvě zamilovanou dvojici Dannyho P. (19) a Annu Marii K. (17), zazněl varovný hlas i z vládního tábora. „Pachatelé trestných činů a ti, kteří představují hrozbu, ale i lidé bez naděje na trvalý pobyt musí být co nejrychleji odesíláni zpět do domovských zemí. Ne vždy vidím vůli tak činit,“ řekl týdeníku Focus Stephan Thomae, parlamentní jednatel frakce FDP ve Spolkovém sněmu.

Varování obcí zní už několik měsíců stále hlasitěji: kapacita péče o uprchlíky je téměř nebo již vyčerpána. Obce usilují o větší finanční podporu od berlínské vlády. „Hrozí, že si jako Švédsko na sklonku roku 2015 řekneme: jsme úplně plní,“ upozornil list Frankfurter Rundschau.

To je  co??? Co takhle  vyhlásit Wir schaffen es  nicht????

Byla  to konec konců dnes už  sama sebe  usvědčující  lhářka a podvodnice  Angela  Merkelová a její  CDU/CSU,  kteří  to chtěli šafnout!  A ono  nejen že nic, ba  ani kulové s přehazovačkou, nýbrž  naprosto fatální malér! Fatální malér!  Německo je prý plné. A jiné země  dospěly ke konsenzu, že migrace se má regulovat a omezit…..

Najednou!!! A že nechtějí dopadnout jako Švédsko……

Dneska  ti samí, za kterými jde ten průšvih s raketovými inženýry, neurochirurgy, atomovými a genetickými vědci z Blízkého i vzdáleného východu a  centrální Afriky, co nás  všechny  obohatí,  totéž hlásají ohledně Ukrajinců a Ukrajiny.  A používají k tomu úplně  stejné oblbovací argumenty. Rozdíl je jen v tom, že  tehdy Česká republika  patřila  k těm zemím,  kde  rozum ještě  tehdy nebyl poslán  do převýchovného lágru. Ovšem když jde o Ukrajinu,  tak včele  se zastupujícím ukrajinským protektorem v Praze naopak, spolu s pár  dalšími v novém závodě o největšího evropského trotla se snažíme předběhnout  všechny ostatní.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.