Úvodník dnešní Kosy – Aneb kam kolektivní Západ přivedly kolektivní lži kolem migrace a migrantů a ti vždycky a jedině správní!


Jestli mne něco  opravdu hodně překvapilo v té šílené prezidentské kampani, pak absence  tématu  migrace a migrantů!

Tady mohl Babiš  udělat zásadní body a on to téma v podstatě  ani nezvedl! A Pavel,  předsedající v době  migrační tsunami vojenskému výboru NATO, které tehdy odmítlo chránit  evropskou  námořní hranici a  teprve pod  tlakem veřejnosti  spustilo zcela  neúčinnou operaci Sofie, plus  dnes  s rozdělením  lidí na území České republiky  na  ty preferované, tedy  Ukrajince, požívající  sociální výhody o kterých se  opravdu chudýma potřebným domorodcům ani nezdá a ty  druhořadé  – ty  co mají jedinou povinnost  ten komfort těm nadřazeným tiše a bez odmluv platit  ze  svých daní, by to nutně představovalo  velmi brisantní diskusní téma.

Leč nestalo se! Nechápu  štáb  Andreje  Babiše, ale  teď už je to stejně  jedno. Prezidenta už  máme.

Nicméně  migrace,  ta legální z Ukrajiny  i ta nelegální ze zbytku světa nám tu zůstala. A  tím pádem i problém do budoucna, který nutně  vyhřezne, že nám z toho půjde hlava kolem!!!

Tak jako si to  právě „užívají“  ve  Švédsku  nebo ve Spojených státech!

Dnes  vám nabídnu dva převzaté  články, popisující, co se děje v tradičně  velmi slušné , liberální a svobodné zemi Tří korunek a  jak to vypadá  napříč  americkými městy, kde vesměs  vítězili  demokraté a tím i jejich představa  o vítání migrantů, o multikulti obohacování a  vůbec  samých skvělých výhodách  z  migračního proudu.

Můžete  si říkat, že  Česko ohroženo není. Protože  není destinací pro nekompatibilní etnické skupiny typu  Blízký  východ, černá Afrika, Indie, Pakistán nebo chudé latinskoamerické země  a  tudíž nehrozí  vznik no go zon, gangů všeho druhu a podobně…

Vážně?

Minulý  týden vyšla  úřední zpráva o počtech cizinců v ČR

Koncem roku žilo v ČR legálně 636.282 Ukrajinců, předloni jich bylo 200.000

Vyjímám z ní:

Na konci loňského roku evidovala česká policie 636.282 Ukrajinců s legálním pobytem. Předloni to bylo zhruba 200.000 ukrajinských občanů, nárůst souvisí s ruskou invazí. Na bilanční tiskové konferenci to dnes uvedli policejní prezident Martin Vondrášek a šéf cizinecké policie Milan Majer. Celkově mělo koncem roku 2022 pobytové oprávnění v Česku 1,714.262 cizinců, o rok dříve jich bylo 660.849.

Nepochybně nyní  vždycky a jedině  správní vyletí jak čertík z krabičky a  začnou vlka mlátit  argumenty  typu  – to jsou většinou ženy a  děti z Ukrajiny, co prchají před  válkou, od nich žádné nebezpečí nehrozí!!!  Nevytvářej  hustou protiukrajinskou atmosféru.

Nevytvářím. Jen konstatuji  jednoduchá  fakta!  Ze všech cizinců zde usedlých už  Ukrajinci  tvoří více než  1/3!!!!! Během dvou let! A že jde o ženy a  děti? Tím hůře!  Hned jak to půjde, pak nepochybně za nimi přijdou muži!  Manželé synové, otcové, bratři strýcové, bratranci  a podobně. Kdo by asi tak chtěl  žít  na rozmlácené Ukrajině, že?  Spousta  z nich co by  váleční rabiáti. To je  holý  fakt.

Už dnes je  těch  hlavně  žen a dětí  5,5%  z celkového počtu obyvatel republiky!

Díky  exotovi jménem Fiala a jeho proukrajinskému Obludáriu si zakládáme na obrovský problém!

Říkáte  -5,5% – no bóže?  A kolik že procent má ona  uzavírací klauzule  pro vstup politického subjektu  do parlamentu? 5%? Že  nemohou volit? Jak dlouho to asi tak téhle  vládě  bude trvat, než to nějak v parlamentu zkoulí, aby mohli?

Dnešní  číslo Kosy  vydávám proto, abych včas upozornil na příkladu  těch, co nás  ještě nedávno školili, ohledně přijímání  migrantů  z humanismu, lidských práv, xenofobie a  já nevím čeho všeho dalšího.

Dokonce kvůli tomu  falšovali statistiky všeho druhu  – zejména  ty o kriminalitě, ale  také spoustu dalších. A psali o tom obohacování jinými kulturami!!!!  To je už dnes dokonale přešlo. Věčně  se totiž lhát nedá  ani na našem slavném kolektivním Západě. A dokonce  ani  v USA nebo Švédsku.

A když už  jsme u té kriminality  cizinců v ČR … V té zprávě Policie  ČR  se praví také toto:

Šéf policie dnes opětovně zdůraznil, že podíl cizinců na kriminalitě v Česku nijak výrazně nevzrostl. U Ukrajinců stoupl meziročně o půl procenta. Celkově se cizinci v loňském roce podíleli na trestné činnosti z 10,5 procenta, předloni to bylo z 9,3 procenta. Zvýšená kriminalita cizinců je často předmětem takzvaných fake news, tedy nepravdivých zpráv.

Jo tak cizinecká  kriminalita  je  předmětem  fake  news? A ona z celkového počtu  tvoří 10,5%? A meziročně  stoupla  o 15%?  Když  navíc náporem ukrajinských běženců – především žen a dětí  je tedy v této skupině  jejich nadproporcionální zastoupení? Kteří  asi opravdu  s růstem cizinecké kriminality  nemají  nejspíš  moc společného?  A  ukrajinská kriminalita  stoupla o půl  procenta?  Jestli  je  to  nominálních  0,5 z kolika? Dejme  tomu  ze  3,5-4%  z těch  10,5?  Pak nazdar  hodiny!!Protože  ty by byl nárůst  o celou  1/7 -1/8!!!! Při  velmi vysokém podílu žen a  dětí!!!  Pokud je to tak jak asi odhaduji.

Ale  ta  čísla  se  s příchodem ukrajinských mužů výrazně změní! Podobně to kdysi  bylo v  tom liberálním a svobodném Švédsku. Nebo ve Spojených státech.

Jak si to tam s migranty  dnes si přečtete  na  dvou paralelních článcích Kosy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.