Pochod za mír Olomouc 12.3.2023, DOPLNĚNO o Most a Ostravu!!!!


nafotila   pro Kosu reportovala  paní Hela

Před  chvilkou mi dorazil následující  mail od  tradiční olomoucké páteční světlušky paní Hely, který mi udělal velkou radost. Jde o  zprávu a  fotodokumentaci  nedělního mírového pochodu v Olomouci!

Zdravím Kosu,

posílám pár fotek z dnešní akce z Olomouce. Překvapilo mne, že bylo dost lidí všech věkových kategorií. Také se tam objevil nějaký mladík s kartonem popsaným proti Rusku a Putinovi. A nechtěl si nechat vysvětlit, že nejsme proruští, ale že jsme se sešli proti válce. Nakonec mu transparent někdo vyrazil a tak za námi aspoň ukazoval prostředníček. Na závěr pochodu jsme zapálili svíčky u pomníku Rudé armády ( ještě nebyl kupodivu zbourán) a zazpívali československou hymnu.

Hela

124

1

Takže  tohle poslala  paní Hela. V Olomouci  to  nevypadalo, podobně jako v Klatovech, Kroměříži nebo Opavě vůbec  beznadějně.

Nicméně, podle  rozpisu

Se  mělo pochodovat  i v Táboře,Karlových Varech, Svitavách, Mostě, Nymburku,Ostravě, Praze, Jindřichově  Hradci, Budějicích, Benešově…

Nikde  nejsem schopen  opatřit  sebemenší zmínku, že se tak doopravdy  stalo a  jak případný pochod vypadal. Což mne  mrzí a musím vycházet  z  toho,  že  se zřejmě nic nekonalo. Takže  prohráváme11:4

Na  co že si to stěžujeme?

Pokud někdo z kosířů má  nebo bude mít  dokumentaci, z jakéhokoliv  minulého nebo budoucího  mírového pochodu, budu velmi vděčen, kdy mi ji zašle.

vlk

Dodatek z pondělního rána!!!

Přišla mi informace  i  mírovém pochodu  v Ostravě a v Mostě!!!!

začnu Ostravou. Tady  reportuje paní Yveta

Pochod za mír Ostrava

Dobrý den,

hlásím, že pochod v Ostravě proběhl za účasti cca 100 lidí. Vzhledem k příšernému počasí to byl celkem úspěch. Pokud tato akce bude pokračovat i nadále, myslím si, že účast bude narůstat.
Přeji hezký den
Y
A podíváme  se na  český sever  do Mostu kam nás naviguje  nick newvole

Mírový pochod Most

Zdravím vlka.

Možná se to k Vám již dostalo, ale pokud ne, tak tady je odkaz na Míroví pochod v Mostě.

                                                                                                   Ať se daří! S pozdravem nevole
Takže  vytáhnu pár  základních fotek:
Paráda! Paráda! Ale přesto prohráváme pořád  6:9 s  Fialou a jeho Obludáriem!!
Znovu prosím  kosíře, aby  jakmile  se k Mírovému pochodu v místě  bydliště nachomítnou, aby  dali  vědět na Kosu! Díky.
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.