Přestaňte dělat potíže!


Tak jsem zase  po pár  dnech mrknul na  svůj  čím dál oblíbenější  americký  web Daily Reckoning,  abych zjistil, co zase nového vydal  můj svatý  na informačním orloji -James  Rickards. Vydal a  už už mi ruka  cukala  na převzetí. Ale  než se tak stalo, ještě přišlo kliknutí na úplně  jiný  článek

Stop Making Trouble!

a je to v kontextu českého/slovenského oblbovacího mainstreamu řácký nářez.

Podívejte, co mi vydal překladač:

Přestaňte dělat potíže!

Pokud se nad tím vůbec zamyslíte, můžete přijít na nějaké dobré důvody, proč se naše země zapojila do války na Ukrajině? Na obranu demokracie, říkají mnozí? V rozsáhlém kluzkém lexikonu spindoktorů neexistuje prázdnější fráze.

Zmařit ruskou imperiální ambici? Zjevně nemáte ponětí o historii Ukrajiny, starověké ani moderní. Podněcovat svržení zlého Putina jeho vlastními lidmi? Ruský prezident je tam nyní populárnější, než dokonce John F. Kennedy  byl v USA v roce 1962.

Oh, já vím, jen tím papouškuji ruskou propagandu. Není to totéž, co říkají vždy, když je konfrontujete s nepříjemnou pravdou o válce na Ukrajině?

Mezitím západní „zpravodajské“ zdroje a jejich mainstreamové mediální hlásné trouby už asi rok povídají, že Rusku dochází munice. No, mají toho ještě dost, jak mohou Ukrajinci bolestně dosvědčit.

Jsou to ve skutečnosti Ukrajinci, kterým dochází munice, a proto USA a jejich spojenci v NATO hledají pod polštáři pohovky jakoukoli náhradní munici, kterou by jim poslali.

Dva důvody, oba špatné

Ve skutečnosti neexistují žádné dobré důvody pro to, co děláme na Ukrajině, pouze špatné. Především rozdmýchávání války tam odvádí pozornost Američanů od našich vlastních problémů, kterými jsou titánské selhání amerického politického establishmentu.

USA se rozpadají z kombinace špatného hospodaření, hněvu a nedbalosti.

Naše ekonomika je potácející se podium  Ponziho schémat. Naše instituce jsou v troskách. Vláda lže o všem, co dělá. Zpravodajský průmysl posvěcuje všechny lži. Naši školáci neumí číst ani sečíst sloupec čísel. Naše jídlo je pomalu působící jed. Naše lékařsko-farmaceutická matrice právě dokončila systematické vraždění a mrzačení milionů. Naše kultura byla zredukována na drag queen twerk-fest. Naše kdysi krásná krajina Nového světa představuje  demoliční derby.

Jmenujte něco, co se ještě nestalo  zhýralé, zvrácené, zdegenerované nebo plošně zničené.

A tak je pořad „Joe Biden“ zaneprázdněn rozdmýcháváním nukleární válečné hysterie, protože to je vše, co zbylo pro manipulaci s emocemi veřejnosti. Vychýlení COVIDem-19 ztratilo své kouzlo v roce 2022 a obyvatelstvo teprve začalo trpět smrtelnou katastrofou všech příčin, která probíhá s laskavým svolením společností Pfizer a Moderna (a CDC s FDA).

Udělejte to pro děti

Všimli jste si mimochodem, že CDC právě přidalo ty neschválené, stále experimentální injekce  do očkovacího plánu pro děti, považovaného za oficiální „návod“, který dodržuje prakticky každý školský systém v Americe. Rochelle Walensky to udělala navzdory masivním důkazům, že „vakcíny“ poškozují dětská srdce, nervový systém, reprodukční systém a imunitní systém.

Víte, proč to paní Walenská udělala? Protože přidání injekcí mRNA do dětského rozvrhu údajně dává farmaceutickým společnostem trvalou imunitu před právní odpovědností, a to i poté, co vyprší aktuální povolení k nouzovému použití (EUA).

Háček tohoto útulného uspořádání je v tom, že pokud dojde k nějakému podvodu na veřejnosti při uvolňování a správě těchto produktů, společnosti ztratí imunitu a mohou být žalovány, dokud z nich nezbude nic než kancelářské sponky. Navíc mohou být vedoucí pracovníci odpovědní v trestním stíhání. Těžké časy.

Jistý  Brook Jackson, technik zapojený do útržkovitých pokusů s drogami Pfizer, a který byl přímo svědkem procesních porušení, jak k nim došlo, v současné době žaluje Pfizer podle zákona o nepravdivých nárocích (31 US Code § 3729) s tím, že společnost podvedla vládu.

Právníci společnosti Pfizer požádali soudce, aby případ odmítl s tím, že u soudu uvedli, že „nepodvedli jsme vládu. Provedli jsme podvod, který vláda nařídila.“ Takže nyní budou miliony školáků v této zemi podrobeny povinným očkováním  mRNA, aby pokryly kritické partie  farmaceutických společností v hodnotě mnoha miliard dolarů. Nevystihuje to pěkně naši národní tíseň? Dobře, Rochelle. Nemyslete si, že si toho nikdo nevšiml.

Něco k zamyšlení

Stojí také za zamyšlení, zda nejsme po krk v ukrajinském bahně, protože Volodymyr Zelenskyj vydírá „Joe Bidena“ kvůli záhadným obchodním operacím rodiny Bidenových, které se tam odehrály přímo po revoluci na Majdanu řízené USA, která v roce 2014 svrhla ukrajinského prezidenta Viktora Janukovyče.

Pamatujete na seriózní úsilí „The Big Guy“ zbavit se ukrajinského státního žalobce, který se zabýval záležitostmi plynárenské společnosti Burisma, která instalovala  Huntera Bidena a jeho společníka Devona Archera do představenstva?

Ze všech lidí v Western Civ… tito dva Američané… bez znalostí nebo zkušeností v oboru nafta/plyn. Zvláštní, trochu. Domníváte se, že má pan Zelenskyj stále v držení spisy svého bývalého  státního zástupce?

Jen to nadhazuji. Netuším, ale je dobré myslet mimo příslovečnou škatulku. Mainstreamová média rozhodně ne.

Kompletní mediální ticho

Pak je tu samozřejmě bizarní záležitost s ropovodem Nord Stream, kterou nedávno odhalil svědomitý reportér Seymour Hersh jako operaci amerického námořnictva. Vyhodili jsme je do povětří. Čtyři členské státy EU (také spojenci USA v NATO) držely kombinovaný poloviční podíl v ropovodech (druhou polovinu drží Rusko).

Evropský průmysl a domácnosti závisely na stálých dodávkách tohoto plynu za rozumnou cenu, aby tam mohl pokračovat v moderním životě. Jak prezident „Joe Biden“, tak náměstkyně ministra zahraničí  pro politické záležitosti Victoria Nulandová slíbili zpravodajským médiím (a americké veřejnosti), že ropovod „už nebude“, pokud ruská vojenská operace překročí Donbas.

No, sonofagun , potrubí od loňského září „už nebylo“. samozřejmě zcela Mainstreamová média tento příběh ignorovala. Pokud vám toto  neřekne dost  o stavu moderní žurnalistiky, pak už nevím co.

Bylo to zranění Ruska? No, ano, ačkoli Rusko našlo řešení, jak prodávat svůj natgas jinde než v severní Evropě. Uvědomujete si však, že to byl v každém případě válečný akt proti našim údajným spojencům?

Žádná ze zemí NATO s podílem v North Streams  se zatím  šokujícím odhalením nezabývala. Což může vést náhodného pozorovatele k otázce, zda se  kolektivní Západ nezbláznil. Možná ano, v tom případě si možná zaslouží trpět.

Za  nějakou dobu – ani ne zas tak dlouho – bude moderní život v severní Evropě už  jen vzpomínkou.

No More Born?

Nějak se nad celou tou neplechou vznáší přízrak nezamýšlených důsledků. Hádám, že jsme je ještě neviděli… a kaž to uvidíme, začnou lidé zuřit. Pro začátek bude NATO další věcí, která přestane existovat .

A naše země se bude muset pustit do našeho bouřlivého válečného kramáření bez jakékoli zálohy nebo vhodných teritorií pro podněcování dalších podvodů v nějaké daleké oblasti, kde nemáme žádný skutečný národní zájem, jen určitou horlivost pro vytváření zbytečných problémů a strádání v daleké zemi, kterých má. svět už víc, než potřebuje.

Vzpomeňte si, co o svém bývalém vice řekl jeho starý šéf Barack Obama: „ Nikdy nemůžete přeceňovat Joeovu schopnost šukat věci nahoru .“ Jaký je ten muž prorok!

Pod „Joe Bidenem“ USA sklouzly do strany a zpět do říše temnoty, kterou si před pár lety ani nedokázaly představit. A dostal spoustu pomoci od etablovaných republikánů, takže to není úplně stranická záležitost.

Ale teď, jak se jaro v Americe táhne na sever, se něco probouzí ve veřejném povědomí. Připadá mi to jako prudká změna postoje, odmítnutí pokračovat v jednání jako společnost dobrovolná pro realitu. Praská to vzduchem jako zvěst o osvobození v krizi rukojmí.

Slyšíš to?

Autor:

James Howard Kunstler je možná nejlépe známý pro svou knihu The Long Emergency z roku 2005 , která předpověděla finanční zhroucení a důsledky ropného zlomu. Jeho kniha z roku 1993, The Geography of Nowhere , o fiasku na předměstí, je mezi studenty architektury a urbanismu kultovní klasikou kampusu. Po něm následovalo pokračování Home from Nowhere a doprovodná kniha s názvem The City in Mind . Pan Kunstler je také autorem 10 románů včetně jeho nejnovější knihy World Made by Hand , příběhu zasazeného do americké post-ropné budoucnosti. Spravuje také zvukový podcast KunstlerCast, který každý týden nabízí upřímné městské komentáře. Jeho články se objevily v The New York Times, The Washington Post, Rolling Stone a The Atlantic Monthly.


Zkouším si představit, že by  tohle  napsal a vydal někdo v Česku…

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.