Pochody za mír -Břeclav, Hradec Králové, Frýdek Místek


S  velkým potěšením referuji  o dalších Pochodech za mír  napříč  republikou!!!!

Dnes o již uskutečněných v Hradci Králové a  Frýdku a  připravovaném v Břeclavi. Jdeme na  to:

Informace jsou řazeny  tak, jak mi  během dne  dorazily.

Olda Frýdek Místek

Zdravim, Vlku,

Posilam par fotek z naseho mesta. Nic moc to neni, ale nakonec se spojila skupina z Frydku a Mistku, jelikoz se lide sesli tam i tam. To uz ale na fotkach nemam, dcera uz musela na veceri 🙂 Ucast neco pres stovku.

Olda

123

P a Hradec Králové

Pochod za mír v Hradci Králové

Ahoj Vlku, po úvodních drobných nedorozuměních se nás v Hradci Králové (máme tu víc náměstí) nakonec sešlo krásných padesát :⁠-⁠). Na Hradec to beru jako úspěch, Hradec Králové je po Praze a Brně největší bublina v ČR.

P

123

A všechno uzavírá mail od Karla  z Břeclavi, který se  svou ženou Mařičkou  bojují skutečně  doslova  hrdinský  boj se  svým, tu lhostejným, tu nepřátelským okolím

Hezké pozdní odpoledne, včera jsem polepil oficiální plakátové plochy ve městě. Akci mám samozřejmě oficiálně oznámenou, městská policie zajistí součinnost. Zdálo by se idylka. Včera ( 15 březen – výročí okupace ) jsem navštívil i redakci webovek města. Ať dají info. Výslech jak na nechvalně známé Bartolomějské. Neví – budou o tom rokovat. Dají vědět. Tak to jsem zíral. Dnes jsem jen pro dobrý pocit objel město. Plakáty fuč. Zítra nesu nové a objednám oficiální polep. Ta peníze mi za to stojí. Komu ale vadí mír? Komunistického rozvědčíka volí s nadšením, ale minuta ticha za oběti německé okupace se jaksi nenosí – když jsme s těmi Germány kamarádi. Totálně mě nasrali. Just nepovolím!!!
Karel

Netuším, kolik čtenářů čte Kosu  v Břeclavi a okolí. Chci věřit, že Karel a Mařička nejsou jediní. Zítra  jdou zase  svítit. Nechcete se přidat a podpořit  je?  A  helfnout mu  s   přípravou mírového pochodu???

Necháte  ho  utavit a  nebo aby jej semlela  zloba  místních vždycky a jedině  správných?

Zodpovězte  si to se  svým svědomím.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.