Šílená, doslova šílená flash -Poláci se definitivně zbláznili – chtějí válčit s Ruskem! Zásadně DOPLNĚNO!!!!!!!!!!!!


Doufám, že  to, co vám v  téhle  flashi nabídnu  je  předčasný aprílový, krajně  pochybný a  hloupý, žert!

A  že dojdu  ráno k názoru,  že můj dosud  mimořádně oblíbený  web  Strana.ua je něco, čemu se příště obloukem vyhnu. Ale momentálně  to tak nevypadá!

Viz  článek

„Если Украина не защитит свой суверенитет“. В Польше заявили о готовности вступить в войну с Россией

podle překladače

„Pokud Ukrajina nebude schopna chránit svou suverenitu.“ V Polsku deklarovali připravenost vstoupit do války s Ruskem

z  textu vyjímám:

Polsko vstoupí do přímého konfliktu s Ruskem, pokud Ukrajina neuhájí svou suverenitu.

Francouzské televizi LCI to řekl velvyslanec Polska ve Francii Jan Emeric Rostishevsky.

„Pokud Ukrajina neubrání svou nezávislost, nebudeme mít na výběr, budeme nuceni vstoupit do konfliktu,“ řekl.

1

V Polsku zešíleli. A tam, kde  dříve měli mozek, mají dnes  velmocenský komplex! není na  čase, aby  Biden klepl Dudu a Kaczynského přes prsty? A  to nějakým  hodně  těžkým kladivem?

Ani nebudu psát, že  už se  těším, že  tohle  ší

Hned po ránu jsem vystartoval na web Strana.ua, jestli  je  tam ve věci toho šíleného a zcela  skandálního výroku polského velvyslance  ve  Francii něco nového. A  bylo. Skoro se mi chce  říci NAŠTĚSTÍ!!!!

Strana  vydala v té věci další článek

„Вырвано из контекста“. Посольство Польши во Франции опровергло готовность Варшавы вступить в войну с Россией

podle překladače

„Vytrženo z kontextu.“ Polské velvyslanectví ve Francii popřelo připravenost Varšavy vstoupit do války s Ruskem

Velvyslanectví Polska ve Francii fakticky vyvrátilo prohlášení velvyslance země v Paříži Jana Emerika Rostishevského o připravenosti Varšavy vstoupit do války s Ruskem.

V neděli 19. března ambasáda zveřejnila zprávu v souvislosti se slovy velvyslance. Tvrdí, že Rostiševského prohlášení je „některými médii vykládáno mimo kontext, ve kterém bylo učiněno“.

„Během půlhodinového rozhovoru s redaktorem velvyslanec hovořil o tom, že je třeba, aby spojenci Ukrajiny podporovali Ukrajinu. Hovořil také o hrozbě, kterou Rusko představuje pro Evropu a evropské hodnoty,“ uvedlo polské velvyslanectví v Paříži v prohlášení.

Podle velvyslanectví „pečlivým poslechem celého rozhovoru je jasné, že nedošlo k žádnému oznámení o přímé účasti Polska ve válce, ale pouze k varování před důsledky, které by mohla mít porážka pro Ukrajinu – možnost ruského útoku nebo zapojení pobaltských států a Polska do války.“

Заявление посольства Польши во Франции

Mezitím už v Polsku vyvolalo prohlášení velvyslance skandál.

„Polský velvyslanec ve Francii, který říká, že zahájíme válku s Ruskem, pokud Ukrajina selže, rozhodně překračuje své pravomoci a měl by být jednoduše odvolán ze své funkce,“ řekl levicový poslanec Maciej Gdula.

Takže  kachna? No tak si dáme text, který o tom přinesl velký AMERICKÝ portál yahoo.com.

Polish Ambassador to France: Poland will be forced to enter war if Ukraine fails to defend itself

Polský velvyslanec ve Francii: Polsko bude nuceno vstoupit do války, pokud se Ukrajina nedokáže bránit

Polský velvyslanec ve Francii Jan Emeryk Rościszewski v rozhovoru řekl, že může nastat situace, kdy by Polsko muselo vstoupit do války. Velvyslanectví vyzvalo publikum, aby se zdrželo senzacechtivosti jeho slov.

Citát od Rościszewského : „Není to NATO, Polsko nebo Slovensko, kdo zvyšuje tlak, ale Rusko, které napadlo Ukrajinu. Rusko, které se zmocňuje jeho území. Rusko, které zabíjí své lidi. A Rusko, které unáší ukrajinské děti.

Proto buď dnes Ukrajina uhájí svou nezávislost, nebo budeme muset do tohoto konfliktu vstoupit my. Protože naše hlavní hodnoty, které byly základem naší civilizace a naší kultury, budou ohroženy. Proto nám nezbude nic jiného, ​​než do konfliktu vstoupit.“

Podrobnosti : Po poznámce velvyslance vydala polská ambasáda ve Francii prohlášení, že byla některými médii vykládána „vytržená z kontextu“.

Citace z polské ambasády ve Francii : „Během třicetiminutového rozhovoru s redaktorem velvyslanec Rościszewski argumentoval nutností spojenců na podporu Ukrajiny. Hovořil také o hrozbě, kterou Rusko představuje pro Evropu a evropské hodnoty […]

Při pozorném poslechu celého rozhovoru je jasné, že nedošlo k žádnému oznámení o přímém zapojení Polska do konfliktu, pouze k varování před důsledky, které by ukrajinská porážka mohla mít: možnost ruského útoku nebo zapojení více středoevropských země – pobaltské státy a Polsko“.

Další podrobnosti : Velvyslanectví zdůraznilo, že velvyslanec Rościszewski ve svém rozhovoru pro LCI jasně řekl, že Polsko není v současné době ve válce, ale „dělá vše, co může, aby pomohlo Ukrajině a ochránilo se“ ve válce Ruska proti Ukrajině.

„Hledání senzacechtivého tvrzení, které je v rozporu s neustálým úsilím Polska v uplynulém roce pomoci Ukrajině vyhrát v tomto konfliktu, a tak ji udržet mimo Evropu a Polsko, by mělo být považováno za projev zlé vůle,“ uvedlo velvyslanectví v prohlášení.

Pozadí : Jan Emeryk Rościszewski je téměř rok velvyslancem Polska ve Francii. Předtím byl předsedou představenstva PKO Bank Polski, největší polské banky.

Takže nechám na každém z vás ,a byste si to vyhodnotili a dospěli k vlastnímu závěru.

Můj je takový, že

1- ten šílenec řekl přesně to, co řekl. Žádné vytržené z kontextu!! Potvrzuje to i americké yahoo!

2- nevěřím, že prezentoval JEN svůj osobní postoj, ale domnívám se, že  stejný zaujímá oficiální Varšava!!!!

3- kecy o tom, že  výrok je vytržený  z kontextu jsou jen kecy, zaměřené  na tzv. omezování škod! Nic víc. A samozřejmě, vytáhla se  stará cinknutá karta – dezinterpretace, vytrženo z kontextu. Nemám dost  fantazie na  to ,a bych si uměl představit, jak lze vytrhnout z kontextu záznam videorozhovoru…

4- mlčí nejenom český a slovenský  mainstream, nýbrž  i ten kolektivně  západní! Proč? Protože tohle snadno může  změnit pohled široké západní veřejnosti na ukrajinskou válku!!!! Yahoo je v toto chvíli jediné západní medium, které jsem vygůglil.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.