Co se také smělo psát, za Topolánka a Kalouska o Ukrajině a Ukrajincích….


na své půdě  našel a pro Kosu sebral KD

Kosa  teď  převážně  funguje na  čtenářských tipech a doporučeních. Jsem tomu rád. Na druhou stranu nestíhám a  nevím, po čem sáhnout  dříve. Ale  když mi přišel následující  mail od KD, umínil jsem si,  že  ho nenechám zapadnout a musím ho pustit  na sklo Kosy. Protože doby, kdy  tady  bačovali  kovaní demokraté Topol a Kalouskem nejsou zas  tak dávno pryč. A konec konců, dneska nám vládnou jejich pohrobci.  A s obrovskou lítostí musím konstatovat, že  ještě  hůře  než ti dva  totální zemští škůdci.

Ale podívejme se na  ten mail od  KD a jeho obsah:

Dobrý den vlku,

Likvidoval jsem staré noviny a narazil na článek z 11. října 2008 o ukrajinských mafiánech, kde se mimo jiné psalo :

Ukrajinské gangy jsou krutější než ruské

„Ukrajinský zločin je stále krutější než ruský, ale i on ustupuje od krvavých řeží. Spíš vidíme tendence pronikat do státní správy. Pro zločince pracují vysokoškolsky vzdělaní specialisté, včetně vojenských expertů, právníků a bývalých prokurátorů,“ popisuje Miroslav Němec.

Celý článek je zde :

https://www.idnes.cz/brno/zpravy/brnenske-podsveti-ovladaji-nejtvrdsi-ukrajinske-gangy-rika-policie.A081011_1064858_brno_dmk

Tehdy byla česká policie v potírání ukrajinských mafiánů úspěšná, protože Ukrajinců tu bylo podstatně méně, ale obávám se, že v dohledné době s nimi opět bude mít co do činění, a to ve značně větší míře. A pochybuji, že se o tom bude psát stejně otevřeně jako před lety.

Proslýchá se, že zbraně putují nejen od nás na východ, ale i (nekontrolovaně) zpět k nám.

Možná tu opět obnoví činnost onen Leonid Kušnarenko z Oděsy, který tu ještě v roce 2019 dělal šéfa pražských muslimů a vybízel je k ozbrojování :

Šéf pražských muslimů vyzval k ozbrojování. Ústředí se od něj distancuje

19. března 2019  12:50

 „Ve světle posledních tragických událostí informuji všechny naše členy, hlavně muže – všichni, kteří mají zájem si udělat zbrojní průkaz, ozbrojit se kvůli ochraně zdraví a majetku, obraťte se na mě a já vám s tím pomůžu.“ Takový videovzkaz po teroru v mešitách na Novém Zélandu natočil pro muslimy nový předseda pražské muslimské obce právník Leonid Kušnarenko.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/leonid-kushnarenko-vzkaz-zbrojni-pas-reakce-teroristicky-utok-muslimska-obec-cr.A190319_123736_domaci_cern?

– – – – – – – –

Další zajímavé odkazy :

Ukrajinští otrokáři se českému soudu zpovídají z týrání dělníků z Balkánu

11. prosince 2009

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/cerna-kronika/ukrajinsti-otrokari-se-ceskemu-soudu-zpovidaji-z-tyrani-delniku-z-balkanu.A091211_101517_krimi_pei

Policie zatkla bosse ukrajinské mafie, když doprovázel přítelkyni do nemocnice

14. listopadu 2014  11:57

PRAHA – Policie v Praze minulý pátek zatkla jednoho z nejvýše postavených členů ukrajinské mafie působící na českém území. V tuzemsku byl před více než čtyřmi lety odsouzen k pětiletému vězení. Ze země ale uprchl na východ Evropy.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/ceska-policie-zabodovala-v-praze-zatkla-bosse-ukrajinske-mafie.A141114_115021_ln_domov_ele

Detektivové z protimafiánské centrály zasahovali v Brně. Případ se má týkat ukrajinské mafie

Brno 23:31 19. 10. 2021

V úterý večer zasahovala v Brně Národní centrála proti organizovanému zločinu. Radiožurnálu to potvrdil mluvčí útvaru Jaroslav Ibehej. Podle svědectví redaktorů Radiožurnálu odnášeli kriminalisté z policejní služebny na náměstí Svobody krabice do zaparkovaných aut. Kde a kvůli čemu přesně zasahovali, ale Ibehej neřekl.

Zdroj : https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/ncoz-detektivove-zasah-brno-policie-trestni-rizeni_2110192331_tzr

Zdraví K. D.

P.S. : Pro úplnost – v diskusi za prvním článkem o mafiánech (z 11. 10. 2008) se píše :

Pan redaktor se nevyzná ve zločinecké hantýrce

Vor v zakoně“ je člověk ve vysoké funkci, který může „krást“, aniž by to bylo postižitelné, zároveň se stará, aby jeho podřízení, kteří dělají špinavou práci, nebyli odhaleni. (něco jako naše vláda…)

Organizovanému vydírání výpalného se neříká „kriša“ ale „rejket“.

„Kriša“ je mafián, který vyděrače chrání (neboli zastřešuje) a kterému ostatní vyděrači odevzdávají část zisku.


Tak tohle  všechno objevil KD  ve starých novinách, když vyklízel půdu!

Máte  dostatečnou představivost na to, abyste  si vyfabulovali, že  stejné články, pokud by  nastaly  stejné události by  se  dostaly DNES do českých sdělovadel? Opravdu?

V tom případě  vám  ji závidím. Protože já to nedokáži!  Ani omylem.

Ale co máme  tu snad  600 000 Ukrajinců. A všichni, úplně  všichni jsou vzorní, zařadili se  do pracovního procesu a chtějí  být  v podstatě  vzornými spoluobčany. Tím si jsem jistý. Takže  tu vaši fantasii vlastně  vůbec  nepotřebuji! Heč!

Ti  mafiáni určitě pocházeli stejně  z ruskojazyčné  části Ukrajiny, takže  to  určitě  byli  Rusáci!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.