Dnes Hodina vlka na Slobodnom vysielači


Starší  ročníky si určitě  vzpomenou na oblíbené  odseknutí  různým kibicům, prudičům a rozumbradům když se  před Listopadem začali montovat  člověku do života  svými moudry – vodprejskni a nech si rozumy pro sebe, protože  50/60 ti ještě nebylo a V RUSKU JSI TAKY  JEŠTĚ  NEBYL!

Jak že  to souvisí s  dnešní Hodinou vlka? Snadno. Slovenský i český mainstream se jen jen hemží zaručenými informacemi  z  říše  zla  – Putinlandu.

Nepamatuji  si, kdy  jsem zaslechl nebo četl z tuzemských sdělovadel  nějakou  alespoň  neutrální  informaci  o Rusku  či z Ruska.

Obecný a všudypřítomný narativ  je, že se jedná o zemi, jíž  vládne  zlotřilý, žádné podlosti se neštítící  diktátor,  která jde zu grund, kde k národnímu standardu patří  všeobecná těžká opilost, tupost, podlost a  vrozená násilnická krvelačnost. Kde  absolutně nic nefunguje, nikdo tam nic  neumí, každý odtud  utíká. A pokud ne, pak jde  o pololidi  úplně  zblblé  všudypřítomnou tupou propagandou.

Takový  obrázek  člověk  získá, když poslouchá „zasvěcené“ informace  českých a slovenských „specialistů“  na  Rusko.

S Borískem jsme  si  už hodně  dlouho říkali, že by bylo fajn se na  život  z té  říši  zla  podívat  z  blízka. V detailu.  Jenže  jak to  zařídit. 50/60 už mi sice  dávno bylo, ale v  Rusku jsem opravdu nikdy nebyl a už  ani nebudu. A Borískovi  těch  50/60 bude  někdy  v nedohlednu!  Jestli  vyrazí do Ruska? Netuším. Ale  pochybuji.

Nicméně, když  vlk a Borísek ne  do Ruska, tak Rusko  k nim! !

Nezávisle  na  sobě  se ozvali  posluchači Slobodného yvsielača, konkrétně Hodiny  vlka -Martina  Pavel.  Oba  žijí  v  tom hrozném Putinlandu, oba  dlouhodobě. Oba  tam mají rodiny. A oba se nabídli, že  kdyby  byl z naší strany  zájem, tak  rádi přijdou  do Slobodného vysielača.

Vzali jsme je  za  slovo. A  dnešní Hodina  vlka  se stane  jejich relací. Kde se je pokusíme  vyzpovídat. A rozhodně  tak důkladně, jak toho budeme  schopni.  Jsem si  jistý, že  nepůjde  ani v Martinově , ani v Pavlově  případě o propagandu. Není k tomu žádný  důvod. Ostatně- Martina  už mám vyzkoušeného, na Kose už publikoval.

Zkrátka a  dobře  –  dnešní Hodina  vlka  nebude Hodinou vlka. Ale  daleko spíše Hodinou také možná s  vlkem.   Hlavní slovo obstarají  pánové  Martin a Pavel. a popíší jak  tu zemi, kde žijí, vidí a  cítí a  jak to tam  zejména  v důsledku  války  – vypadá a co lze  od tamního obyvatelstva  čekat. Jaký je jeho postoj  k válce a jejím dopadům, stojí nebo nestojí za vedením země?  Hrozí nebezpečí nějakého převratu? Jsou  Rusové ochotni snášet dopady  války? Atd. atd. atd.

Věřím, že se  dočkáme zajímavých odpovědí a informací.

Začínáme jako vždycky  ve

                           20,30 hod.

Věříme, že  za  vaší  spoluúčasti.

Borísek a  vlk

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.