Flash -Pozvánka na Pochod míru v Břeclavi DOPLNĚNO!!!!


Od  Karla  z Břelavi mi přišel následující  mail:

informace

Hezký večer, opět se ozýváme z Břeclavi. Zítra nás čeká první z uvažovaných mírových pochodů. Strhané plakáty nahradily(alespoň na chvilku vylepené oficiální službou)plakátky nové. Kdo z příznivců míru přijde, netušíme. Zcela jistě to ale bude horká půda. Kromě nenávistivých reakcí přímo mně osobně jsem neoficiálně obdržel informaci z oficiálních zdrojů ( kulantně řečeno ), že se proti nám něco chystá. Jak se asi dělo na prezidentských mítincích A. Babiše. Docela hledíme – maličká Břeclav, 73ti letý důchodce s akademickým titulem – žádný traktorista  a 69ti letá napřed projektantka a pak úřednice. Taková nesnášenlivost, zloba a nenávist. Pokud to přežijeme celkem v pohodě, podáme info. Pokud se neozveme – tak to asi nedopadlo. Držte nám palce.
Karel a Mařička
Karle a Mařičko, ty palce  samozřejmě  držet budeme!!! Nedejte  jim prosím sebemenší záminku!!!! Dávejte na sebe pozor a  dejte vědet, jak to dopadlo. A  dotaz na  čtenáře  Kosy  z Břeclavi a okolí, necháte  v tom ty  dva  samotné?
Přidám Olomouc

Olomouc

Zdravím Kosu, dnes se určitě bude svítit i v Olomouci. Sraz v 19.00 u želvy. Hela
Dodatek z pátečního dopoledne:
Karel a Mařička jistě  dovolí, abych informaci o jejich dnešním břeclavském svícení  doplnil. Mám k tomu důvod!
Poštou mi právě dorazilo tohle:
1
Myslím, že  dnešní svícení za mír  a pochodování za  mír  tím dostává zcela  speciální náboj. Dovoluji si požádat všechny světlušky a pochodníky o minutu ticha za  všechny oběti HUMANITÁRNÍHO BOMBARDOVÁNÍ!!!!! Speciálně  nyní na ně nelze  zapomenout!!!!
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.