Dnes večer Hodina vlka na Slobodnom vysielači


A  dnes to bude vážení opravdu parádní  jízda!!! A vedle toho  splatíme  vůči  vám jeden  dávný dluh, který před  sebou  valíme!

Mnohokrát  jsme  s Borískem byli dotázáni, kdy  dáme  speciální  pořad věnovaný  Číně.  Sebekriticky  jsme  usoudili,  že tohle  téma  chce někoho  daleko verzírovanějšího, než jsme  my  dva v tradiční sestavě.

A  přesně takového  experta máme. V osobě  profesora Oskara Krejčího, který  si svou premieru  v tomto pořadu Slobodného vysielača odbyl před pár  týdny. S mimořádně  velkou posluchačskou odezvou. Čemuž se  vůbec nedivím.

Mohu jen dodat, že podle mého názoru není v České republice a nejspíše ani na Slovensku nikdo, kdo by  o Číně věděl  více  než právě profesor Krejčí. Sami se budete moci přesvědčit.

Tahle  relace proto nebude  vlkova, nýbrž  a po zásluze  páně profesorova. Sám se na ni mimořádně  těším.  I když mimo úvodního a závěrečného pozdravu si  zrovna moc neškrtnu. Ale  o to vůbec nejde. Hlavní jsou  informace pro vás. A těch se  vám bezesporu dostane  v nejlepší míře a především kvalitě. Takže  si nás nezapomeňte pustit  večer ve

                             20,30 hod.

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.