Jak se dnes svítilo a pochodoval za mír a, proti Fialově tmě a válce


První se právě ozval  Karel z Břeclavi

Břeclav

Hezký večer z Břeclavi,
opět se ozýváme. Pochodovali jsme a svítili v osvědčené sestavě. Tentokrát bez pozornosti příslušných složek a nositelů těch správných názorů. Otaxovali si nás jako skupinku seniorů s nějakou divnou úchylkou, kterým je lepší nevěnovat žádnou pozornost. Jakýkoliv incident by mohl vzbudit nežádoucí pozornost. Nám to ale nevadí. I nadále budeme buď světélkem,  či majákem ukazujícím ten  mírový směr. Přejeme všem stejně smýšlejícím a konající všude po vlastech českých, moravských a slezských  početnější zástup zúčastněných a těšíme se na Velký pátek.
S pozdravem Mařička a Karel
Trutnov
V Trutnově dnes 3 účastníci.
Nic moc, ale zatím rekord. O 50% víc než minule.
1
Zdeněk
Olomouc
Zdravím Kosu, dnes nás svítilo v Olomouci sedm.
1
Dalo by se říct, že sedm statečných, neb počasí bylo značně deštivé a i bouřlivé. Kvůli silnému dešti a větru jsme se přesunuli pod podloubí radnice. Probrali jsme události posledního týdne – demonstrace v Ostravě, naše vláda hlavně frau Černoch a spol. Všichni zdraví vlka a mám vyřídit, že Vás rádi čteme i posloucháme. Minulá hodina vlka byla moc zajímavá. Za olomoucké světlušky
Hela
Brno
Zlín

Zdravíme ze Zlína,

Svítili jsme , přišlo pár nových tváří a naopak pár tradičních účastníků bylo omluveno a tak nás bylo něco přes dvacet.

1

Probral se pondělní pochod a alternativy jak s pochodem za mír dále. I když na náměstí Míru bude příští týden v pátek jarmark, tak se dohodlo, že svícení bude na obvyklém místě v 19 hodin. Doufáme, že si nás všimne více lidí.

Hezký večer Josef

Vlčice

Dnes v 19.00 jsme svítili ve Vlčicích dva kusy , ale zastavilo se pár lidí a ptá se co se děje.
PS.O boji duchovním /1421/ -traktát, ve kterém Chelčický odmítá jakoukoli válku a to i spravedlivou.Jediný boj, který uznával byl odpor proti ďáblu.
Odkaz ,který nám zanechal —-Petr Chelčický odsuzoval husitské boje, válku i celou soudobou společnost. Zemřel ve svém rodném kraji v roce 1460.
Petr
Plzeň
Ahoj vlku,
tak se nás dnes u Andělíčka sešlo deset. A samozřejmě jedenáctý čtyřnohý kamarád. Nechyběl pán z venkova a dvě nové paní se o nás dozvěděly na úterním pochodu. Dnes to byla „třičtvrtěhodinka“, celkem dost foukalo. Rozebíralo se šmírování lidí prostřednictvím platebních karet, digitální „demence“ mladých, včetně katastrofálních výsledků novodobého školství a rušení pošt v Plzni. Já chodím na poštu v Macháčkovce a jsem hodně zvědavá, jak hodlá hlavní pošta zvládat i lidi z celých Skvrňan. Všichni souhlasili, že těm nahoře už regulérně hrabe.
Zdá se mi, že se nás pomalu, ale jistě schází víc. Nemyslím stovky, ale jen pět už nás nebylo několik týdnů :-)
Příští týden budu, bohužel, mimo Plzeň, ale kolega slíbil, že k Andělíčkovi půjde přestože bude svátek a pošle i report.
Takže já zase za dva týdny.
Pat.
Uhřice
Dobrý večer z Uhřic, budu stručný:
18:00 domluva na svícení
18:30 – 19:30 bouřka a liják
20:00 – klid a mír. Tak jsem to šel rozsvítit…
J
Informace  z dalších míst  budu zveřejňovat, jak budou docházet nebo jak se k nim dostanu.
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.