Jak je to se západními společnostmi v Rusku doopravdy II.


Loni koncem srpna, tedy skoro už pře 3/4 rokem jsem vydal na Kose  následující textík

Flash jak je to se západními společnostmi v Rusku doopravdy podle informací Bloombergu

kde jsem převzal Bloomberg, který  publikoval zjištění jakési samozvané morálku hodnotící západní, zcela jistě  americké organizace, která si vzala  za  cíl kádrovat západní společnosti, nějakým způsobem působící  v Rusku nebo mající vztah k jeho ekonomice. A  to podle několika kritérií, které těm morálním kádrovákům pomohou roztřídít  firmy  od těch úplně  vzorových bojkotérů až  k úplně hnusným a odporným zaprodancům, kteří  i  za současné politické situace se  v Rusku a  s Ruskem nestydatě  pakují.

Tehdy  Bloomberg zjistil podle statistik morálních kádrováků toto:

analýza ukazuje, že pouze 28 % ze 122 společností zapojených v Rusku se vyslovilo proti invazi.Před pár  dny mne napadlo se  na stránky morálních kádrováků jménem Moral Rating Agency podívat znovu, abych zjistil co a jak!  Netuším už  kolikátý  balíček protiruských sankcí  tehdy kolektivní Západ implementoval, ale vím zcela jistě , že  nyní jich je vyhlášených celkem DESET a že tehdy jich bylo daleko méně. Tipnu si- 4, max. 5. Což  znamená že  západní  firmy, co jsou na morálku  stejný futrál jako exsoudruh generál je  teď futrálem vší moudrosti na Hradě s Ruskem hromadně skoncovaly  a vyhýbají se mu velkým obloukem. Byl jsem si tím jistý!  Slyším přece  v ČT  Jakuba Železného a další mluvící hlavy, co mi každý večer vysvětlují,  jak Rusko je už jen kousek od zhroucení a je  stále  větším světovým vyvrhelem, kterého se  každý štítí!!! A  Česká televize by nám, jejím koncesionářům přece nelhala, že?

Jenže platí staré pořekadlo – důvěřuj, ale prověřuj! Takže  jsem na Moral Rating Agency prověřoval. A nyní  vám formou screenshotů předložím celková zjištění! Samozřejmě  jsem použil překladač a jeho výkon je někdy nikoliv  perfektní.Ale  to jistě omluvíte

012345678

Takže  v srpnu loni bylo vzorných, tedy zelených bojkotérů 122, což tehdy  činilo  celých

28%

z celkového souboru  kádrovaných společností.

Mno.

Nyní je těch vzorňáků zelených nejvzornějších

118

což je jedna o 4 kousky méně než před  8 měsíci, ale především už  pouze 16,5% ze sledovaného  vzorku, protože ten se nám rozrostl.

Poměrně  silná je tzv. šedivá, pardon – oranžová zóna, kterou lze označit  ani ryba ani rak – 229 kousků.

Nicméně  nejzajímavější, alespoň z mého pohledu je kohorta těch co už úplně propadli peklu -viz zóna v bordó barvě nebo jsou těsně před  pádem do ruského pekla a  žádnou morálku, podle kádrováků z Moral Rating Agency  neznají.

Těch , co se už  smaží  v ruském ohni pekeleném  je  201 a těch, co už je má  Putler na  svých  vidlích a hodlá  je začít  smažit  pak 168.

Obě skupiny  dohromady tvoří  51,5% z celku!!!!!!

Jinými slovy – více než  polovina  ze vzorku západních firem, kontrolovaných a prověřovaných  morálními kádrováky nějakou  tu  morálku  chápe  ve smyslu  Klausova  výroku, že morálka není ekonomická kategorie!!!

Úsudek  ať si udělá každý  sám. Takže takhle  to vypadá  s konglomerátem západních firem a Ruskem. Ovšem bigotní  Česká  republika  si radši zcela  zruinuje  ekonomiku, než  aby  jí zajímaly nějaké vlastní oprávněné zájmy.

Za nějaký čas se zase  k tématu vrátím. Už teď  se těším! Pozdravuji Fialu, Lipavského, Sikelu, Černochovou, Pekarovou Adamovou a další žvanili!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.