Pravidla prostoru blogu

Tento prostor  je  domov  jednoho  postaršího vlka a jeho přátel.

Každý  normální  návštěvník  je  vítán. Je  naším hostem.

Nikomu nezakazujeme  vstupovat ani  vyslovit  v diskusi svobodně  názor. Výjimkou jsou pouze usvědčení  lháři, fanatici  a psychopati. Tito nechť  si najdou  jiný  prostor,   kde budou otravovat jeho majitele a  čtenáře. Tady  je  to vlkovo a podle  toho  bude se  lháři, fanatiky a psychopaty  zacházeno.

Jsem  rozhodnut  nekompromisně  chránit  svoje  autory. Dobrý  autor si  čtenáře  vždycky  najde.Opačně to neplatí.

Všechny  zde otištěné  materiály  jsou komukoli  volně  k disposici  k  dalšímu přetisku

Generální povolení k přetisku  z  tohoto blogu neplatí pro příspěvky, kde je následující upozornění:

přetiskování  a  jakékoli jiné šíření tohoto textu, bez ohledu na formu a  čas  je možné  jen s  výslovným souhlasem autora!!!

Pokud někdo chce  používat  takto označený příspěvek nebo  jeho část, musí si podmínky  dohodnout  s  autorem. Kosa  ráda zprostředkuje  kontakt obou stran, ale nijak nemůže  ovlivnit  výsledek jednání. U těchto příspěvků není  majitelem  práv  blog Kosa  Nostra nebo její vydavatel, nýbrž  v míře  neomezené  konkrétní autor!

U všech ostatních, tzv. volných příspěvků, je přetisk možný od podmínkou,  že  bude  uveden  zdroj. Tedy vlkovobloguje.wordpress.com  doplněný  o  index konkrétní  stránky. Splněním této oznamovací povinnosti o původu článku, který je někým jiným převzat s Kosy NENI  oblíbené označení zdroj s  rozbalovacím linkem uvnitř  někde , kde si toho normální čtenář ani nevšimne.

Všichni, kdo Kosu spoluvytvářejí tak dělají zdarma a jedinou odměnou je jim zájem čtenářů. Máme tedy  jasný zájem na tom, aby tito vždycky věděli, kdo jim nabídl konkrétní informace. Rádi je na Kose přivítáme. Mimo jiné proto, že se z nich vygenerují další dobří autoři. Jsme malý blog, kam nepíší žádné celebrity, politici  nebo jiné známé osobnosti. jsme blog  obyčejných lidí pro obyčejné lidi. Proto žádáme ty, co mají zájem o naše  články a chtějí je přetiskovat, aby naši práci honorovali tím, že  uvedou plný zdroj pro svoje  čtenáře.

Každý  zde  publikovaný text je  pouze   soukromým názorem konkrétního autora. Nic  více,  nic  méně. Autor názoru  odpovídá  za jeho věcnost,KOREKTNOST, soulad  se platnými zákony a  obsah  v plném rozsahu. Autor  také zároveň předáním  svého textu, fotografie  nebo jiného  záznamu, který  vyjde následně  jako příspěvek na  blogu souhlasí s  jeho otištěním  BEZ  JAKÉKOLI  NÁHRADY  a  souhlasí  s tím,  že  text může  být  redakčně  upraven. Což  znamená především možnost  krácení, doplnění  úvodu  nebo  dodatku  k textu,  připojení ilustračních  obrázků , grafů  atd. Na  zveřejnění zaslaného příspěvku  na  mail vlkp@post.cz  není  žádný právní ani morální   nárok. Autor  dále souhlasí s  tím,  že  majitel blogu  může  postoupit  zaslaný  a  zveřejněný  text  na  tomto blogu  třetí osobě. Bezúplatně. Není li sjednáno  mezi vydacatelem blogu a autorem něco jiného.

Není  naprosto nutné souhlasit  s  vlkem  či jiným  autorem.

Vyvarujte se prosím  osobních  útoků.

vlk, jako  domácí,  si vyhrazuje  právo kdykoli neotevřít či  uzavřít  jakoukoli  diskusi, pokud  překročí  rámec, který je ochoten  tolerovat. Vedle  toho si vyhrazuje  právo bez  jakéhokoli předchozího  varování a  následného zdůvodňování dát  stopku  tomu, kdo  zdejší  diskusní  prostor  hodlá  využívat pouze  k osobním útokům na  majitele  prostoru.  Nevidím  důvod, proč  bych  měl  jakéhokoli prudiče  trpět  ve svém  virtuálním  obýváku.    Každý  nechť  se chová jako slušná  návštěva.

Pokud  to bude nutné a nepůjde to jinak,  nevycválanec, lhář,  fanatik nebo  psychopat  dostane  jednu žlutou  kartu. Pokud  si nedá  říci, bude následovat  červená a definitivní  doživotní  distanc.

vlk a  jeho přátelé vítají  každého  návštěvníka.

nebráníme se nápadům  na  zlepšení  čehokoli  nebo  úpravy blogu, pokud na  to naše  technické znalosti stačit.

Vlk si  vyhrazuje  dále  NEPOVOLIT odkazy  na jiná  podobná  fora, pokud  má  za  to  že  by  došlo tímto  způsobem k vykrádání  jeho vlastního  a  to zejména  pokud  již  tuto zkušenost udělal.

Chtěli  byste  to také  autorsky  zkusit? Proč ne.  Napište  svůj příspěvek a  pošlete  jej prosím  na vlkp@ post.cz  Nicméně  prosím  respektujte  pravidlo,  že zaslání  příspěvku  neznamená  nutně  jeho  automatické  otištění. A  pokud  otištěn  bude,  může  se stát, že  bude doplněn vlkem  doplněn  o nějaký  doprovodný  komentář, krácen , či  nějak jinak  upraven. Právo  majitele prostoru. Jakkoli  je  snaha   toto  aplikovat minimálně. Nicméně,  je dobré vědět, že se to stát prostě  může. Chci předejít  urgencím a nedorozuměním. A ještě  něco  – prosím posílejte  vždy  původní, nové   texty. Pokud  jde  o   dílko již  otištěné  jinde,  uveďte  tuto informaci.

Vydavatel si  vyhraazuje možnost kdykoli a  bez varování  blog  uzavřít  ze  svého rozhodnutí.

Vítejte  na  Kose  a  buďte  tu  jako  naši  vážení a milí  hosté. Netřeba  nosit  na  tuhle  návštěvu  ani  květiny,  ani  bonboniery. A  bohužel  – ani  dobré láhve. Plně  nám stačí  Vaše  milé a  dobré slovo!

2 reakce na Pravidla prostoru blogu

  1. oldwomen napsal:

    ehm, to jako, že zde jsou možné zdvořilé možné nesouhlasy písnout a dočkat se i reakce?
    Vlku, na WP jsem už celkem dlouho, v tomto komentáři ve svém redakčním zázemí najdete moji adresu. Potřebujete s něčím pomoci?

Komentáře nejsou povoleny.