O viru Zika na serveru InfoWars -I.


vybral, sestavil a přeložil JF

 

vlkův úvod:

Virus Zika  je, minimálně pro mne, stejně děsivým ohrožením  naší civilizace jako současná migrační tsunami. Zdá se, že má velmi děsivé důsledky a to nejen okamžité, ale především budoucí. Že nejsme schopni dohlédnout celý rozsah téhle katastrofy a budeme se  sní, bez možnosti efektivní obrany potýkat  v dlouhé časové perspektivě. Chystal jsem se něco v tomto smyslu napsat. Nicméně, zdálo se mi to málo. Ten průšvih je příliš velký a konkrétní, než  aby bylo možno jej ocenit jen nějakým povšechným povídáním. Takže když mi jeden z kosířů poslal jistý anglicky psaný článek, který vysvětloval určitá fakta, jejichž kvalitou jsem si vůbec nebyl jistý, byl přeposlán automaticky dvornímu angličtináři Kosy  -JF- aby se na něj mrknul. Představoval jsem si, že  dostanu jen názor – hele má to smysl – nemá to smysl, je to propaganda. Místo toho mi od JF přišlo 14 stránek wordovského, velmi pečlivě strukturovaného  textu s mnoha odkazy, které posbíral pečlivě na serveru Infowars.. Leccos z toho, co tam nalezl , ve mne vzbuzuje docela velké pochybnosti, protože to připomíná ty nejprofláknutější spiklenecké teorie. A ty já opravdu nemusím. A zpravidla na Kosu ani nepouštím.   Nicméně -JF odvedl opět gigantickou a tradičně dobrou porci práce a hodit ji do virtuálního koše by nebylo ani poctivé ani správné.  Takže to jde na sklo. Příznivce spikleneckých teorií, kterých je mezi návštěvníky Kosy nemálo asi tím, co budou číst dále, potěším. Výslovně však nabádám k maximální střízlivosti. V zájmu nás všech.  Zejména proto,  aby dnešní díl četli velmi pozorně až do samého konce!! Na začátku totiž budou nadšeni. Vše je spiknutí světových elit  a jejich touhy po světovládě. Na konci je ovšem JF dal článek Jon Rappoporta , který to všechno, na základě doložitelných statistických údajů, staví na hlavu.Nyní už JF- odvedl opravdu skvělou práci !!! a jeho článek, který vyjde ve dvou dílech dnes a zítra:

Špičkový vědec: Virus Zika je biologická zbraň

http://www.infowars.com/top-expert-zika-virus-a-bioweapon/ Kit Daniels, InfoWars,1.2.2016

Media hlavního proudu připouští souvislost mezi virem Zika a geneticky modifikovanými komáry. Profesor mezinárodního práva Francis. A.Boyle, který sestavil návrh zákona „Biological Weapons Anti-Terrorism Act of 1989“,

tvrdí, že virus Zika byl vylepšen světovými vládami a nevládními organizacemi jako biologická zbraň. Prohlásil to v interview pro InfoWars s moderátorem Alexem Jonesem dne 29.ledna. Celé interview viz video [1].

Některé zajímavé výroky profesora Boyla v tomto interview :

* ve výzkumu geneticky modifikovaného hmyzu se velmi angažuje Bill Gates a jeho nadace Bill & Melinda Gates Foundation

* od jisté doby nelze stoprocentně věřit vyjádřením WMO a dalších světových zdravotnických organizací

* vysoká škola M.I.T. je dlouhodobě spolufinancována Pentagonem

* výzkum biologických zbraní na univerzitách se kryje s pomocí vědeckých výzkumů a článků

* od 11.září 2001 vydala americká vláda více než 100 milard dolarů na výzkum biologických zbraní

* existuje podezření, že viry Zika a Ebola jsou rasově zaměřeny proti určitým skupinám obyvatel a určitým oblastem

* v této souvislosti se běžně mluví o rasově specifických biozbraních

* mezi vědci je obecně přijímán názor, že virus prasečí chřipky byl uměle vytvořen

* bohatá vládnoucí elita potřebuje využít mozkovou kapacitu střední třídy a získává ji současným systémem vzdělaní, který je prostoupen vymýváním mozků a podplácením

Profesor Boyle o svých názorech napsal knihu „Biologická válka a terorismus“ (Biowarfare and Terrorism viz [2]).

Nedlouho poté připustila hlavní media, že nákaza virem Zika byla možná následkem vypuštění geneticky modifikovaných komárů v Brazilii.

Podle článku v časopisu Mirror (viz[3]) by mohla být nákaza virem Zika následkem vypuštění geneticky modifikovaných komárů v roce 2012. Komáři byli vyvinuti biotechnologickými experty pro boj s šířením horečky dengue a dalších nemocí a byli vypuštěni nad vybranými oblastmi v Brazilii. Zasedání Světové zdravotnické organizace WHO v Ženevě, diskutující možnosti léčení viru, tuto spekulaci uznalo jako jednu z možných příčin nákazy. Virus Zika byl poprvé objeven v roce 1950 ale až v současnosti vypukla hrozivá epidemie, způsobující defekty novorozenců a řadu zdravotních problémů v Jižní a Střední Americe.

V roce 2010 vypustili australští vědci, sponzorovaní nadací manželů Gatesových (Bill & Melinda Gates Foundation) geneticky modifikované komáry nakažené bakteriemi (viz [3]). V tomtéž roce připustil Bill Gates, že věří ve snížení populace a na konferenci TED v roce 2010 prohlásil: „Ve světě je dnes 6.8 miliard lidí, a brzy jich bude 9 miliard. Pokud nyní uděláme velký pokrok v nových vakcinách, péči o zdraví a reprodukční medicině, mohli bychom tento stav snížit možná o 10 až 15 procent“. Server Prison Planet Alexe Jonese o tom přinesl článek – viz [4].

[1] Video1:

Špičkový expert: Zika je biologická zbraň

Publikováno 29. 1. 2016

Profesor mezinárodního práva Francis A. Boyle odhaluje účast vlády na biologické válce a terorismu.

[2] Kniha:Biologická válka a terorismus

http://www.amazon.com/Biowarfare-Terrorism-Francis-Anthony-Boyle/dp/0932863469

Paperback, 26.prosince 2005

Jak a proč USA vyvolaly, udržovaly a dramaticky rozšířily ilegální vývoj biologických zbraní. Spojením vývoje biologických zbraní s říjnovým útokem v roce 2001 na kongres – nevýznamnějším politickým útokem na americkou demokracii v současné historii – vrhá Boyle noví světlo na 1)motivy útoku, 2)mlčení medií, 3) proč FBI nikdy nedopadla viníky tak klíčového útoku.

Americký lid má vážný důvod k veřejnému zájmu o chemický a biologický vojenský program USA.

[3]

Vymýcení nemocí způsobovaných komáry – pomocí komárů

http://www.irinnews.org/report/90959/health-wiping-out-mosquito-borne-diseases-with-mosquitoes

[4]

Bill Gates a neoeugenika: vakciny k redukci populace

Bill Gates And Neo-Eugenics: Vaccines To Reduce Population

[5]

Byla nákaza virem Zika způsobena vypuštěním geneticky modifikovaných komárů v Brazilii?

http://www.mirror.co.uk/news/world-news/zika-outbreak-caused-release-genetically-7281671

[6] Video2:

Zika je virus – eugenická biologická zbraň

InfoWars, YouTube, 29. 1. 2016

Virus Zika, je přenášen stejným komárem aedes aegypti , který přenáší žlutou horečku, dengue a chikengunya. Vyskytuje se v obou Amerikách, v Africe, Asii, Indii a na tichomořských ostrovech. Symptomy pro dospělé jsou mírné a odezní do týdne. Není jasné, zda způsobuje dlouhotrvající neurologické a svalové oslabení. Největším nebezpečím je možnost mikrocefalie u novorozenců.

Zatím ještě neproběhlo Billem Gatesem plánované vypuštění GM komárů na Floridě, ale zdá se, že brazilská zkušenost a zájem tisku tomu zabrání. V současnosti neexistuje neexistuje vakcina proti viru Zika. To by mohlo zase o krok přiblížit splnění Gatesovy životní posedlosti – snížení populace světa. S pomocí nejzhoubnějšího tvora na Zemi – komára.

[7]

Co je Zika virus? Hrozivá fakta o nemoci, která redukuje hlavy novorozenců

http://www.mirror.co.uk/news/technology-science/science/what-zika-virus-grim-facts-7226354

[8]

Oficiální činitelé vylučují vakcinaci proti viru na ‚několik let‘ po 5 potvrzených případech v Německu

http://www.mirror.co.uk/news/world-news/officials-rule-out-zika-vaccination-7268987

[9]

V kterých zemích se vyskytuje Zika a těhotné ženy byly varovány před jejich návštěvou

http://www.mirror.co.uk/news/world-news/countries-zika-virus-after-pregnant-7284351

[10]

Viry a GM hmyz – řešení “Létající vakcinou”

Brandon Turbeville, Prison Planet, 14.10.2010

Viruses and the GM Insect “Flying Vaccine” Solution

[11]

Spustí Létající vakcina novou epidemii?

Wednesday, June 27, 2012

Will Flying Vaccines Start The Next Plague

[12]

Vynálezce vakciny a genetický inženýr žertuje o snižování populace a bilogické válce

Christina Sarich, Prison Planet, 23.8.2013 http://www.prisonplanet.com/vaccine-inventor-genetic-engineer-jokes-about-depopulation-biological-warfare.html

[13]

Geneticky modifikovaný hmyz

https://en.wikipedia.org/wiki/Genetically_modified_insect

[14]

GM komár ‚by mohl bojovat s malarií‘

http://news.bbc.co.uk/2/hi/science/nature/6468381.stm

BBC

[15]

Polemika o vztahu mezi GM komáry a epidemií viru Zika v Brazilii

The controversy about the relationship between GM mosquitoes and the Zika virus outbreak in Brazil

[16]

Vlastník viru Zika odhalen

[17]

Další videa o viru Zika

K vlastnictvi práv na virus Zika:

Virus je výrobkem instituce ATTC:

https://en.wikipedia.org/wiki/ATCC_%28company%29

http://www.atcc.org/

ATCC je soukromá nezisková organizace jejíž úlohou je získávání, určování, produkci, uchovávání, vývoj a distribuce referenčních mikroorganismů, buněčných řad a dalšího biologického materiálu pro vědu a výzkum. Mezi jejími zákazníky jsou univerzity (42%), privátní průmysl (41%) a vláda (6%,zbývajících11% není uvedeno). Tři čtvrtiny zákazníků pocházejí z USA, zbylá čtvrtina z jiných zemí. Organizace má pobočky v mnoha zemích, včetně České republiky. Zdroje financování (kromě poskytovaných výrobků a služeb) není možné na uvedené stránce ATCC zjistit.

Popis viru Zika je uveden na stránce

http://www.lgcstandards-atcc.org/products/all/VR-84.aspx

Na závěr několik článků o viru Zika v našem alternativním internetovém tisku. V oficiálním internetu se podobné články vyskytuji taktéž ale jsou to v podstatě výtahy nebo překlady článků ze světových mainstreamových medií. Následující články však ukazují, že leccos může být i jinak. Uvedené články jsou doslovné kopie bez obrázků.

Kdo vlastní virus Zika?

Guillaume Kress, Zvědavec, 4.2.2016

Světová zdravotnická organizace (WHO) prohlásila v pondělí (1. února) virus Zika za globální ohrožení zdraví, aniž by poskytla o nemoci příliš podrobností. Takže zde jsou některá fakta, dokud nedostaneme více informací. Tento sexuálně přenášený virus tu byl asi 69 let a je produktem dvou společností: LGC Group (sídlo v Británii) a ATTC (sídlo v USA). LGC Group je:

„…britský Národní institut pro chemická a bioanalytická měření a přední mezinárodní firma v oblasti laboratorních služeb, měřících standardů, referenčních materiálů, genomiky a technické testování trhů“. Jednou z poboček LGC je LGC Standards:

„…přední světový výrobce a distributor referenčních materiálů a projektů testování. Sídlo v Teddington, Middlesex, Británie. LGC Standards má síť specializovaných prodejních míst ve 20 zemích na 5 kontinentech a více než 30-letou zkušenost v distribuci referenčních materiálů. Tyto vysoce kvalitní produkty a služby jsou klíčové pro přesné analytické měření a kontrolu kvality, což zajišťuje, že kvalifikovaná rozhodnutí jsou činěna na základě spolehlivých údajů. Máme bezkonkurenční akreditovanou výrobu referenčních materiálů podle ISO Guide 34 ve 4 zařízeních v Británii, USA a Německu.“ LGC Standards uzavřela partnerství s ATCC, která je:

„…předním světovým zdrojem biologických materiálů a standardizační organizací, jejíž poslání se zaměřuje na získávání, ověřování, výrobu, uchovávání, vývoj a distribuci standardních referenčních mikroorganismů, buněčných sad a dalších materiálů. Za udržování tradičních souborů materiálů vyvíjí ATCC vysoce kvalitní produkty, standardy a služby na podporu vědeckého výzkumu a průlomů, které zlepšují zdraví globální populace.“ Toto má „partnerství ATCC-LGC“ usnadnit:

„distribuci kultur a bioproduktů ATCC výzkumníkům vědy o životě v Evropě, Africe a Indii a (…) lépe zpřístupnit důležité zdroje ATCC evropským, africkým a indickým vědeckým komunitám prostřednictvím místních skladů s více než 5,000 jednotlivými kulturami, podporovaných naší sítí místních kanceláří poskytujících služby zákazníkům a technickou podporu té nejvyšší úrovně.“

A kdo vlastní patent na virus? Rockefellerova nadace!

http://www.lgcstandards-atcc.org/products/all/VR-84.aspx?geo_country=es#history

Proč nebyl patent na virus Zika a jeho vlastnictví předmětem zpráv v médiích?

Připomeňme si tedy slova Davida Rockefellera pronesená na setkání Trilaterální komise v červnu 1991:

„Jsme vděční Washington Post, New York Times, časopisu Times a dalším skvělým publikacím, jejichž ředitelé se účastnili našich setkání a dodrželi svůj slib mlčenlivosti po téměř 40 let. …Bylo by nemožné, abychom rozvinuli náš plán pro svět, pokud bychom byli během těchto let vystaveni světlům publicity. Ale svět je komplexnější a je připraven pochodovat směrem ke světové vládě. Nadnárodní suverenita intelektuální elity a světových bankéřů je určitě vhodnější, než národní sebeurčení praktikované v minulých staletích.“

Je vlastnictví viru Zika Rockefellerovou nadací součástí agendy „nadnárodní suverenity (ovládané) intelektuální elitou a světovými bankéři…“?

A pro úplnost: Virus Zika je komodita, kterou si můžete od ATCC-LGC koupit online za pouhých 599 dolarů.

Jon Rappoport: Ze 4 180 případů podezřelých z mikrocefalie potvrzeno jenom 270, z nich jen u 6 nalezen virus zika

http://orgo-net.blogspot.cz/2016/02/jon-rappoport-ze-4-180-pripadu.html

OrgoNet, 3.2.2016

Zika: Největší zpravodajská agentura USA je absolutně mimo https://jonrappoport.wordpress.com/category/zika/ Jon Rappoport, 2.2.2016

Samozřejmě že mám na mysli agenturu Associated Press (AP) a její článek z 27.ledna: „Potvrzeno 270 z 4 180 podezřelých případů mikrocefalie“.

http://www.sfgate.com/news/medical/article/Brazil-270-of-4-120-suspected-microcephaly-cases-6787928.php

AP má zde v rukou nejvýbušnější možnou informaci, a informuje o ní v jediném podivném odstavci, který pak nechá ležet úplně ladem. Vůbec nic s ním nedělá. Spojit si souvislosti? Vidět důsledky? Ani náhodou. Takže, od začátku: AP odhalila, že brazilští výzkumníci znovu ověřují svou vlastní práci na viru zika a hle, z původních 4 180 případů dětí narozených s malou hlavou a poškozením mozku (mikrocefalie) se ukázalo, že jich je jenom 270. (Pozn. Orgonet: dle článku jde v ostatních podezřelých případech zejména o děti nedonošené nebo s nízkou porodní váhou). Brazilci sice prožívají nějaké rekordy. Ale jejich „epidemie“ se dosud epidemii ani neblíží. Celá báchorka, která se šíří po světě, byla založena na 4 180 případech. Bez tohoto údaje by žádná báchorka vůbec nebyla. AP pak přechází k odhalení číslo dvě. To je ještě překvapivější: „Brazilští oficiální představitelé řekli, že děti s defektem (mikrocefalie/malá hlava/poškození mozku) a jejich matky byly testovány, zda jsou nakaženy virem. Z 270 potvrzených případů mikrocefalie byl virus zika nalezen v ŠESTI případech.“

Haló, AP, jste tam? Je někdo doma? Zvedněte to! Nevidíte, co jste oznámili? Nechápete to? Dosud je jenom šest potvrzených případů, kdy děti narozené s mikrocefalií měly také virus zika. ŠEST PŘÍPADŮ. Pouhých šest. A na tomto základě zdravotní služby, vlády a média po celém světě rozsévají hysterická varování před virem zika. Neexistuje absolutně žádný důkaz, že zika tam něco způsobuje. Důkazy nulové. Jenom aby se dalo pomyslet na to, že nějaké onemocnění je způsobeno virem, musíte být schopni ukázat, že virus je přítomen v převážné většině případů. Ten test na žádný virus zika neukázal. Vyloženě selhal. A s touto informací agentura AP neudělala nic. Nešli s tím za experty. Nikam s tím nešli. Nekladli si otázky. Oznámili šokující zprávu … a pak od ní odkráčeli. Je toho víc. Ve své báchorce se AP obrací na zástupkyni CDC (Center for Disease Control). Námětem je každoroční počet případů mikrocefalie v USA.

Porovnávají USA a Brazílii. AP praví: „Spojené státy, s asi 4 milióny porodů za rok, mají odhadem 2 500 případů mikrocefalie za rok,“ řekla v článku Margaret Honein, epidemioložka CDC. (Pozn. Orgonet: článek uvádí, že Brazílie má ročně 3 milióny porodů, a v roce 2014 měla 150 případů mikrocefalie.) Čtenář článku pokrčí rameny a jde dál. Ale je tu jeden problém. Epidemioložka CDC se tragicky zmýlila. Anebo AP špatně vytiskla číslo. Buď z neschopnosti, nebo schválně. Kdo ví? Já nevím, protože když jsem jim včera volal a nechal vzkaz o tomto nehorázném omylu, neodpověděli mi. A ten omyl AP spočívá v tomto: V USA není ročně 2 500 případů mikrocefalie. Je jich 25 000. Každý rok se v USA rodí – a konvenční lékařská literatura se na tom jasně shoduje – 25 000 dětí s mikrocefalií. (Viz dokument “Practice Parameter: Evaluation of the child with microcephaly (an evidence-based review)”; Neurology 2009 Sep 15; 73(11) 887-897; Report of the Quality Standards Subcommittee of the American Academy of Neurology and the Practice Committee of the Child Neurology Society.) (Pozn. Orgonet: z dokumentu: „Annually, approximately 25,000 infants in the United States will be diagnosed with microcephaly.“

Proč je toto významné? Protože je zřejmé, že virus zika není příčinou. Stejný dokument praví, že mikrocefalii může způsobit jakékoli poškození mozku plodu během těhotenství. Když matka upadne na schodech. Když je těžce podvyživena. Když pozře něco jedovatého, třeba pouliční drogu, nebo lék. Ale kdyby AP ve své báchorce uvedla skutečný počet případů mikrocefalie v USA každý rok (25 tisíc, a nikoli 2,5 tisíce), pak ve srovnání se známými čísly o případech mikrocefalie v Brazílii (až dosud 270 potvrzených případů) by se lidé mohli probudit a říci? „A proč je tedy ohniskem Brazílie? Proč světovou krizi vytváří právě situace v Brazílii? Copak se WHO a CDC zbláznily?“ Odpověď na poslední otázku je samozřejmě ano. Ale nejen že jsou blázni. Zejména a především jsou to lháři. Když se vrátím zpět ke svému původnímu východisku, že brazilští výzkumníci našli pouze 270 potvrzených případů mikrocefalie, a z těchto 270 pouze 6 mělo virus zika, pak WHO (World Health Organization) tuto informaci vzala a s pomocí médií zmanipulovala, takže 270 případů mikrocefalie má nyní asociaci „infekce dokázána“. Dovolte mi, abych tuto manipulaci přeložil: čtenář z toho automaticky vyrozumí: všech 270 případů mělo virus zika. Ale ono jich bylo jen těch šest. A to je ta lež. (Pozn. Orgonet: dle článku z těch šesti dvě děti byly mrtvě narozené a tři zemřely krátce po narození.) Takže, vy všechny ženy, které pomýšlíte na to mít dítě: zapomeňte na to. Nebuďte těhotné. Necestujte do 22 zemí. Věřte autoritám. Ty vědí, co je pro vás nejlepší. Vědí to vždy. Zajisté že začíná probíhat globální epidemie. Z 9 miliard lidí na světě má 270 Brazilců mikrocefalii, a z toho 6 mělo virus, který by mohl poškodit vaše dítě. To dává perfektní smysl. Samozřejmě že dává. Pokud ovšem máte schopnost uvažovat asi tolik jako kámen. Pokud chcete vést život v zoufalém strachu, založeném na ničem. Možná že některým z vás svítá, že jedeme ve špatném byznysu. Měli bychom založit svou vlastní firmu, Strach. Inc.. Náš produkt by se prodával jako blázen. Anebo bychom si měli prostě dát WHO na svůj osobní seznam teroristů. Jon Rappoport

dokončení zítra

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice JF a jeho rešerše se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.