Anketa na tento den


Přemýšlel  jsem co  přiložit  ke  skutečně  skvělému dnešnímu  tetu  pana Lea K. A pořád mi nic  nevycházelo.  Prostě nic podobně  dobrého se  mi na redakčním radaru Kosy neobjevilo.

Až  mne jeden  z čtenářů upozornil na  jednu extrovní  anketu, kterou pořádají  Deníky.cz!!!!

Myslím to zcela  vážně.  Jde  o tento článek, který anketu anancuje

Kdo má vyhrát válku na Ukrajině? A kdo za ni může? Odpovídejte v anketě Deníku

z textu onoho úvodního článku vybírám toto:

Není to tak dávno, kdy Češi, Moravané a Slezané houfně do široka otvírali náruče, domovy a peněženky, aby pomohli Ukrajincům prchajícím před ruskou agresí. Češi téměř jednoznačně odsuzovali Vladimíra Putina a jeho útok na sousední zemi.

„Jenže uplynulo přes půl roku a stále hlasitěji zaznívají hlasy, že vládce Kremlu není jediným, či hlavním viníkem. Spolu s rostoucími cenami plynu, elektřiny a řady dalších položek rodinných rozpočtů narůstají i pochybnosti části veřejnosti o našem postoji k válce za humny,“ vysvětluje šéfredaktor Deníku Roman Gallo důvod, proč redakce tento dotazník vytvořila.

Deník se rozhodl obrátit na své čtenáře především proto, aby se zeptal, jak to vidí oni. „Budeme všem velmi vděčni, když vyplní anketu, která se věnuje našemu vztahu k hrozivému konfliktu na východě,“ doplnil Gallo.

Na odpovědi čekáme do neděle 9. října. Už v dalším týdnu si deník.cz i v tištěné verzi Deníku můžete porovnat své názory s těmi, které nám zašlou další respondenti.

Do dotazníku baterie  25 otázek a to velmi zajímavých, se  dostane  v  samotném  článku.

Dobře si každou odpověď  rozmyslete!  Nejen kvůli  odpovědi na  konkrétní otázku!  Ale třeba  jsem paranoidní. Přesto moje odpovědi  šly  ven. A  chci věřit,  že bude i poctivě  zpracovaná….

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.