Kočner,Zsuzsová, Lipšic, Todtová – co vidí i slepý. Když vidět chce.


napsal Vlado Záhoranský

Vlkův  úvod:

Po vydání článku  k osvobození Kočnera  a Zsuzsové a následné Hodině  vlka  na stejné téma  na  Slobodném vysielači,  mi přišla  řada  reakcí. Samozřejmě  většinově  nesouhlasných, protože  ti mají vždycky větší  motivaci se vyjádřit. Nijak mi to nevadí.  Pokud  nejde  o vysloveně  idiotské a hulvátské  reakce s  cílem  člověka  rozhodit. Vlastně  ty mi nevadí také.  Co mne  v takovém případě  ruší je  zbytečná ztráta  času s  lidmi, kteří se zalykají žlučí,  jsou  futrálem  hlouposti či obojí dohromady. Nejde jimnic  vysvětlit, argumenty  nepřijímají. Naštěstí jich není  tak moc. Alespoň  mezi čtenáři Kosy.

Přemýšlel  jsem  jestli na ně  mám reagovat  dalším speciálním článkem Kosy  ohledně  rozsudku z Pezinku nad  Kočnerem a Zsuzovou. Nakonec bych tohle  téma  už  asi pustil, kdyby mi nepřišel mail od Vlada Záhoranského. Což je kolega  ze  Slobodného vysielača.  A jaký kolega!!! Před ním si připadám jako trpaslík. Doslova  a do písmene. Protože  on žije  s handicapem z nejtěžších  – je slepý! Přesto píše , publikuje, tvoří! Ani ho nenapadne aby  naříkal, škemral o pozornost, atd. Publikuje, žije!!!  Kdybych to neviděl, nevěřil bych.

A  Vlado se jen tak mýrnyx  týrnyx  zmíní  – Kočner, Zsuzsová?  Vlku ,mrkni na můj FB. Něco drobného jsem tam k tématu přidal.

Takže  jsem mrknul na  to drobné  přidání  a  rozhodl se  oba  texty  převzít  v plném znění na Kosu. Aby  si  ti, o kterých píši v  prvních větách  tohoto úvodu početli. Jistě  se jim  to začne  líbit  do té míry, že  .. no že by  dostali rozum nelze očekávat. Ale  třeba přestanou  aspoň na  chvíli politicky  šilhat  a nám lhát. Ale je  čas pustit Vlada  na Kosu. Máš  slovo chlape! Protože to, co zveřejňuješ  k případu opravdu, minimálně  v Čechách není známé.

      Text  č.1

Drahí priatelia, od rána počúvam aká to senzácia že oslobodili Kočnera. Ja tohto hnusného chvastúňa arogantného sebestredného človeka fakt nemusím. ALE. Martin DAŇO pokiaľ mohol robiť videá a chodiť na súdy tak všetko nahrával a dokumentoval. Dával na youtube. Pol roka jasne hovorí, že na Kočnera nič reálne nie je a bude nakoniec oslobodený. Celé to bola iba ohavná mediálna propaganda, polotická kampaň a klamáreň ľudí na verejnosti. A to sa stalo. Okrem krčmových rečí a táranín čo tento arogantný hajzlík máva, usvedčujúce tam nebolo vôbec ale vôbec nič. Zato mediálna štetka Tódová sa odbavovala deň noc, vyťahovali sa účelovo veci zo spisu bez ohľadu na zákonnosť, mediálna hystéria bola jedna obludná klamáreň čím oklamali ľudí na Slovensku hoci rozumní ľudia vedeli, že ono to bude celé asi úplne inak. Ja som sa oklamať zase NEDAL. A to stačí iba premýšľať vlastnou hlavou

A aj ten Szabo čo dostal 25 rokov v odvolačke dostane zlomok z toho lebo dávať za spoluúčasť hoci na samotnej vražde nemá podiel, je vysoko nad hranicu ktorú stanovuje zákon a to senát troch sudcov musí vedieť. Podľa mňa naschvál to takto urobili aby tú frašku nechali doraziť na najvyššom súde a na nich sa zabudlo. Čistí vrahovia dostanú 15 rokov a ten druhý nepamätám, a iba vodič 25 je proste nezmysel.

A taký detail. Viete ako na nich prišli? Naraz na tom istom mieste zhruba si vymenili SIMMky v telefóne za iné a po nalogovaní hneď “dali” pozíciu operátorovi presne kde sú z toho istého zariadenia. A potom algoritmy prehľadávali takúto možnosť a našli ich. Po čine zakrátko tí istí si vrátili SIMMky späť. A to ich algoritmy chytili tiež. Potom zábery … a boli vyšetrovatelia na horúcej stope na nich. Žiadne pomoci FBI, MI6, threema … ale pokročilé dárové algoritmy. Keby vraždila fakt mafia tak telo zakopú hlboko do zeme a nenájdu ani za 20 rokov. Nenechali by ich len tak ležať v dome. Zobrali by sťahovák, naložili gaučovku, podhodilo sa nejaké dobré kompro trebars na tlačiarni vytlačený list (na DanaL či BorikaK sa dá nasýpať tony … a nikto nič zvláštne nevidiel. Médiá by riešili to kompro, terorizovali nejaké osoby ale mafiáni boli dávno za vodou Kočnera fakt nemusím ale tu to bola jasná falošná stopa rovnako ako taliánska mafia blízka vláde Róberta Fica – čo musí Monika Tódová veľa vysvetľovať v civilnej svoje žalobe pred súdom …

Poviem to takto, keďže Martin Daňo videl priveľa a chodil na všetky pojednávania a všetko videl, asi to bude jeden z top dôvodov prečo mu obmedzili v skutočnosti filmovať, točiť, fotiť … pre istotu väzobne stíhali … lebo vedeli že by v reláciách na youtube pre príliž veľa ľudí rozprával nepríjemnú pravdu o veci ktorá tu je. Ale tak či onak raz sa proste muselo povedať, prísť deň D, keď sa povie, že proste na Kočnera tam nič nie je.

A nakoniec jeden z xxx dôvodov prečo to urobili takto šokovou terapojou (hoci tí rozumní to pochopili dávno pred tým keď oddiaľovali vynesenie verdiktu a prokurázor zrazu dáva 65 strán “nových” dôkazov …) aby odvolací súd ohľadom kauzy zmenky kde prvostupňový súd dal krátko pred voľbami účelový verdikt, tak odvolačka dopadla na stejne ako dnes a Kočner šiel von lebo lebo … fakt si pozrite tie videá zo súdov z pojednávaní čo o zmenkách dával Martin Daňo na youtube a pozorne počúvajte sledujte … A samozrejme keď zbavia Kočnera obvinení potom príde brutál súd civilný kde bude Kočner žiadať diabolsky vysoké odškodné za gigantické porušenia jeho občianskych ľudských slobôd, podnikania … apod. Len sa pýtam, či potom to bude platiť zo svojho aj známa to novinárska presstitútka Monika Tódová ktorá sa na tom ukájala od rána do večera … A čo Šeliga ktorý si na tom urobil politický výtlak? Čo Nagy-Pazmani ktorá zrazu len tak zorganizovala protesty za slušné slovensko kde sproste ľudí oklamali? Proste bude ešte poriadne veselo. Ale ŽIAĽ, veľmi, veľmi draho pre daňového poplatníka. Nie, nie, pani dôchodkyňa tebe nie sú peniaze na 13ty dôchodok, na lepšie zdravotníctvo, nie, nie, na toto hanebné propagandistické divadlo a podporu bieloruskej opozície peniaze sa nájdu … Takže tak.

    Text č.2

Drahí priatelia, ďakujem za vyše 1000 like na príspevok ohľadom rozsudku celkove. Dovolím si napísať niečo fakt zaujímavé a prosím to intenzívne zdieľajte. To, že celé to smrdí ako týždeň staré mlieko na slnku mi začalo byť jasné už v septembri v roku 2018 a tu vám dávam triviálny dôkaz. Samozrejme štetku ako Alenka Zsuzsovú neobhajujem a jej životný štýl opovrhujem.

BOD 1: V štvrtok 27.septembra 2018 prebehla správa od skorých ranných hodín o tom, že zadržali okrem iného troch hlavných podozrivých z vraždy Kuciaka a Kušnírovej – Tomáša Szabó, Miroslava Marčeka a Zoltána Andruško (okrem iných nepodstatných osôb). ALE POZOR. Až deň na to zadržali Alenku Zsuzsovú. Čiže celý deň od rána vidí v televízii a novinách kľúčová spojovacia organizátorka info, že vašich „poskokov“ chytila polícia, zabasla. ALE ona celý deň ako nič doma aby zajtra po ňu si ráno poľahky prišli do domu kde žije. Má to logiku? Keď predsa od skorých ranných hodín vidíte že to prasklo tak čo najrýchlejšie sa zdekujete.

Zo spisu čo sa vie … tak doma Alenka má hotovosť vyše 10,000 eur, pas, auto, kreditku … všetko na to aby za deň ste sa zdekovali. Autom povedzme do Maďarska, kúpiť letenku niekam preč a s takou hotovosťou nejako tam sa skrývať. Nerobila však vôbec nič – všetko funguje ako po iné dni. Dokonca ide so psíkom večer po ulici v Komárne ako bežné dni (ideál pre sledovačku vás vidieť). Z hovorov na mobile všetko ako po bežné dni hoci vás monitorujú telefón, emaily … a ráno v piatok si len tak po vás prídu. Prečo neutekala, nezdekovala sa keď od skorého štvrtkového rana jasne vedela že pôjdu po nej ako po údenom keď je organizátorka?

To, že nekonšpirujem nefabulujem si dovolím dať v tomto smere dosť „dôveryhodný“ zdroj – Moniku Tódovú a jej článok z Denníka N takže slniečkári Nkári, SMEtiari, Hanzelová … snáď nebudú spochybňovať. Samozrejme dávam linky aj na iné zdroje:
https://dennikn.sk/…/policia-zatkla-podozrivych-vrazdy-jan…/
https://www.cas.sk/…/kauza-vrazdy-kuciaka-a-kusnirovej-pol…/
https://slovensko.hnonline.sk/1816853-podrobnosti-o-posune-…

Takže už tu mi jasne smrdelo že ono to akosi s vyššou úrovňou organizácie nedáva logiku. Chytiť blbečkov čo to spravili je super a dôležité (na Malte v podobnom prípade DODNES nemajú vôbec nič) pre spravodlivosť, ale vyšší level je postavený na vode tobôž ku Kočnerovi.

BOD 2: Ďalšia dôležitá vec. Alenku Zsuzsovú po oslobodení hneď policajti brali do väzby pre obvinenie že organizovala pozabíjanie Lipšica či iných prokurátorov. Toto bolo vznesené časovo ďaleko po zatknutí v septembri 2018 – teda až v júli 2019 viď:

https://slovensko.hnonline.sk/1980855-zsuzsovu-obvinili-z-p…

Ovšem z tej istej threemy mobilu Kočnera ktoré sa v tej dobe masívne verejne prepieralo sa uvoľnilo aj to, že ženatý Daniel Lipšic (s dvomi malými deťmi) bol pravdepodobne milencom Alenky Zsuzsovej a spolu slušne povedané fajkovali teda nazvime to šukali. Akú logiku má z jej strany zabiť milenca cez nejaké pochybné trio idiotov nejakým zložitým komplikovaným spôsobom keď chlapa vie dostať poľahky k sebe domov do postele a príde sám dobrovoľne a s jeho úsmevom na tvári?

Obe strany veľmi dobre vedia, že v tomto vzťahu o žiadnu lásku obom nejde takže žiarlivostný motív jedného z nich je vylúčený. Ona je suka štetočka ktorá balí chlapov aby z nich vypáčila nejaké tie prašule či info a druhá strana morálne úbohý plytký človek zviazaný pudmi než rozumom a charakterom. Samy uznáte, že keď muž v posteli mužne pracuje tak najviac sústredený nie je mozog ale iná časť tela … takže pre štetku ako Alenku ideálny čas klásť otázočky v posteli a vypáčiť cenné info z pysku málo premýšľajúceho chlapa pri šukaní. Takže kto potreboval koho odpratať? Dano štetku aby nespievala čo všetko sa dozvedela v posteli, alebo druhá strana?

Ak teda Zsuzsová počas súdu silne namietala na Lipšica že tam nemal byť, že ho „pozná“ a väčšinu pojednávania bola ticho, v tej dobe bolo už dosť dlho vznesené to dosť zvláštne obvinenie z prípravy vraždy Lipšica, tak logicky aj Lipšic musel vedieť, že keď nebodaj by túto málo morálnu štetku oslobodili, tak by na slobode začala priveľmi škaredo spievať čím by kariéra Dana išla dole vodou. Nebol účel vzniesť k nej také obvinenie z údajnej prípravy troch vrážd krycí manéver keby skrachovalo súdenie za vraždu Kuciaka s Kušnírovou? Očakávať aby nejaká štetočka baliaca morálne úbohých chlapov bola veliteľkou vražedného komanda znie hodne absurdne.

Ak teda teraz prvostupňový súd oslobodil aj Alenku Zsuzsovú, tak jej pozícia proti Lipšicovi, ak je pravda že spolu mali aktívny sexuálny pomer, a Alenka nie je rozhodne hlúpa suka, tak Lipšic si určite nemôže byť istý či Alenka nemala povedzme audio záznamník kde by nahrávala … Takže to, že Dano deň po právnickej prehre na súde hovorí o kandidatúre na generálneho prokurátora bol proste jasný jeho ťah lebo vie, že Alenka je pre neho príliš veľká hrozba keby začala rozprávať. Preto nemôže byť vonku. A skúsený Dano mediálne svoj potenciál možno využil aby svoj vážny personálny problém prekryl. Toto mne dáva logiku.

Mňa by len zaujímalo, čo na tohto Dana Lipšica hovorí Bea Oravcová matka jeho dvoch malých detí alebo Danoví rodičia. Ako oni si majú jeho deti vytvárať osobnosť a fungovať v živote keď sa predstavia s menom aké majú a hlavne keď ich partnerky sa budú pýtať a kto je tvoj otec? A keď povedia Daniel Lipšic, tak to môže byť pre ne ťarcha ťažšia ako parná lokomotíva …

BOD 3 – To, že dôkazná situácia na vyššej úrovni asi bude na vode, naznačoval už Fico v jednej tlačovke pár dní pred voľbami vo februári keď bol dotázaný ohľadom zmeniek. To, že vynesenie verdiktu posunuli o mesiac PO skončení dovoleniek bol jasný motív aby toto vážne rozhodnutie súdu nebolo v polke dovolenkovej sezóny kde by to príliš rýchlo zapadlo utíchlo. Bolo teda v záujme veľa faktorov aby sa to hlasno mediálne ukázalo v tomto čase z čoho mohli politicky variť mnohí – čo krásne vidíme. To, že prokurátor tri dni pred vynesením verdiktu dáva zase desiatky strán z tej istej Threemy je platonický ťah od niekoho kto jasne vie a vidí, že jeho obžaloba je postavená zásadne na vode k údajným organizátorom a cíti proste prehru.

Na záver, ja vôbec neobhajujem štetku, primitívnu suku akou Alenka balička morálne duchovne zakrpatelých bohatších chlapov je. Len mi ide o pravdu a dávam veci do kontextu kde zásadne to škrípe. Prvý bod bol pre mňa ako húska na kréme a čudujem sa, že to nikoho z mainstreamu (kľudne citujúc článok Moniky Tódovej) či super BLOGerov čo tu máme ešte nenapadlo a nenapísali. Nuž, čo prakticky nevidiaci to vidí … Takže tak.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hosté se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.