Dnes Hodina vlka na Slobodném vysielači


Nebudu zastírat, že  už mi Ukrajina  a to, co s  ní souvisí, leze  krkem. A pořádně. Takže  taková  Itálie  a její volby  by  se  jednou šikly. Když  jsem to nadhodil v v  úterní Listárně, tak  šéf  Borísek mne okamžitě zahaltoval,  že asi přednost  dostanou výsledky  referend  na východě  Ukrajiny a  připojení  území k Rusku. Uznávám, že  to je  asi důležitější. Vedle  toho  – náčelník má  vždycky pravdu a Borísek je  náčelník  Slobodného vysielača.

Jenže  život ukázal, že ani náčelník  vždycky  tu pravdu nevlastní  🙂

Protože  nám vyhodil někdo oba Nordstreamy.  A  tohle  přebilo úplně  všechno!  I ta  referenda.

Takže  si budeme povídat o těch výbuších. Proč, kdo asi, a především, co z toho asi tak vzejde. Pokud  čekáte,  že  usvědčíme  pachatele, chytneme  ho za  ruku,  že  dohlédneme na konec  důsledků tohoto atentátu,  tak  na to  prosím hned  zapomeňte. Každý může jen  to, co zmůže. A my  toho u našich mikrofonů  moc nemůžeme. Pouze  spekulovat. Což také  učiníme. A ohledně  důsledků? Obávám se, že ty  budou pro Evropu  tak obrovské,  že  na ni naše  fantazie  a horizont  rozhledu, s kterým pracujeme, nebude stačit.

Už proto  byste  se měli připojit. Abyste nám s tím pomohli. Tady rozhodně  platí, že  víc  hlav  víc  ví. I když  si troufnu predikovat,  že  určitě  dojde opět na úterní listárnu.

Začínáme jako vždycky ve

                                           20,30 hod

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.