Drzost a vyhozené prachy na tento den. DOPLNĚNO!!!


V mailu  mi přistálo něco, co vás  určitě bude  zajímat.  Týká se to onoho výronu yntelygence bohuželministra  Rakušana. Ano, mám na mysli  ten velkorozměrový  bilboard na Kachlíkárně, kde  sídlí  ministerstvo vnitra. Jeden z občanů využil práva  na  získání informací a  ministerstva  Rakušanovy  hrůzy  se  zeptal na  dvě zásadní otázky ohledně  této demonstrativní  ukázky  politickodemagogického blbství. osobně  s povděkem konstatuji,  že ty  dotazy  zaslal i za mne. A věřím, že i za  vás!

VýstřižekVýstřižek1Výstřižek2

Jestliže bohuželmoinistr Rakušan a jakýsi spolek Dekomunizace cítili potřebu  světu odprezentovat svou  evidentní demenci, pak minimálně

1- měli tak učinit na SVÚJ náklad, za svoje peníze a nikoliv  k tomu využívat  veřejné finance, jichž  je, jak slyšíme – katastrofální nedostatek!!! Na takovéhle  šílenosti ovšem jsou. Na  věc prospěšné nikoliv.

2- pronajmout si  odpovídající komerční reklamní plochu a nezneužívat k něčemu tak stupidnímu  veřejnou, dokonce  ministerskou  budovu. Rakušan, věren nejlepším tradicím svých soukmenovců  z kauzy  Dozimetr, momentálně požívajícím výhody  předběžné  vazby si zjevně myslí,  že  když se  z dopuštění zlého osudu stal tím ministrem, že mu jaksi  patří i ta rozlehlá, okachlíkovaná nemovitost  na Letné.  Vysvětlí mu  někdo,  že je tam jen přechodně  trpěným nájemníkem?

Celkově:

Nejsem právník, jen právní laik, ale podle  mne  jsou naplněny minimálně některé markanty

§ 329 – Zneužití pravomoci úřední osoby

§ 329

Zneužití pravomoci úřední osoby(1) Úřední osoba, která v úmyslu způsobit jinému škodu nebo jinou závažnou újmu anebo opatřit sobě nebo jinému neoprávněný prospěch

a) vykonává svou pravomoc způsobem odporujícím jinému právnímu předpisu,

b)překročí svou pravomoc, nebo

c) nesplní povinnost vyplývající z její pravomoci,

bude potrestána odnětím svobody na jeden rok až pět let nebo zákazem činnosti

(2) Odnětím svobody na tři léta až deset let bude pachatel potrestán,

a) opatří-li činem uvedeným v odstavci 1 sobě nebo jinému značný prospěch

b) spáchá-li takový čin na jiném pro jeho skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické skupině, národnost, politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že je skutečně nebo domněle bez vyznání,

c) způsobí-li takovým činem vážnou poruchu v činnosti orgánu státní správy, územní samosprávy, soudu nebo jiného orgánu veřejné moci

d) způsobí-li takovým činem vážnou poruchu v činnosti právnické nebo fyzické osoby, která je podnikatelem,

e) spáchá-li takový čin zneužívaje bezbrannosti, závislosti, tísně, rozumové slabosti nebo nezkušenosti jiného, nebo

f) způsobí-li takovým činem značnou škodu.

(3) Odnětím svobody na pět až dvanáct let nebo propadnutím majetku bude pachatel potrestán,

a) opatří-li činem uvedeným v odstavci 1 sobě nebo jinému prospěch velkého rozsahu, nebo

b) způsobí-li takovým činem škodu velkého rozsahu.

(4) Příprava je trestná.

Prostě  Rakušan se  domnívá,  že  státní kasa je tu proto, aby  uspokojovala  jeho pokřivené libůstky a nápady  hodné  agitpropčíků z těch nejhorších  50. let  a budova  ministerstva proto, aby svou  duševní  „velikost“ mohl  zjevit  celé veřejnosti.

Kam se na něj hrabou  spejerští idioti, schopní  poskvrnit  svými nesmyslnými klikiháky  například  Karlův most!

P.S. doufám, že nejde  o nějaký padělek, nerad  bych si naběhl

Dodatek z úterního poledne:

Nestačím se divit. Na internetu čtu:

NCOZ se zabývá plachtou s Putinem ve vaku na mrtvoly na budově ministerstva

Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) se zabývá případem plachty s českou a ukrajinskou vlajkou spolu s portrétem ruského prezidenta Vladimira Putina ve vaku na mrtvoly, která byla koncem října vyvěšena na budově ministerstva vnitra v Praze. 

Mluvčí centrály Jaroslav Ibehej dnes řekl České televizi (ČT), že útvar dostal oznámení, které v současnosti vyhodnocuje. Vyobrazení s vlajkami a Putinem se na sídle ministerstva objevilo u příležitosti státního svátku 28. října. Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) vyvěšení díla hájil.

Případem se nejprve zabývala pražská policie, která ho ale předala NCOZ. „Náš útvar přijal oznámení, které v současné době vyhodnocuje. Více informací nyní poskytovat nebudeme,“ potvrdil dnes ČT mluvčí centrály Ibehej.

Podle Deníku N šetřila pražská policie vyvěšení vlajky kvůli možnému porušení zákona o státních symbolech. Podle něj se státní vlajka vyvěšuje na čelní straně budovy, v tomto případě ale visela na zadní straně ministerstva. Ministr Rakušan serveru řekl, že podle předběžného právního názoru nešlo o protiprávní jednání, a že případnou pokutu zaplatí.

Přiznávám,  že  jediné, co chápu je, že  cajti zahájili  vyšetřování. To  je naprosto ok. Ale udivuje mne, že  normální  policie na tohle nestačí, ale předala  to protimafiánkésmu  útvaru….  Co je  na  zneužité pravomoci veřejného činitele, navíc  takhle  idiotském a  flagrantním  mafiánského, že  to musí rozplétat  NCOZ???

A prý šetří, že  ten debilní plakát s tou vlajkou nebyl vyvěšen na  správné straně  Kachlíkárny!  Kdyby  ano, pak by  nejspíš  žádné  šetření nenastartovali….

Kocourkov, to je  ale  superdestinace proti Fialalandu!!!!!

Tady  specialisté na  mafii vyšetřují umístění  dementního velkoplakátu na  špatné straně  baráku…. Tak to jo, to jo!!!  

Tohle je  asi možné  jen  v současné České  republice!!!!  V zemi neomezené idiocie!

Příspěvek byl publikován v rubrice Politické vtipy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.